Czytaj więcej:
Mroczne słońce okładka

Średnia Ocena:Mroczne słońce

Gujaareh, miasto snów, jęczy pod rządami Protektoratu Kisuańskiego. Miasto, w którym kiedyś jedynym prawem był pokój, poznało co to przemoc. W dodatku mieszkańców Gujaarehu dręczy zagadkowa i śmiertelna zaraza, która dopada ofiary podczas snu. Lud Gujaarehu powinien się zbuntować, lecz zbyt długo żył w spokoju. Ktoś musi go nauczyć walki. Cała nadzieja w dwojgu wyrzutków – kobiecie, której jako pierwszej pozwolono wejść do zakonu bogini snów, a także wygnanemu księciu, który pragnie odzyskać utracone dziedzictwo. Razem muszą stawić czoło kisuańskiemu okupantowi i dowiedzieć, skąd się biorą śmiertelne sny – zanim Gujaareh upadnie na zawsze. „Mroczne słońce” to kontynuacja „Zabójczego księżyca” – równie wciągająca i zachwycająca rozmachem jak pierwsza element cyklu. Akcja toczy się jakieś dziesięć lat po zdarzeniach omówionych w pierwszym tomie.

Szczegóły
Tytuł Mroczne słońce
Autor: Jemisin N.K.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Akurat
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mroczne słońce pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mroczne słońce Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mroczne słońce PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • LovenBuddy

  Po prostu kawał dobrej fantastyki i kontynuacja na miarę pierwszej, bardzo udanej części. Od czasu do czasu lubię poczytać sobie coś oderwanego od mainstreamu, co wcale jakościowo nie odbiega od głośnych tytułów i to właśnie znalazłem w tej serii. Szczerze polecam!!

 • DravenDori

  Kiedy sięgałam po tę oryginalną serię miałam, przyznaję, duże oczekiwania co do stylu jak i formy. I ku mojej uciesze, nie zawiodłam się, spodobał mi się sposób pisania autorki, moim zdaniem jest bardzo wciągający i poruszający wyobraźnię. Jeśli o mnie chodzi, to polecam!

 • Grejza

  Idealna kontynuacja, bardzo niezła fantastyka w której bez problemu można znaleźć barwny świat pełen magii, legend i wyraziście wykreowanych postaci. Mroczne Słońce nie zawiodło mnie, także dodatkową dawką mitologi i sekretów tego świata. Plusem jest także wprowadzenie ludów pustynnych barbarzyńskich. Jak dla mnie to warto kupić tą książkę.

 • pilasakowski

  Super pomysł na fabułę i rozwinięcie akcji. "Mroczne słońce" to idealny styl i wytrawne pióro N. Jemisin, równie dobre co w "Zabójczym ksieżycu", dlatego zresztą zdecydowałem się sięgnąć po "Mroczne słońce". Powieści N. Jemisin naprawdę mocno trzymają w napięciu.

 • Majron39

  Bardzo niezła powieść! Twórca ma według mnie nieskrępowana niczym wręcz wyobraźnię. Sprawia to, że czyta się jego książkę z olbrzymią przyjemnością i jesteśmy ciekawi co takiego wymyśli na następnej stronie. Dlatego również mimo, że książka ebook do cienkich nie należy przeczytałem ją w weekend. Gorąco zalecam tę książkę!

 • xbox_KM

  Bardzo dobre fantasy moim zdaniem. Idealnie omówiony świat i bohaterowie. Akcja wciąga, szczególnie jesli lubicie takie apokaliptyczne kilmaty ponieważ akcja rozgrywa się w mieście, które wypełnia powoli korupcja i przemoc. Bohaterowie w takich czasach są porządani. Pierszego tomu nie czytałem lecz jakoś to nie wpłyneło na mój odbiór. prawdopodobnie sięgnę po element pierwszą.

 • Sfida

  Mroczne słońce to kontynuacja, która została napisana z jeszcze większym rozmachem niż "Zabójczy księżyc". Decyduje o tym głównie fakt, że o ile w pierwszej części fabuła została skupiona na przedstawieniu czytelnikom bohaterów, przedstawienie Gujaareh i jeden wątek dotyczący spisku wokół Ehiru, tak w drugiej części zostajemy już rzuceni w wir akcji. Dlatego stwierdzam, że jak zwykle kontynuacja okazała się lepsza.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!