Czytaj więcej:
My Little Pony. Księżniczka Celestia i lato królewskich fal okładka

Średnia Ocena:My Little Pony. Księżniczka Celestia i lato królewskich fal

Księżniczka Celestia zawsze jest gotowa nieść pomoc swoim poddanym. Gdy dawna przyjaciółka, księżna Diamond Waves, zwraca się do niej z rozpaczliwą prośbą, Celestia od razu rusza z pomocą. Nadmorskiemu miastu Monacolt grozi katastrofa, a żaden ze studentów akademii magii nie jest gotowy stawić czoła niebezpieczeństwu. Kiedy Celestia spotyka własnych świeżych uczniów, ze zdziwieniem odkrywa klasę złożoną z wyjątkowo skupionych i uważnych młodych jednorożców. Co jest zatem przyczyną ich niepowodzeń? Czy księżniczka Celestia znajdzie sposób, by tchnąć magię w mury akademii w Monacolt?

Szczegóły
Tytuł My Little Pony. Księżniczka Celestia i lato królewskich fal
Autor: Berrow G.M.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd My Little Pony. Księżniczka Celestia i lato królewskich fal pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. My Little Pony. Księżniczka Celestia i lato królewskich fal Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

My Little Pony. Księżniczka Celestia i lato królewskich fal PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Jak tylko córla zobaczyła tę książke, to natychmiastowo zapragnęła ją przeczytać. Okazało się, że książka ebook nie ma za wiele stron, bo w dwa dni została przeczytana. Może nie ma w środku zbytnio obrazków, lecz mojej córce w ogóle to nie przeszkadzało, bo starczyła jej interesująca historia. Ucieszyły ją rebusy i zadania umieszczone na końcu książki, które nie tylko bawiły dziecko, lecz także ćwiczyły umysł. Zalecamy wazystkim, ponieważ książka ebook interesująca i córeczka miło spędziła czas.

 • Monika Szulc

  „Księżniczka Celestia i lato królewskich fal” to pozycja dla starszych czytelniczek, w wieku szkolnym, które stale pałają sympatią do bajki. Jest to następna książka ebook z serii, jednak znajomość poprzednich tomów nie jest konieczna. Księżniczka Celestia poproszona o pomoc wyrusza do Monacolt, prześlicznego nadmorskiego miasteczka, by opanować trudną sytuację. Tamtejsza akademia skrywa liczne sekrety i tylko księżniczka może odkryć prawdę o uczniach i ich niepowodzeniach. Książka ebook napisana jest prostym językiem, a plastyczne opisy ułatwiają czytanie. Fabuła może zaciekawić młodą czytelniczkę, dzięki czemu czytanie jest nie tylko miłym zadaniem, lecz niewymagającym ćwiczeniem. Moja córeczka jest za mała na tę książkę, ale przygody Celestii umilały nam kilka wieczorów i całkiem nieźle spędziliśmy ten czas. Na końcu książki znajdziecie klika zadań i ćwiczeń, które są ciekawym i wartościowym dodatkiem. Ocena: 4/6

 • Northman1984

  Celestia i kucyki w wydaniu książkowym :) Serię zna prawdopodobnie każda dziewczynka... nieprawdaż? :) Moja Mała Dziewczynka, choć ma niespełna 4 latka, rozpoznaje kucyki bezbłędnie - zawsze i wszędzie. Na widok tej książeczki był wielki, szeroki uśmiech :) ... Celestia na kartach niniejszej książki ma zadanie - jej dawna przyjaciółka prosi ją o pomoc, Monacolt, cudowne nadmorskie miasto, jest bowiem na krawędzi zagłady. Co wspólnego ma z tym klasa złożona ze skupionych, uważnych, młodych jednorożców? Przekonajcie się sami ;) W książeczce troszkę brakowało mi i Córeczce kolorowych obrazków. Jednak nieco to zrekompensowano rebusami i zagadkami na końcu książki. Sama książeczka - bardzo fajna, w sam raz dla Małej Dziewczynki :) Polecam. Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki. Recenzja znajduje się także na moim blogu: http://cosnapolce.blogspot.com/2017/06/my-little-pony-ksiezniczka-celestia-i.html

 • emik84

  Książka ebook przyciąga wzrok dziewczynek szczególnie własną niesamowitą okładką zapraszając je do wyjątkowej krainy jaką jest Equestria. Tam w miejscu zwanej Ponyville mieszkają szczęśliwe skrzydlate kucyki i to właśnie tutaj losy się cała akcja opowieści. Otóż księżna Diamond Waves poprosiła własną przyjaciółkę Księżniczkę Celestię o pomoc. Okazało się, że Di spodziewa się ataku groźnych stworzeń. Żeby móc stawić im czoła uczy własnych uczniów, młodych jednorożców, niezbędnych zaklęć. Niestety jej zmagania stale idą na marne. Uczniowie mają duży kłopot z opanowaniem zaklęć. Jaka była tego przyczyna i czy Księżniczce Celestii udało się pomóc w tej ważnej sprawie dowiecie się sięgając po tę fascynującą lekturę... Historia jaką znalazłyśmy na kartach lektury jest ciepła i bardzo optymistyczna. Przeczytamy tu bowiem o odwadze, determinacji, sile przyjaźni, która ma olbrzymią moc a także o tym, że warto się uczyć i jednocześnie znaleźć czas na zabawę. Ta pouczająca opowiadanie uświadamia nam, że nie ma rzeczy niemożliwych a z pomocą przyjaciół można osiągnąć bardzo wiele. Na jej końcu znajdują się natomiast łatwe zadania przygotowane dla dzieci, które z pewnością będą dla nich przyjemną formą zabawy z ulubionymi bohaterami. Lektura napisana jest prostym językiem, dzieci nie będą miały najmniejszego problemu z jej zrozumieniem. Nie rzadko perypetiom bohaterów towarzyszy humor lecz są one również pouczające, wartościowe i urocze. Jestem przekonana, że taka publikacja będzie udanym pomysłem na upominek dla każdej małej fanki serii My Little Pony. Warto bowiem przeczytać tę opowiadanie i uwierzyć w siłę przyjaźni. Oczywiście zalecam ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!