Czytaj więcej:
Na ostro i pod włos. Wszystko, co musisz wiedzieć o sztuce golenia i pielęgnacji zarostu okładka

Średnia Ocena:Na ostro i pod włos. Wszystko, co musisz wiedzieć o sztuce golenia i pielęgnacji zarostu

Wszystko, co o goleniu i zaroście powinien wiedzieć nowoczesny mężczyzna. Brodaty drwal, gładko ogolony książę, a może ktoś pomiędzy? Nieważne, do której grupy się zaliczasz – ta książka ebook powie ci, co zrobić, aby zawsze nieźle wyglądać, z zarostem czy bez niego. "Na ostro i pod włos" to wypełniony praktycznymi poradami niezbędnik dla każdego faceta, który dba o własny wizerunek. Na czym tak naprawdę polega sztuka golenia? Czy warto porzucić jednorazówkę dla brzytwy? Jak zabrać się za zapuszczanie brody i jak później o nią dbać? Co każdy mężczyzna powinien mieć w łazience? Jakich kosmetyków warto używać, a które są zwykłą ściemą? Jak wybrać dobrego barbera? Odpowiedź na te i dużo innych pytań a także dziesiątki praktycznych porad pomogą ci poczuć się i wyglądać świetnie! Sztuka golenia i dbania o zarost w jednym – ta książka ebook to twój podręczny barber, który zawsze ma dla ciebie wolny termin!

Szczegóły
Tytuł Na ostro i pod włos. Wszystko, co musisz wiedzieć o sztuce golenia i pielęgnacji zarostu
Autor: Janta Rafał
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Na ostro i pod włos. Wszystko, co musisz wiedzieć o sztuce golenia i pielęgnacji zarostu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Na ostro i pod włos. Wszystko, co musisz wiedzieć o sztuce golenia i pielęgnacji zarostu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Na ostro i pod włos. Wszystko, co musisz wiedzieć o sztuce golenia i pielęgnacji zarostu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Słabo, książka ebook na zasadzie kopiuj wklej. Mydło i powidło spisane ze względu na modę. Niestety ocena 1.

  • Alvaroo_91

    Bardzo podoba mi się design okładki, za pomocą ledwie 4 kolorów powstała idealna oprawa; bardzo łatwa i wymowna. Mimo małych rozmiarów, zmieści się w większej kieszeni, posiada dużo przydatnych treści. Stanowi idealny przewodnik po świecie barberingu, męskich kosmetyków, dbania o siebie, czy chociażby krótkiej historii zarostu, a także krótkie wywiady ze specjalistami, pracownikami barber shopów. Dużo z niej wyciągnąłem, od dawna golę się w tradycyjny sposób - przy użyciu maszynki na żyletki, lecz właśnie dzięki tej publikacji mogę ulepszyć własną technikę, ba, to już się stało. Posiada dużo sugestii dotyczących doboru odpowiednich metod golenia, liczne porady, jak radzić sobie z wszelkiego rodzaju kłopotami i dużo innych. Z olbrzymią ochotą ją czytałem i żałuje, że tak dynamicznie ją skończyłem. Na końcu znajdują się lista wybranych barber shopów w różnorakich miastach/regionach Polski, dzięki czemu przy okazji odwiedzania, można wstąpić i zobaczyć, jaką różnorodność stylów wystroju salonów mamy w kraju. Jedyną rzeczą, do jakiej mógłbym się przyczepić to niewielka ilość ilustracji, można byłoby nieco wzbogacić ją o jakieś ryciny, czy chociażby epizod o fryzurach, w końcu tym także zajmuje się barber.

  • Seiki

    Z niecierpliwością czekam na premierę, książka ebook jak odnalazł na upominek świąteczny dla chłopaka! Okładka z miejsca mnie przyciągnęła, więc mam nadzieję, że treść będzie równie dobra. :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!