Czytaj więcej:
Morderstwo odbędzie się... okładka

Średnia Ocena:Morderstwo odbędzie się...

"Morderstwo odbędzie się..." - przeczytali w gazecie mieszkańcy pozornie sielskiego Chipping Cleghorn. Zabawa, kiepski żart czy pycha mordercy? Zaniepokojeni, lecz stale ciekawi, stawiają się w domu Letycji Blackclock. Gdy pada strzał, akcja nabiera tempa. Na szczęście w okolicy jest panna Marple. W zdemaskowaniu przestępcy pomocna okazuje się… analiza sąsiedzkich plotek. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Morderstwo odbędzie się...
Autor: Christie Agatha
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Morderstwo odbędzie się... pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Morderstwo odbędzie się... Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Morderstwo odbędzie się... PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Weronika

    Jest to dopiero druga książka ebook tej autorki, którą przeczytałam, lecz już teraz mogę powiedzieć, że uwielbiam jej styl pisania! Jest on dosyć nietypowy, lecz jednocześnie sprawia, że całą historię czyta się wspaniale! Agatha Christie ponownie stworzyła świetną fabułę, która nie zawodzi. Autorka mądrze nakreśla wydarzenia i powoli prowadzi nas do rozwiązania całej tej zagadki. Miałam multum pomysłów, co do tego, kto może być mordercą, lecz finalnie żaden z nich się nie sprawdził. Zakończenie totalnie mnie zaskoczyło, w bardzo pozytywnym znaczeniu. Umiejętność prowadzenia intrygi autorka opanowała do perfekcji. W tej części pojawia się panna Marple, czyli staruszka, która lubi pomagać przy tego typu sprawach. Chociaż muszę przyznać, że było jej tutaj niezwykle mało - a to przecież książka ebook z cyklu o pannie Marple. Polubiłam ją, lecz na ten moment jednak wolę Poirota. „Człowiek pozostaje zupełnie sam, gdy odchodzi ktoś ostatni, kto pamięta. Ja mam siostrzeńców, siostrzenice, kochanych przyjaciół, lecz nie pozostał już nikt z dalekiej przeszłości, kto by pamiętał mnie jako młodą dziewczynę. Od bardzo dawna jestem zupełnie sama” Na ten moment jestem zachwycona tą autorką. Książki są wciągające i czyta się je bardzo szybko. W „Morderstwo odbędzie się” akcja trzyma w napięciu do samego końca. Mnóstwo zwrotów akcji i niespodziewane rozwiązanie zagadki. Bardzo fajny kryminał, polecam!

  • Anonim

    Pewnie nie będzie zaskoczeniem to, że nigdy nie domyśliłabym się tego, co stoi za ostatecznym rozwiązaniem tej sprawy. Natomiast nastąpił progres i przez chwilę podejrzewałam, kim jest prawdziwy morderca🥹 Udało mi się, mimo tego, że zagadka była bardzo zawiła i dość niełatwa do rozwiązania. W gazecie ukazało się niepokojące ogłoszenie, dotyczące morderstwa, które JESZCZE się nie stało, lecz zdecydowanie nastąpi. Podano nawet dokładne miejsce i godzinę. Nie odstraszyło to jednak mieszkańców Chipping Cleghorn i koledzy Letycji Blacklock stawili się w jej domu. W końcu rozległy się strzały, jedna osoba dokonała żywota i rozpoczęła się lawina podejrzeń. Kto, po co, kiedy… Po drodze dowiadujemy się, że prócz zgonu w dniu dwudziestego dziewiątego października o godzinie osiemnastej trzydzieści doszło do dwóch kolejnych, a nieuchwytny zabójca zbiera własne żniwo. W tym tomie wkracza panna Marple i jest ona pomocna dla sprawy. Jej umysł jest bardzo biegły i dynamicznie połączyła ze sobą wszystkie kropki, doprowadzając plan złapania przestępcy do końca. Przy tej książce, jak przy każdej tej autorki, bawiłam się idealnie i czytało mi się tę pozycję naprawdę szybko🫶 Zalecam wszystkim znającym twórczość Agathy, jak i tym dopiero rozpoczynającym przygodę z jej dziełami! ig: mojastronalustra

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!