Czytaj więcej:
Morderstwo na plebanii okładka

Średnia Ocena:Morderstwo na plebanii

Nikt nie lubi pułkownika Protheroe za jego bezwzględność, wąskie horyzonty i toporne maniery. Nawet ksiądz proboszcz, narrator opowieści, oświadcza, że ten, kto pozbawi pułkownika życia, wyświadczy światu przysługę... Nie spodziewa się, jak dynamicznie złe licho wysłucha jego słów. Śledztwo napotyka dużo trudności i nie wiadomo, jaki byłby jego koniec, gdyby nie „kochany ksiądz proboszcz” i panna Marple, która może dotrzymać kroku nawet naczelnikowi policji.

Szczegóły
Tytuł Morderstwo na plebanii
Autor: Christie Agatha
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Morderstwo na plebanii pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Morderstwo na plebanii Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Morderstwo na plebanii PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • anonymous

  To byla druga ksiazka Agaty Christie, ktora przeczytalam. W porowaniu z Morderstwem w Orient Ekspersie akcja jest powolniejsza, lecz jak ktos lubi wiejskie klimaty i zagadki w stylu Ojca Mateusza to na pewno nie bedzie zawiedziony. Mila, lekka, do poczytania przed snem.

 • Dario92

  Bardzo niezły kryminał, idealnie się czyta i z każdym epizodem wychodzą nowe, zaskakujące zagdaki. Narratorem jest pastor Len wraz z żoną, na plebanii w gabinecie u pastora czeka na Niego samotnie półkownik Protheroe jednak pomiędzy 18:15 a 18:30 zostaje zastrzelony... nikt nie słyszy strzałów... w tym problem, że przed przyjściem półkownika pastor dostał nagły telefon o namaszczenie, jednak okazuje się, że to był głuchy telefon....Żona półkownika, córka, pani Lastrange i dużo innych są w kręgu podejrzanych. Czy zarozumiały inspktor Flak rozwiąże trudną zagadkę? Czy może jednak panna Marple?Polecam.

 • Ósemkowy Klub Recenzenta

  „Morderstwo na plebanii” książka ebook autorstwa Agathy Christie opowiada o kolejnej z wielu śledztw, którą zajęła się pani Marple. Proboszcz miejscowej parafii znajduje w swoim gabinecie zwłoki pułkownika Protheroe. Dziewczyna od razu wkroczyła do akcji w poszukiwaniu zabójcy. Podczas śledztwa okazało się, że komandor był wcześniej umówiony z księdzem, lecz kapłan został wezwany do jednego z wiernych i dlatego spóźnił się na spotkanie. Pani Marple miała aż siedmiu podejrzanych. Do morderstwa przyznają się dwie osoby niezależne od siebie. Niestety nie ma żadnych dowodów na to, że to właśnie one dokonały zbrodni. Jednak ku zdziwieniu wszystkich dziewczyna rozwiązuję tą wyjątkowo zawikłaną zagadkę i znajduję zabójcę, zadziwia naczelnika policji i plebana a także ratuje życie młodemu nieszczęśliwemu chłopakowi, którego tajemnicę też odgaduje. Lektura ta różni się od innych narracją, gdyż jest ona pisana z punktu widzenia proboszcza. Panna Marple pojawia się rzadko, dorzucając własne trzy grosze prowadząc do podjęcia dobrego tropu zarówno przez głównego bohatera jak i śledczych. Zalecam wszystkim tą książkę gdyż jest bardzo interesująca, ponieważ do samego końca trzyma nas w niepewności, a finał jest jak zawsze bardzo zaskakujący.Klaudia, lat 18

 • Pablo1987

  Naprawdę zadziwiająco niezły kryminał. Nie ma się jednak za specjalnie co dziwić w końcu maczała w nich palce mistrzyni tego gatunku. Idealna fabuła, idealna i zawiła intryga a także spektakularny koniec na pewno spodoba się fanom tego gatunku. Osobiście uważam, że książka ebook zasługuje na ocenę 4/5.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!