Czytaj więcej:
Mobilne Rozmówki Chińskie okładka

Średnia Ocena:Mobilne Rozmówki Chińskie

Zbiór zawiera książkę w formacie kieszonkowym a także płytę CD-ROM z programem komputerowym SuperMemo UX i nagraniami MP3. Przemyślany układ książki ułatwia dynamiczny dostęp do szukanych wyrażeń wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne. Dołączona płyta CD-ROM umożliwia skuteczną naukę doskonałą sposobem SuperMemo i "osłuchanie się” z mową przed wyjazdem za granicę dla osób, które nie miały z nim dotychczas kontaktu.NOWOŚĆ: rozmówki na komórkę- program na nad 700 modeli telefonów dostępny GRATIS!- tylko dla posiadaczy niniejszych rozmówek - informacja, jak pobrać program, znajduje się na płycie- można wyszukiwać zwroty i słówka z rozmówek w telefonie komórkowym Szybkie wyszukiwanie:- Starannie dobrane 3 000 słów i wyrażeń, które pozwalają na swobodną komunikację w klasycznych sytuacjach.- Możliwość samodzielnego budowania zdań z gotowych szablonów.- Logiczny podział na rozdziały: Podstawowe zwroty i wyrażenia, W podróży, Zakwaterowanie, Jedzenie, Zawieranie znajomości, Zakupy i usługi, Zwiedzanie, U lekarza, Na policji i Napisy informacyjne.- Przejrzysty układ treści w rozdziałach.- Czytelna czcionka.- Oznaczenie każdego rozdziału innym kolorem, co ułatwia orientację w książce.- Praktyczny słowniczek polsko-chiński i chińsko-polski.Skuteczna nauka:- Łatwy przewodnik ułatwiający zapamiętywanie uznaną sposobem SuperMemo, do wykorzystania bez użycia komputera.- Idealny program komputerowy SuperMemo UX do nauki słownictwa zawartego w książce pdf na dołączonej płycie CD-ROM, który pozwala opanować cały materiał rozmówek nawet w ciągu jednego miesiąca dzięki genialnej metodzie optymalizacji powtórek.- Pliki MP3 z nagraniami wszystkich słów i wyrażeń, wykonane przez profesjonalnych lektorów polskich i chińskich, które można wgrać na odtwarzacz MP3, iPod®, komórkę albo komputer, żeby słuchać i powtarzać w dowolnej chwili - nad 7 godzin nagrań!

Szczegóły
Tytuł Mobilne Rozmówki Chińskie
Autor: Młodnicka Monika
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: SuperMemo
Rok wydania: 2009

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mobilne Rozmówki Chińskie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mobilne Rozmówki Chińskie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mobilne Rozmówki Chińskie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Marta Góral

    W podróży do Chin rozmówki przydały się dokładnie i tylko jeden raz - kiedy chciałam poprosić kelnera o polecenie dodatku do hot pot'a. Możecie nauczyć się, jak powiedzieć "nie mówię po francusku/hiszpańsku/niemiecku/włosku/polsku/rosyjsku". Dopiero po tych wszystkich ewentualnościach pojawia się zdanie "Nie mówię po chińsku". Na okładce (podst. zwroty), zamiast "nie mówię po chińsku" znajdujemy "nie mówię po angielsku". Zwrot "nie rozumiem" znajduje się gdzieś na końcu rozdziału - po wszystkich nie mówię/znam trochę/mówię bardzo słabo/czy mówisz po. W słowniczku, na końcu rozmówek, nie pojawiają się takie wyrazy jak duży/pyszny/mięso. Za to znajdziecie tam słówka typu sklepienie krzyżowe/stalagmit/trampolina. Większość słówek musiałam szukać podwójnie - w słowniczku i (jeśli ich tam nie było) w odpowiednim dziale rozmówek. Np., wyraz "mięso" nie pojawia się w słowniczku, lecz już w konkretnym rozdziale "w restauracji" - jest.Rozmówki są nieintuicyjne i nieprzejrzyste - nie polecam.

  • andrzej szwanda

    jeżeli pragniesz się dowiedzieć jak jest po chińsku "szwarcwaldzki tort wiśniowy ', lub jak powiedzieć "chciałbym kupić płytę z muzyką mniejszości narodowych" lub zapytać się "czy jest dość śniegu na stoku?" to polecam. Jeżeli pragniesz się nauczyć po prostu podstawowych zwrotów albo rozpocząć przygodę z mową chińskim to nie tędy droga. Plus za płytę i program na komórkę (że jest)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!