Czytaj więcej:
Moc dobrych myśli. Myśl pozytywnie okładka

Średnia Ocena:Moc dobrych myśli. Myśl pozytywnie

Moc pozytywnego myślenia. Świat jest niezły kiedy patrzysz na niego niezłymi oczami. Ponieważ to, co się w nim dzieje, jest odbierane przez ciebie przez pryzmat wszystkiego, co nosisz w duszy. Jeśli więc oczyścisz własne serce, nagle świat wyda ci się lepszy i piękniejszy. Świeża seria barwnych ebooków znanej podróżniczki. Urok świata w autorskich fotografiach i pozytywnych tekstach, które dodadzą ci nadziei, wiary we swoje siły i przekonania, że życie jest dobre.

Szczegóły
Tytuł Moc dobrych myśli. Myśl pozytywnie
Autor: Pawlikowska Beata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Moc dobrych myśli. Myśl pozytywnie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Moc dobrych myśli. Myśl pozytywnie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Moc dobrych myśli. Myśl pozytywnie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agnieszka Biernacka

  Krótkie sentencje na każdy dzień, myśl, która jak nasionko , kiełkuje w Twoim umyśle.

 • joasiastrz

  Sympatyczna i poprawiająca nastrój książeczka, w rozmiarze pozwalającym mieć ją zawsze "pod ręką".

 • Adela Włoczanko

  Nasze życie to myśli, jeśli myśli są pozytywne to i nasze życie jest takie!!! Więc zalecam książkę każdemu, kto chce być szczęśliwym.

 • ALEKSANDRA OLSZEWSKA

  Super pozycja na prezent, dlatego zalecam bardzo gorąco

 • Joanna

  polecam!

 • Dominika

  Idealna książka ebook pełna fantastycznych pozytywnych myśli i powiedzonek złotej Pani Beaty Pawlikowskiej :)

 • soniatkocz

  Pozycja zwraca uwagę na małe rzeczy w codzienności które są dobre i dają szczęście. Zalecam jako dodatek do prezentu.

 • rala

  Książeczkę tę wypatrzyłam u własnej siostrzenicy i zapragnęłam ja mieć dla siebie :)W salonie empiku jej nie było lecz na szczęście nie musiałam biegać po wszystkich księgarniach, ponieważ przy okazji dowiedziałam się, że jest empik.com - zwykle dystansuję się od zakupów internetowych, lecz w przypadku empiku takie obawy od razu odrzuciłam :) Super komfortowa forma zakupów, no i nawet zawsze przynajmniej ciut niedrogiej :)"Myśl pozytywnie" Beaty Pawlikowskiej to dla mnie - jak w tytule - perełka niezłych myśli i obrazów.Mądre słowa, poetyczne bez patosu ujęte łatwe myśli, pozwalające nabrać dystansu do świata i "skorygować" kierunek działania + przepiękne fotografie wzmacniające przekaz słowny.Zdjęcia byłyby jeszcze bardziej piękne w większym formacie,ale "coś za coś" - książeczkę w takiej małej formie można zabrać ze sobą wszędzie.Polecam i książeczkę i zakupy w empiku.

 • Anna Słowińska

  Pragniesz mieć dobre relacje z rodziną, nie zmieniaj jej członków. Zacznij od siebie. Polub siebie, zaakceptuj własny obraz, myśl nieźle o sobie, a zobaczysz, że świat jest wiele lepszy niż czasem mógł Ci się wydawać. To następna książka ebook beaty Pawlikowskiej, którą czytałam i polecam, nastraja ciepło zwłaszcza w długie, szare, jesiienno-zimowe dni. Idealna na prezent, lecz również dla siebie. Ja na przykład kupiłam dla siebie, taka mantra...

 • Gosia

  Książka ebook jest bardzo miłą i ciekawą lekturą. Życiowe i bardzo pozytywne sentencje na każdy dzień. Bardzo niezła lektura na prezent.

 • Ewa Kocikowska

  Beata Pawlikowska stale mnie zaskakuje. Nie dość, że pisze świetne książki podróżnicze, poradniki, książki do nauki języków, to jeszcze zabiera się za tworzenie recepty na pozytywne myślenie... Ponieważ prawdopodobnie tak można nazwać tę śliczną książeczkę. Idealnie wydana, mądra, błyskotliwa i bardzo pozytywna - jak jej autorka.

 • emiwaw

  Mała barwna książeczka z mnóstwem optymistycznych prawd o życiu.Dodatkowo cudowne zdjęcia. Doskonała na prezent.

 • Kamila Stempniewicz

  Książeczka przyjemna i lekka na lekką poprawę nastroju i dodania sobie optymizmu jak wszystkie pozycje Pawlikowskiej.

 • Anna

  Mała książka ebook zawierająca mnóstwo cennych porad jak każdego dnia wstać z uśmiechem na twarzy i trwać przez cały dzień w dobrym samopoczuciu. Książeczkę można schować do torebki i w każdej chwili sięgnąć po kilka dobrych, pozytywnych słów, które dodadzą Ci energii i radości!! Polecam! :)

 • Martyna Mowczan

  Malutka książeczka z niezłymi radami, przepisami, opisami, obrazkami. Kolorowa, konkretna, treściwa.Polecam wszystkie książeczki z tej serii - Moc niezłych myśli (Beata Pawlikowska)

 • Eriska

  Książeczkę podarowałam w prezencie koleżance, która na stałe wyjechała za granicę i bardzo obawiała się nowego życia. Chciałam unieść ją na duchu i odnalazłam Moc niezłych myśli Pawlikowskiej. Książeczka ma bardzo mały format (połowa tradycyjnego zeszytu), więc można ją schować do torebki i wyciągnąć w każdym momencie, gdy czujemy, że dobre myśli nas opuściły. Kilkanaście kolorowych zdjęć, które wywołują uśmiech na twary a także kilkadziesiąc aforyzmów i pozytywnych tekstów, które dają nadzieję, że będzie lepiej. Polecam!

 • Iwona Modzelewska

  Już myślę pozytywnie. Zalecam dla nie bojących się niezłych myśli.

 • Agataa

  Niedawno gdzieś przeczytałam, że ludzie czytają cytaty, a potem nieświadomie działają według nich. I jest w sumie w tym trochę prawdy, biorąc pod uwagę, że czyta się cytaty i aforyzmy zgromadzone przez Beatę Pawlikowską. Książka ebook niesamowicie podnosząca na duchu i zmieniająca myślenie o sobie. Idealny upominek dla wiecznych smutasów.

 • Barbara28

  "Myśl pozytywnie. Moc niezłych myśli" to książka, która idealnie poprawia humor. Ktoś pomyśli "po co kupować książkę, jeśli można codziennie w Internecie wyszukać jakieś pozytywne cytaty". A właśnie po to, aby codziennie rano wstać, otworzyć książkę na chybił trafił i z uśmiechem na ustach rozpocząć świeży dzień. Poza tym doskonale nadaje się na prezent.

 • Singa

  Bardzo lubie książki pisane przez Beatę Pawlikowską, ponieważ są po prostu pozytywne i czytając je naprawdę czuje się lepiej. Ona po prostu walczy z tym aby szary świat nie załapał jej i nie starał się zatrzymać. I dokładnie ta książka ebook oddaje właśnie tę filozofię. Bardzo fajny zestaw cytatów i złotych myśli, które potrafią ponieść człowieka na duchu, szczególnie jeśli sobie je co jakiś czas powtarzamy.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!