Czytaj więcej:
Na krawędzi widelca. Spowiedź bulimiczki okładka

Średnia Ocena:Na krawędzi widelca. Spowiedź bulimiczki

"Nie jestem ekspertką w dziedzinie psychologii, psychiatrii czy dietetyki, lecz jedną z wielu osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania. Jestem kobietą, która nie potrafiła zaakceptować pustki i beznadziejności, jakimi wypełniły mnie bulimia z depresją. Jestem kobietą, która po bardzo burzliwym wkroczeniu w dorosłość, odnalazła w sobie wystarczająco wiele siły i determinacji, by własne życie przemienić na lepsze i zwyciężyć walkę z chorobą."Natalia Krzesłowska Depresja, anoreksja, bulimia, okaleczanie się to problemy, z którymi spotykamy się coraz częściej. Potyczka z nimi jest trudna, ponieważ wymaga emocjonalnej dojrzałości. Książka ebook Natalii Krzesłowskiej to zapis zmagań autorki z tymi przypadłościami. Historia wzrusza własną szczerością. Znajdziemy w niej opis etapów rozwijającej się choroby, potyczki o uwolnienie się, a przede wszystkim nadzieję.

Szczegóły
Tytuł Na krawędzi widelca. Spowiedź bulimiczki
Autor: Krzesłowska Natalia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Na krawędzi widelca. Spowiedź bulimiczki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Na krawędzi widelca. Spowiedź bulimiczki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Na krawędzi widelca. Spowiedź bulimiczki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Dzięki niej można lepiej zrozumieć własne myśli, do czego tak naprawdę się dąży i jakie są tego skutki (jeżeli jest się osobą chorą). ★★★★★★

  • www.lottaczyta.blox.pl

    Książka, która niesie nadzieje.Fabuła: Jest to książka ebook autobiograficzna zatem główna bohaterka i autorka to jedna osoba. Natalia była szczęśliwym i kochanym dzieckiem. Pewnego dnia jej życie się zmienia. Zaczyna obsesyjnie się odchudzać w wyniku czego popada w anoreksje. Przez dużo lat zmagała się z tą chorobą a także towarzyszącą jej depresją. Gdy autorka myśli, że jej kłopoty się skończyły do jej życia wkrada się bulimia. Wszystko to sprawia, że trudno bohaterce działać w życiu codziennym. Dziewczyna usiłuje na swoją ręke odnaleść swą traume z dzieciństwa. Według psychologów to właśnie traumy są źródłem zaburzeń odżywiania. Natalia jednak wie, że jej rodzina zawsze była dla niej dobra. Miłowała ją nad wszystko ze wzajemnością. Czy uda jej się odnaleść źródło problemów? Autorka podejmuje się trudnego zadania. Samodzielnie stara się sobie pomóc. Jej jedynym pomocnikiem są książki. Bulimia jest ciężkim przeciwnikiem jednak Natalia też staje się silnym rywalem.Moja opinia: Podziwiam autorkę za niezwykłą szczerość. Nie ukrywa się z niczym. Krzesłowska zdradza czytelnikowi wszystkie, nawet najbardziej przerażające myśli. Książka ebook nie jest do końca chronologiczna. Omówiona jest konkretnymi etapami w życiu np. bulimia, depresja. Na początku troche mi to przeszkadzało. Jednak poznając coraz lepiej tę historie było mi to obojętne. W książce pdf odnajdą się nie tylko osoby z zaburzeniami odżywiania lecz też osoby chore na depresje, ich rodziny czy osoby chcące same sobie pomóc. Jednak nie jest to poradnik! Autorka nie jest psychologiem. Omawia tylko własną historie! Niesamowity jest fakt, że bohaterka postanowiła podjąć się terapi bez terapauty. Wiem, że praca z terapeutą jest bardzo trudna. Gdy walczy się samemu staje się to jeszcze cięższe.Język, którym napisano "Na krawędzi widelca" jest przystępny więc książke czyta się lekko mimo, że porusza bardzo ciężki temat. Lekture urozmaicają przejmujące wiersze a także rysunki, których autorką jest też Natalia Krzesłowska.Tytuł ten jest dowodem na niezwykłą siłe człowieka. Dowodem na to, że coś co dla dorosłego nie jest problemem, dla dzidziusia może być "końcem świata". Książka ebook jest również cudowny dowodem na poszukiwanie siebie żeby żyć swóim życiem, a nie wykreowanym przez innych.Chciałabym na końcu pogratulować autorce wyjątkowej siły a także umiejętności opisania tego co ją spotkało.Moja ocena: ******Skala ocen: * nie zalecam ** nie moja bajka *** daje radę **** niezła ***** bardzo niezła ****** lotta polecawww.lottaczyta.blox.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!