Czytaj więcej:
Najtajniejsza broń wywiadu okładka

Średnia Ocena:Najtajniejsza broń wywiadu

Seks skandale i duże miłości. Brawurowe przygody asów wywiadu, duże intrygi i mroczne tajemnice. Szantaże, duże pieniądze, nieposkromione żądze skorumpowanych urzędników. Politycy wpadający w sidła służb specjalnych i oszukani idealiści lądujący w objęciach podstawionych piękności. Spektakularne akcje wywiadów, poprzedzone mozolną pracą analityków. Zdrady małżeńskie, wpadki szpiegów, które kosztowały ich dożywotnie więzienie.Piętnaście opowieści, ujawniających sensacyjne wątki historii, o których czytaliście na pierwszych stronach gazet; zdemaskowanie największego kreta w historii CIA - Aldricha Amesa, romantyczne początki kariery Kima Philbiego - najskuteczniejszego szpiega sowieckiego. Materiał na serial wszech czasów.Jeśli musisz wcześnie wstać do pracy, nie rozpoczynaj tej książki. Nie pozwoli ci zasnąć!

Szczegóły
Tytuł Najtajniejsza broń wywiadu
Autor: Rybarczyk Sebastian
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Fronda
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Najtajniejsza broń wywiadu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Najtajniejsza broń wywiadu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Najtajniejsza broń wywiadu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Aleksander Nawrocki

    Świetna, wręcz pasjonująca książka. Czyta się lepiej niż niejedną sensację :-) Składa się z 15 historii, spośród których naprawdę trudno byłoby wybrać najciekawszą. Każda opowiadanie jest inna, choć myślę, że warto przeczytać je wszystkie po kolei, ponieważ stanowią pewną całość. Zdecydowanie warta uwagi, i tym samym godna polecenia.

  • dobrerecenzje.pl

    Książka ebook Sebastiana Rybarczyka ”Najtajniejsza broń wywiadu” jest pod patronatem RED IS BAD- czerwony jest zły. Nie jest to książka ebook o seks skandalach szpiegowskich, to jedynie flirt, romans i miłość jaka przydarza się najzwyklejszym ludziom. Bardzo wiele ludzkich historii mogłoby się skończyć inaczej gdyby nie porywy miłości. Nasuwa się tutaj myśl, że jeśli np. jakiś bankowiec albo makler giełdowy popełni błąd, to ludzie tracą pieniądze, a jeśli szpieg popełni błąd to ludzie tracą życie. Szantaż, zdrada i duże pieniądze to główne przesłania tej książki, a także nasuwające się pytania, dlaczego Ernest Hemingway pomagał komunistycznemu wywiadowi, dlaczego Kim Philby był największym komunistycznym szpiegiem i kim były szpiegowskie ''żony''. Twórca w piętnastu rozdziałach usiłuje omówić watki historyczne i miłosne. Każdy epizod to odrębna historia, lecz czytane od pierwszego rozdziału dają czytelnikowi jasność sytuacji. Książka ebook wydana w miękkiej oprawie, zawiera 250 stron i jedynym minusem, choć nie bardzo istotnym mogą być zbyt małe literki, lecz to jest przecież szczegół. Książka ebook także dostępna jest w formie e-book, mobi, e- Pub, w Księgarni Ludzi Myślących. Zalecam ją głównie tym, którzy śledzą dzieje JAMESA BONDA , lecz i tym, którzy są ciekawi opowieści o skorumpowanych urzędnikach czy politykach wpadających w sidła kobiecych piękności. Książka ebook trzymająca w napięciu, więc kup ją drogi czytelniku jak najprędzej i dynamicznie przeczytaj, jeżeli tylko lubisz tego rodzaju literaturę. Moja ocena 10\10Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!