Czytaj więcej:
Moja Biblia okładka

Średnia Ocena:Moja Biblia

Oto przed wami Biblia dla dzieci.Jej wspaniały, pełen prostoty i cudowna tekst nie traci nic ze swej siły ani bogactwa, przeciwnie opatrzony sugestywnymi kolorowymi ilustracjami w szczególny sposób otwiera serca i umysły małych czytelników.Czytajcie Biblię dzieciakom i zachęcajcie je do opowiadania tego, co widzą na obrazkach, żeby lepiej zrozumiały historie i przypowieści biblijne. Przeżywajcie wspólnie, z entuzjazmem kolejne zbawcze wydarzenia.Patrzcie na postacie i wydarzenia biblijne oczami dziecka. Poznajcie nadzwyczajne doświadczenia ludu Izraela, z którym Bóg wędrował, zaprzyjaźnił się i zawarł Przymierze.Razem z dzieciakami spotkajcie i posłuchajcie Jezusa. Jezus lubił mówić do dzieci i własne słowa kierował też do nich. A są to słowa o miłości i o szczęściu, o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Są to słowa idealnej obietnicy, którą Bóg spełnia w naszym życiu każdego dnia.Życzymy wam dobrej i bogatej lektury.

Szczegóły
Tytuł Moja Biblia
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Moja Biblia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Moja Biblia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Moja Biblia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • emik84

    Słowo Boże powinno być obecne w każdym domu. Każde dzidziuś powinno mieć możliwość poznawania Boga od młodszych lat, w sposób dla niego zrozumiały i ciekawy. Na rynku, szczególnie w czasie około komunijnym, można dostać dużo różnorakich odsłony Biblii dla dzieci. Nierzadko zastanawiacie się pewnie czym się właściwie różnią, którą wybrać, która będzie odpowiednia? Zapoznałam się ostatnio z paroma różnorakimi wydaniami. Bardzo spodobała mi się Biblia Wydawnictwa Jedność Moja Biblia. Boża obietnica każdego dnia.Egzemplarz ten przyciągnął mój wzrok już pięknym i solidnym wydaniem. Bardzo ładnie pokazuje się nie tylko okładka. We wnętrzu książki jest niemniej interesująco. W Biblii tej dzieci znajdą opowieści rozpoczynające się od stworzenia świata aż do śmierci ostatnich apostołów czyli cały Stary i Świeży Testament. Wszystkie te wiadomości zostały jednak przełożone na mowa przede wszystkim przystępny i interesujący dla dziecka.Podoba mi się, że autorzy zamieścili w książce pdf też cytaty z Pisma Świętego, dzięki czemu dzieci będą mogły zaznajomić się z oryginalnym mową i porównać go z tym co przeczytają tutaj.Na końcu książki znajduje się pomocny alfabetyczny indeks osób, miejsc i wydarzeń. Prócz tego, że przy każdym z wyrażeń w nim zawartych znajduje się przypisany mu numer strony, to jeszcze czytelnik przeczyta o nim tutaj krótką notkę.Nie można nie wspomnieć w tym miejscu o rewelacyjnych ilustracjach, które są bardzo kolorowe, zrozumiałe i dość oryginalne. Bardzo spodobały się moim dzieciakom i po części to one zachęciły je do sięgnięcia po ten właśnie egzemplarz.Podsumowując dodam jeszcze, że na każdej stronie znajduje się naprawdę niewiele tekstu, przeważają ilustracje. Dzieci dowiadują się więc samych najistotniejszych faktów. Myślę, że na początek to w zupełności wystarczy. Przecież Biblia kryje w sobie tyle tajemnic, że maluchom tak od razu wręcz nie sposób wszystkich zrozumieć i zapamiętać.Prezentowana Biblia jest niewątpliwie wartościowym i idealnym pomysłem na upominek komunijny lecz warto zwrócić również na nią uwagę też bez żadnej szczególnej okazji. Na pewno ucieszy obdarowanego i zachęci do zgłębiania fundamentów naszej wiary, do poznawania obietnicy Bożej, która spełnia się co dzień.Szczerze zalecam ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!