Czytaj więcej:
Najsztub i Sumińska. O Polsce, strachu i kobietach okładka

Średnia Ocena:Najsztub i Sumińska. O Polsce, strachu i kobietach

Dwie jakże różnorakie osobowości. Piotr Najsztub – słynny dziennikarz, człowiek o artystycznych zainteresowaniach, lekko podchodzący do życia, przez wielu uważany za oryginała, i Dorota Sumińska – lekarz weterynarii, osoba o dużym sercu i z nie mniejszym poczuciem obowiązku. Irena A. Stanisławska rezygnuje tym razem z typowego wywiadu, proponując czytelnikowi raczej rozmowę trojga znajomych. Taką bardzo życiową – o motywach podejmowanych decyzji, stosunku do innych ludzi, chwilach szczęścia i obawach, rozczarowaniach i marzeniach, umiejętności radzenia sobie w szczególnych sytuacjach. Prócz licznych porównań ze światem zwierząt nie brak tu słownych utarczek, plotek, anegdot i kawałów. Czytelnik nawet nie zauważa, kiedy sam daje się wciągnąć w dialog i rozpoczyna dyskusję z rozmówcami.   Od wydawcy: Ta książka ebook to intelektualne potyczka bezkompromisowego erudyty z wszechstronną altruistką. Można ich polubić, bądź znienawidzić, jednak jednego trzeba być pewnym - będą mieć zdanie na każdy temat.

Szczegóły
Tytuł Najsztub i Sumińska. O Polsce, strachu i kobietach
Autor: Najsztub Piotr, Sumińska Dorota, Stanisławska Irena
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Najsztub i Sumińska. O Polsce, strachu i kobietach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Najsztub i Sumińska. O Polsce, strachu i kobietach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Najsztub i Sumińska. O Polsce, strachu i kobietach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Megan

    Piotr Najsztub – kontrowersyjny reporter i publicysta. Mający w głębokim poważaniu opinię innych o własnej osobie. Z zamiłowania, lubi zadawać niewygodne pytania. Dorota Sumińska – nazywana również „Matką Polką od zwierząt”. Pani weterynarz o dużym sercu dla naszych czworonożnych przyjaciół. Pewnego dnia te dwie z pozoru różnorakie osobowości, postanowiły się spotkać i porozmawiać o tym, co ich w życiu gryzie. Pani Irena Stanisławska zadawała pytania, a jej goście odpowiadali. Poruszali tematy poszukiwania naszych korzeni. Skąd się wywodzimy, o zwierzęcej naturze człowieka i kulturze, która niekoniecznie jest dla nas czymś dobrym. Wywiad-rzeka, w którym dowiadujemy się interesujących rzeczy na temat poglądów obydwu pana Najsztuba i pani Sumińskiej. O tym, dlaczego warto czasem pokazać własną zwierzęcą naturę i dlaczego powinniśmy więcej ze sobą rozmawiać. O współczesnym społeczeństwie, związkach i włoskim bigosie. Kobiecej sile obserwowanej z szafy a także lęku przed agresywną męskością. Tematy poruszane już wielokrotnie, lecz w tym wydaniu dość nietuzinkowo ujęte. Zawsze lubiłam oglądać programy, które prowadziła pani Sumińska. Opowiadała ona w bardzo naturalny i łatwy sposób o tym,jak zadbać o naszych pupili i co zrobić, by być lepszymi właścicielami. I w tej rozmowie, pokazała klasę i własny mocno altruistyczny charakter. Pana Najsztuba szanuję za jego poglądy i za to, że mimo krytyki, zawsze ma własne zdanie. Jeśli lubicie wywiady-rzeki, ta pozycja jest dla Was. Znajdziecie tutaj bardzo zgrabnie poprowadzoną rozmowę z dwoma silnymi charakterami, które na pozór mogło by się wydawać, nie dogadałyby się w żadnej kwestii. Ta książka ebook jednak pokazuje, że da się i można. Jak? Zapraszam do lektury.

  • Angelika

    Dzisiaj przychodzę do Was z książką, która lekko odbiega od innych powieści.Ta pozycja wydawnicza to książka ebook w formie wywiadu,a bardziej polega na luźniej rozmowie dwóch osób,które mają dość ekscentryczne podejście do ludzi i otaczającego świata.Co interesującego wyniknie z rozmów tych dwóch postaci? Dorota Sumińska to dość słynny weterynarz,dla której żadna zwierzęca istota nie mam żadnych tajemnic.Piotr Najsztub i tego Pana w książce pdf bałam się najbardziej. Najsztub jest to postać,która nie przebiera w słowach i ma dość dziwne podejście do życia. Krótka książeczka od początku do samego końca opiera się na wywiadzie. Rzucane są tematy o życiu, rodzinie, mężczyznach itd. Tematy poruszane przez Najsztuba są poważne,a niekiedy sprawy te są przez niego odbierane wręcz ironicznie.W książce pdf na pewno nie pojawiają się żadne ubarwienia,ale szara rzeczywistość. Książka ebook zaciekawiła mnie samym duetem Najsztub i Sumińska.Niestety po przeczytaniu książki mam wrażenie,że ten duet jest dość nieudany.Każdy z nich żyje w innym świecie i ma inne postrzeganie świata. Momentami wgłębiając się w tekst, miałam wrażenie,że na siłę rzucane są tematy,które nie pasują do książki i to samych autorów.Ja jako czytelnik nie kupuję zupełnie tego duetu. Jeśli chodzi o Piotra Najsztuba, zawsze wzbudzał we mnie dziwne odczucia i to, w jaki sposób postrzega świat i jak o nim mówi.Mam wrażenie,że w każdym wątku szuka drugiego dna i sabotażu.Książka mnie niestety nie przekonała,ale to nie oznacza,że Wy nie możecie jej przeczytać. Zostawiam Wam decyzję.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!