Czytaj więcej:
Mitologia okładka

Średnia Ocena:Mitologia

Następna z serii tajemniczych, zamierzchłych ksiąg, które zrządzeniem losu zachowały się do naszych czasów i obecnie zostały wydane z największą dbałością o wierność oryginałowi. Tym razem to XIX-wieczny skrypt studencki, zawierający na marginesach intrygujące zapiski podróżnika, który zaginął w niejasnych okolicznościach. Księga odsłania przed nami świat greckich bogów i ich sekrety, przygody mężnych herosów i ich waleczne czyny, a także cale bogactwo wierzeń i obrzędów starożytnych Greków. być może wytrwały czytelnik znajdzie wyjście z kreteńskiego labiryntu, zagra w Tartarosa albo poradzi się delfickiej wyroczni. A może podążając śladem notatek podróżnika, zdoła wyjaśnić tajemnicę jego zniknięcia.

Szczegóły
Tytuł Mitologia
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
Rok wydania: 2008

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mitologia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mitologia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mitologia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • syla02

  Książka ebook ładnie wydana. Mój syn uważa, że fajnie łatwo napisane-taka mitologia w "pigułce".

 • exia94

  Cóż, nie rozumiem tego zawodu, bo prawdopodobnie wiedziała pani na co się decyduje kupując Mitologię w dziale z ebookami dla dzieci. Wiadomo, że dla dzidziusia książka ebook o mitologi będzie tylko liźnięciem tematu, by może zainteresować je rozszerzaniem własnej wiedzy na ten temat w przyszłości. A co do pani, to proszę sobie raczej zakupić "mitologię" Parandowskiego,czy innych twórców lecz proszę zwracać uwagę podczas wyboru, by znowy nie była to książka ebook dla dzieli albo młodzieży.

 • Kulka

  Po pierwsze, państwo są może zawiedzieni lecz jest to właśnie KSIĄŻKA DLA DZIECI. Jeżeli wybierzemy się na zakupy do zwykłego empiku, będzie to w bodajże pomocach szkolnych, więc nie wiem w czym to rozczarowanie. Ale państwo z Empiku mogliby napisać że nie jest to książka ebook dla ludzi dorosłych. Po obejrzeniu jej, myślę że jest najgorszą księgą z tej serii, ponieważ wypadła ona blado na tle chociażby Egiptologii która jest doskonała dla dzieci/wczesnej młodzieży. Osobiście tej książki nie polecam.

 • Jakub

  Przeczytałem opis książki i myślałem, że książka ebook jest - przede wszystkim gruba i zawiera wiele ciekawej treści, której nie znajdę nigdzie indziej. Zjechałem na dól, a tam recenzja, która mnie zniechęciła. Sam czuje niesmak wynikły z tego, że się w jakiś sposób nabrałem na opis. ehhh....

 • Chinatsu-Hosokawa

  Miałam nadzieję, że w tej książce pdf znajdę dużo greckich mitów, lecz gdy już została dostarczona do mojego domu otworzyłam i zobaczyłam, że jest to książka ebook dla dzidziusia w podstawówce! Znajdują się w niej krótkie opisy bogów a resztę zajmują obrazki i ilustracje na całe strony. Do tego jest jeszcze "bardzo trudna" zagadka, ciągnąca się przez cała książkę i dużo "tajemniczych" kopert w których znajdują się prymitywne karteczki, które mają na celu urozmaicenie i dodania nutki tajemniczości książce. Ten zestaw mitologii idealnie nada się na upominek dla dzidziusia w podstawówce, który nie miał wcześniej styczności z mitologia grecką, lecz nie dla osoby, która zna praktycznie wszystkich bogów i mity na pamięć! Miałam nadzieję, że jeżeli książka ebook kosztuje tak dużo, będzie w niej wiele użytecznych wiadomości, a tu się okazuje, że zapłaciłam za ilustracje i zdobienia. A na dodatek ma tylko 26 stron.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!