Czytaj więcej:
Moc uzdrowienia. Odkryj klucze do przyjęcia Bożej mocy uzdrowienia okładka

Średnia Ocena:


Moc uzdrowienia. Odkryj klucze do przyjęcia Bożej mocy uzdrowienia

Przyjmij Bożą moc uzdrowienia w swoim życiu!Jezus powołuje i wyposaża każdego własnego naśladowcę do uzdrawiania chorych. Kłopot w tym, że wielu z nas nie wie, jak praktycznie wypełnić to zlecenie. Wydaje nam się, że dziś piękne uzdrowienia nie mają już miejsca, że służba uzdrowienia jest dostępna tylko dla wybranych liderów, lub że Bóg wybiera tych, których chce uzdrowić.W książce pdf "Moc uzdrowienia" autor, Randy Clark, prezentuje osiem praktycznych, opartych na Piśmie Świętym, narzędzi, które pomogą ci zacząć modlić się o chorych... i zobaczyć ich ponadnaturalne uzdrowienie!Dowiedz się, jak: otrzymać słowo wiedzy dotyczące uzdrowienia i dzielić się nim, modlić się w autorytecie, by została uwolniona Boża moc, zatroszczyć się o tych, którzy nie doświadczyli od razu uzdrowienia, korzystać z pięciostopniowego modelu modlitwy, zrobić krok, podjąć ryzyko i zobaczyć Boga czyniącego cuda. Odkryj niesamowitą prawdę odnośnie ponadnaturalnego uzdrowienia - Bóg chce użyć ciebie, żeby dziś uwolnić własną cudowną moc!Dr Randy Clark - dyrektor i założyciel Global Awakening. Międzynarodowy mówca a także twórca książek, takich jak "Jest więcej" a także - we współautorstwie z Billem Johnsonem - "Uzdrowienia. Potrzebny podręcznik". Przesłanie autora jest bardzo proste: Bóg chce cię użyć. W wyniku własnej służby Randy mógł widzieć dziesiątki tysięcy osób, które zostały uzdrowione a także przyjęły zbawienie.

Szczegóły
Tytuł Moc uzdrowienia. Odkryj klucze do przyjęcia Bożej mocy uzdrowienia
Autor: Clark Randy
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Koinonia
Rok wydania: 2015
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Moc uzdrowienia. Odkryj klucze do przyjęcia Bożej mocy uzdrowienia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Moc uzdrowienia. Odkryj klucze do przyjęcia Bożej mocy uzdrowienia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Moc uzdrowienia. Odkryj klucze do przyjęcia Bożej mocy uzdrowienia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Alicja Piotrowska

    Uzdrowienie- o mamo, na myśl przychodzą mi jakieś czary, zabobony, gusła... Nie zajmuję się takimi rzeczami, nie czytam o takich rzeczach i generalnie jestem na nie! A raczej... byłam. Ponieważ Randy Clark potrafił skłonić mnie do czytania o "takich rzeczach". Co więcej, sprawił, że czytając, wcale nie odbierałam autora jako "szamana" czy "maniaka". Clark potrafił mnie zaciekawić i przekonać, że w religii chrześcijańskiej uzdrowienie jest czymś normalnym. Przekonał mnie też, że książka ebook religijna nie musi być nudna i nadęta, że o wierze i modlitwie można pisać ze swadą i lekkością. Można pisać w stylu tak dobrym, że nawet Szymon Hołownia zazdrośnie przygryzie wargę :)To jedna z tych książek, którą po przeczytaniu trzeba przemyśleć. Nie pozostawia obijętnym, jak lekka powieść. Nienachalnie, lecz stanowczo- niczym prawdziwa dama- zaprasza do przemyśleń. Osobom wierzącym daje dużo cennych porad i pomaga rozwijać wiarę.Osoby niewierzące skłania do zadawania sobie pytań.Myślę, że niezależnie od tego czy jesteś wierzącym chrześcijaninem (katolikiem, prawosławnym, protestantem etc.) czy raczej patrzysz na chrześcijaństwo zainteresowanym, acz chłodnym okiem religioznawcy- ta książka ebook Cię zaciekawi i zainspiruje.

 O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!