Czytaj więcej:
Morderstwo na szlaku okładka

Średnia Ocena:Morderstwo na szlaku

Najwieższy thriller Jenny Blackhurst, jednej ze wschodzących gwiazd wśród angielskich autorek thrillerów.Dwie osoby potrafią dochować tajemnicy. O ile jedna z nich jest martwa. Młoda brytyjska turystka przepada bez śladu na malowniczym szlaku wycieczkowym. Nikt nie wie, czy zaginiona jeszcze żyje.Nikt. Prócz Laury.Dziewiętnastoletnia Maisie opuszcza dom rodzinny w Wielkiej Brytanii, aby wędrować szlakiem West Coast Trail w Kanadzie. Wkrótce przyłącza się do spotkanego po drodze rodzeństwa, Sery i Ricka. Od razu się zaprzyjaźniają. Niestety, nie na długo… Wymarzona wędrówka w wesołym towarzystwie, wśród malowniczych krajobrazów, zmienia się w koszmar, kiedy pewnej nocy ktoś zostaje zamordowany. I choć nie ma ciała, zeznania świadka doprowadzają do uwięzienia – być może niewinnej osoby…Dwadzieścia lat potem dziewczyna o imieniu Laura wpada w panikę, gdy dowiaduje się, że w pobliżu kanadyjskiego szlaku turystycznego odnaleziono ludzkie szczątki, a media zaczynają powoli wyjawiać szczegóły. Laura, dzisiaj szczęśliwa małżonka i matka, ma na sumieniu śmierć człowieka i od lat ukrywa się pod zmienionym nazwiskiem. Wygląda jednak na to, że sekret, którego strzegła przez niemalże ćwierć wieku, wkrótce wyjdzie na jaw. Ktoś jest zdeterminowany, by Laura zapłaciła za to, co się stało: obserwuje jej dom i wprowadza chaos w jej życie.Jak daleko posunie się Laura, żeby chronić własne starannie pielęgnowane życie rodzinne? I co tak naprawdę wydarzyło się nad dwie dekady temu w Kanadzie?"Elektryzująca." "Woman’s Own”"Bajecznie emocjonująca." "Prima”"Uzależniająca!" "Woman & Home”"Thriller, któremu nie można się oprzeć." "Good Housekeeping”"Uczta dla fanów zwrotów akcji." "Heat”"Niesamowicie wciągająca!" Clare Mackintosh"Jenny jest geniuszem zła." Lisa Hall "Nie mogłam się oderwać! " Claire Douglas"Ta utalentowana pisarka jest mistrzynią literackiego rzemiosła."  Amanda Jennings"Wciągająca, niepokojąca i niesamowicie dobra! " Sharon Bolton"Wyjątkowy, naprawdę oryginalny thriller. " B.A. Paris"Porywająca! " Jane Casey"Thriller, którego pierwsza strona elektryzuje. Gęsty, mroczny, wciąga bez reszty! " B.P. Walter Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Morderstwo na szlaku
Autor: Blackhurst Jenny
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Morderstwo na szlaku pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Morderstwo na szlaku Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Morderstwo na szlaku PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Małgorzata

    Dostawa ok

  • Piotr Kapusta

    Książka ebook ukazująca zgubne skutki kłamstwa, które wyrządza szkodę wszystkim stronom. W pierwszym momencie miałem wrażenie że czytałem już gdzieś kiedyś podobny thriller i byłem świecie przekonany że już wiem jak to się skończy. A jednak autorka znów mnie zaskoczyła. Im bliżej końca, tym cała historia zdawała się zmierzać do przewidywalnego finału i niespodziewanie zaskoczenie i tym co się wydarzyło na szlaku turystycznym lata temu i tym,kto tak naprawdę uprzykrza życie głównej bohaterce. Książkę przeczytałem w jeden dzień tak mocno pragnąłem odkryć o co w tym wszystkim chodzi.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!