Czytaj więcej:
Mózg - fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu okładka

Średnia Ocena:Mózg - fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu

Książka ebook pełna rzetelnej wiedzy na temat biznesu. Pokazuje, w jaki sposób osiągnąć finansowy sukces i niezależność, poprzez strategie praktykowane przez najbogatszych ludzi w biznesie. "»Mózg-fabryka sukcesu« to idealna książka, która pokazuje, w jaki sposób osiągnąć wiele szybciej finansowy sukces i niezależność, poprzez strategie praktykowane przez najbogatszych ludzi w biznesie." Brian Tracy

Szczegóły
Tytuł Mózg - fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu
Autor: Urbańska Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Firmamento
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mózg - fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mózg - fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mózg - fabryka sukcesu. Najskuteczniejsze strategie ludzi biznesu PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Kominek

    Niezależnie do tego, co pojawiło się w „Opinii 50 stron” warto podzielić się słowem końcowym, warto zebrać w jedną, spójną całość moje przemyślenia na temat książki, „Mózg – fabryka sukcesu”. Co ciekawe, poznany świeży film pozwolił mi odnaleźć być może puentę tego, co przez długi czas nie było w stanie do mnie dotrzeć.Od sceptycyzmu do poszukiwania właściwych odpowiedzi. Od braku zaciekawienia poznawanym tematem po integralną formę sięgania po to, co dobre, słuszne i pobudzające umysł do określonego działania.Przyznam się, że kiedy trafiła w moje dłonie książka ebook Anny Urbańskiej przez kilka dni nie wiedziałem tak do końca, jak się do niej zabrać. Tzn. książki są po to, żeby je czytać i to akurat wydaje się oczywiste, lecz w zupełnie innej kategorii są praca badawcze, czy może naukowe, ponieważ za taką warto uznać „Mózg – fabrykę sukcesu”.Jestem na gorąco po fascynującym w swej treści filmie, „Joy” i przyznać muszę, że jego przesłanie tworzy wspólną płaszczyznę z tym wszystkim, czym dzieli się z nami Ania Urbańska i co w przystępny sposób pragnie nam przekazać.Choć zaintrygowała mnie kwestia kreowania mózgu poprzez kolory stale jednak nie wiem, jaki dla mnie osobiście byłby najbardziej odpowiedni. Czy również może który z nich jest najlepiej odzwierciedlającym moją twórczą osobowość. Myślę o tym często, szukam punktu odniesienia, środka ciężkości, sposobu, dzięki któremu kolory staną się czymś  więcej, niż tylko określoną paletą naukowych definicji.>Nic dziwnego, że „zieloni” działają w oparciu o doświadczenie, polegają na tym, co znane, są oporni na zmiany; „czerwoni” reagują żywo na bodźce napływające w danej chwili, natychmiastowo na nie odpowiadają; a „niebiescy” to wizjonerzy, podążający za postępem, opracowujący precyzyjne plany i liczący każdą minutę.<Wspomniany wcześniej, „Joy” jest idealnym dowodem na to, jak z małych, pozornie nic nie znaczących pomysłów pojawiają się duże biznesowe dokonania. Jak realizacja tego, co gdzieś tam rodzi się głęboko w mózgu może w konsekwencji zaskoczyć nas bardziej, niż możemy zdawać sobie z tego sprawę. Walcząc oto konsekwentnie i nie poddając się nawet przez chwilę. Choć przez 17 lat żyjąc w zawieszeniu (warto zwrócić uwagę na element filmu, w którym Joy czyta córce dziwną książkę na dobranoc).Film zostawmy jednak gdzieś z boku, gdyż nie jest to spectrum naszych obecnych rozważań. Jeśli zrozumiemy własny mózg, jeśli będziemy w stanie szukać w jego przestrzeni znacznie większych możliwości, niż pierwotnie może nam się tylko wydawać, wtedy, kto wie, sto patentów Joy będzie nas bodźcem do swojego odkrywania i kreowania świata. (...)Pełny tekst recenzji dostępny w poniższym linku:http://koominek.blogspot.com/2016/01/anna-urbanska-mozg-fabryka-sukcesu.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!