Czytaj więcej:
Najfutbolniejsi. Tom 3. Tajemnica nieziemskiego bramkarza okładka

Średnia Ocena:Najfutbolniejsi. Tom 3. Tajemnica nieziemskiego bramkarza

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej. Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej ekipy FC Soto Alto. Ta zgrana drużyna może nie zawsze mecze wygrywa, lecz na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo zagadkowe zdarzenia, które wszystko mocno komplikują… Po wakacjach wreszcie wracają treningi przed kolejnym sezonem ligowym. Najpierw trzeba jednak pokonać drużynę z nowej, elitarnej szkoły prywatnej. Tylko kto ma to zrobić, skoro w FC Soto Alto nagle pojawiło się dużo świeżych twarzy, a dotychczasowi zawodnicy mogą nawet utracić miejsce w składzie! Konflikt wisi w powietrzu, ktoś nawet zaczyna prześladować rodzinę jednego z świeżych piłkarzy… Czy uda się zachować jedność drużyny, wyjaśnić wszystkie nieporozumienia i zagrać w lidze? "Najfutbolniejsi" to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim – o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi! Trzecia książka ebook w serii poświęconej przygodom szkolnej ekipy piłkarskiej FC Soto Alto.

Szczegóły
Tytuł Najfutbolniejsi. Tom 3. Tajemnica nieziemskiego bramkarza
Autor: Santiago Roberto
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Finebooks
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Najfutbolniejsi. Tom 3. Tajemnica nieziemskiego bramkarza pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Najfutbolniejsi. Tom 3. Tajemnica nieziemskiego bramkarza Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Najfutbolniejsi. Tom 3. Tajemnica nieziemskiego bramkarza PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • mika

  Dzieciom się bardzo podoba:).

 • Karina

  Syn bardzo polubił całą serię i chętnie wraca do wszystkich pozycji.

 • Beata Nowak

  Syn wielbiciel piłki nożnej zadowolony. Kupiłam książkę by zachęcić do czytania. Strzał w dziesiątkę!!

 • Anonim

  syn (8 lat), który do tej chwili nie dokończył żadnej książki (wszystkie stawały się nudne mniej więcej w połowie :-)) teraz czyta jak najęty. W przeciągu 2 tygodni zamawiam już 3 element

 • Monika Badowska

  Następna książka ebook z serii Najfutbolniejsi dla małych wielbicieli piłki nożnej. Interesujące przygody młodych piłkarzy - mój 10 latek czyta z zapartym tchem.

 • Krzysztof Lebdowicz

  Zalecam szczególnie dla chłopców, którzy interesują się piłką nożną i zagadkami detektywistycznymi.

 • edwardkacz

  Najfutbolniejsi trzymają się razem, nieważne co się stanie. Twórca tłumaczy jak kluczowa w życiu jest przyjaźń i towarzystwo innych dzieci, nie zastąpią go nawet rodzice, ponieważ dziecko, żeby czuć się akceptowane, musi mieć rówieśników w swoim wieku i grupę odniesienia.

 • fil-mon-87

  Obrazki przyciągają dzieci i pobudzają do czytania. Ekscytująca fabuła związana ze sportem wciąga jak gąbka wodę. Styl autora i tłumaczenie na polski najlepsze z możliwych. Nie ma się czego przyczepić, nic tylko brać!

 • zgarbowska87

  O tym jak decyzje dorosłych wpływają na życie dzieci, o dawaniu szansy – też tej drugiej oraz, że nie można oceniać ludzi tylko po pozorach. Mocna dawka emocji i energii dla dzieci i rodziców.

 • rupik-helena

  Książka ebook pomaga zrozumieć dzieci, bo ich zachowania bywają różnorakie i nierzadko nietypowe, przynajmniej dalece odbiegające od postępowania dorosłych. Dziecięcy narrator objaśnia jaki jest świat – pojmowany przez dziecko.

 • ewelina_sitak

  Razem z córką jesteśmy nieustannymi czytelnikami i wielbicielami cyklu. Trafiliśmy na niego przypadkiem i tak już zostaliśmy, raz czytam ja, raz mała – tak sobie nawzajem wyrywamy, ponieważ każdy chce czytać, w każdym razie w pokoju zawsze cisza, ponieważ wszyscy słuchają – czytamy na głos, aby nie przegapić jakiegoś kluczowego epizodu. Magia!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!