Czytaj więcej:
Molly Murphy. Tom 4. Pieniądze to nie wszystko okładka

Średnia Ocena:Molly Murphy. Tom 4. Pieniądze to nie wszystko

Czwarta przygoda Molly Murphy z pewnością spodoba się fanom typowych zagadek detektywistycznych. Usytuowana na odludziu okazała posiadłość z zagadkowymi ścieżkami wiodącymi ponad urwiste brzegi rzeki i do mrocznych zagajników, niewielka liczba postaci skrywających najróżniejsze osobiste tajemnice i namiętności, nie w pełni wyjaśniona dramat sprzed lat – oto fragmenty układanki, z którą musi się uporać młoda pani detektyw. A wydawało się, że tym razem zadaniebędzie nieskomplikowane i mało ryzykowne. Należało tylko zdemaskować siostry Sorensen, sławne spirytualistki, a zarazem domniemane oszustki, które żerując na ludzkiej naiwności, oferują cierpiącym – i zwykle bogatym – klientom nawiązaniekontaktu z ich nieodżałowanymi zmarłymi. Molly przeżyje dreszcz grozy, uczestnicząc w seansach, podczas których – w niesamowitej scenerii i wśród wyjątkowych zdarzeń – będą przywoływane duchy. Jednocześnie będzie usiłowała rozwikłać tajemnicę porwania, do którego doszło przed laty w posiadłości senatora Barneya Flynna. I tu się okaże, że ktoś tak bardzo stara się nie dopuścić do ujawnienia prawdy, iż gotów jest się posunąć do morderstwa. Jak zwykle w powieściach o śledztwach Molly Murphy, finał będzie efektowny i szalenie emocjonujący.

Szczegóły
Tytuł Molly Murphy. Tom 4. Pieniądze to nie wszystko
Autor: Bowen Rhys
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Molly Murphy. Tom 4. Pieniądze to nie wszystko pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Molly Murphy. Tom 4. Pieniądze to nie wszystko Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Molly Murphy. Tom 4. Pieniądze to nie wszystko PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • jolene

    Historia Molly jest porywająca, czasem wzruszająca, nierzadko rozbawiająca do łez - taka jaką pragniemy czytać gdy potrzebujemy relaksu w leniwe wieczory w towarzystwie kieliszka wina.

  • bookstastegood.com

    Pieniądze to nie wszystko”, to czwarta element przygód nieustraszonej Molly Murphy, która po opuszczeniu Irlandii układa sobie życie w Świeżym Jorku, wykonując groźny i bardzo nieodpowiedni jak dla dziewczyny zawód- prywatnego detektywa. Książka ebook zaczyna się w momencie, w którym Molly Murphy zadziera z jednym z gangów Nowego Jorku – Dustersami. Bo jej życie znajduje się w niebezpieczeństwie, a w mieście wybucha epidemia tyfusu, Daniel Sullivan, kapitan Nowojorskiej Policji wysyła ją do domu senatora Flynna, by zdemaskowała przebywające tam z wizytą, sławne spirytystki.Molly podejmuje zlecenie i udając daleką krewną senatora, przybywa do jego domu w celu spotkania z duchami (również tymi, które prześladują ją od momentu, w którym wsiadła na statek płynący do Nowego Jorku). Lecz to nie jedyna misja dla której nasza nieustraszona pani detektyw zjawia się w Adare. Robi to jeszcze na prośbę pewnej kwiaciarki, która chcąc odzyskać dobre imię, prosi Molly o rozwikłanie zagadki porwania syna senatora Flynna, do którego doszło w majątku kilka lat wcześniej.Nie ukrywam, że mam słabość Molly Murphy, która nieustraszenie kroczy przez życie, wykonując zawód prywatnego detektywa w czasach, w których dziewczyna powinna zajmować się domem i dziećmi. Uwielbiam jej przygody, niespokojnego ducha, a także to z jaką odwagą uczy się świeżych rzeczy – w tej części, ubrana w pantalony uczy się jeździć na rowerze. Nie ukrywam, że smaczku całej historii dodaje też jej romans z przystojnym kapitanem Danielem, który… na nieszczęście dla naszej bohaterki jest zaręczony ze uroczą Arabellą.Książkę polecam, tym którzy z nostalgią wspominają stare, dobre czasy i lubią zagadki kryminalne opierające się na dedukcji, a nie najnowocześniejszych komputerowych technologiach.

  • patka

    Kryminały, a w szczególności kryminały retro, to nie jest gatunek, po który sięgam. Nie dlatego, że nie jestem nim zainteresowana, lecz dlatego, że niezwykle rzadko trafiam na takie lektury. Przy pierwszej nadażającej się okazji postanowiłam spróbować i sięgnełam po tę bardzo miło zapowiadającą się pozycję, i z uśmiechem na twarzy przyznaję, że była to idealna decyzja!Książka ta ma bardzo wiele zalet, jednak tym co urzekło mnie najbardziej były idealnie sportretowane realia historyczne. Rhys Bowen idealnie wykonała własną pracę badawczą i niesamowicie przekonywując i klimatycznie odtworzyła początek XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Cały portret miasta, zachowania i kłopoty ludzi a także relacje społeczne stworzyły idealne tło do prowadzonego śledztwa.Bardzo spodobała mi się wielowątkowość podtrzymująca zainteresowanie czytelnika a także dość złożona fabuła - przynajmniej jak na moje oczekiwania ;). Rhys Bowen bardzo nieźle równoważy akcję, mimo paru spokojnych momentów. Końcówka książki, jak to zwykle w kryminałach bywa, jest skondensowana , jednak przez kilka otwartych wątków w żadnym razie nie czuję się całkowicie rozliczona z tą pozycją i z pewnością sięgnę po następny tom przygód Molly Murphy.Ta wyjątkowo przyjemna, i klimatyczna lektura, przez którą brnie się dynamicznie i bezproblemowo z pewnością zachęciła mnie do kolejnych przygód z kryminałami retro, w szczególności z Molly Murphy w roli głównej!patsy-books.blogspot.com

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!