Czytaj więcej:
Mistrzyni majsterkowania. Poradnik nie tylko dla kobiet okładka

Średnia Ocena:Mistrzyni majsterkowania. Poradnik nie tylko dla kobiet

Niewiele rzeczy tak poprawia samopoczucie jak odnowione mieszkanie i niewiele jest równie irytujących jak drobne usterki w domu, których nie ma kto naprawić. Zamiast się denerwować i narzekać, weź sprawy w własne ręce i zostań mistrzynią majsterkowania. Podpowiemy ci, jakich narzędzi potrzebujesz, jakich materiałów użyć, w jakiej kolejności wykonywać poszczególne prace i jak się ustrzec błędów. Z naszym poradnikiem będziesz umiała: powiesić obrazy i założyć karnisze zaszpachlować dziury w ścianach, malować i tapetować ułożyć panele podłogowe i wykładzinę dywanową naprawić kapiący kran, zamontować zlewozmywak i podłączyć zmywarkę odpowietrzyć kaloryfer i oczyścić odpływ odświeżyć fugi, wymienić uszkodzone płytki, a nawet położyć nowe uszczelnić drzwi, wymienić zamek i klamkę Dasz sobie radę. To wcale nie jest trudne!

Szczegóły
Tytuł Mistrzyni majsterkowania. Poradnik nie tylko dla kobiet
Autor: Meyer Anja
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo BIS
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mistrzyni majsterkowania. Poradnik nie tylko dla kobiet pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mistrzyni majsterkowania. Poradnik nie tylko dla kobiet Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mistrzyni majsterkowania. Poradnik nie tylko dla kobiet PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Krzysztof Łuczak

  Książka ebook nie zachwyca. Jest bardzo krótka i mało treściwa. Ma zaledwie kilka propozycji i to mało kreatywnych. Nie polecam. Ładne ilustracje.

 • Joanna Feliszkowska

  Z czystym sumieniem mogę polecić produkt jaki i sklep. Książka ebook jak najbardziej spełniła moje oczekiwania. Dynamicznie sprawnie i profesjonalnie zresztą jak zawsze :-)

 • Marta mama Nikusia

  Gdy do naszego domu trafiła ta książka ebook byłam zachwycona. Od razu przystąpiłam do lektury pochłaniając całą strona po stronie. Książka ebook ta jest niesamowita. Porusza prawdopodobnie każdy ciekawy nas temat, a przy tym szczegółowe opisy i liczne ilustracje sprawiają, że to co do tej pory było dla mnie czarną magią, teraz staje się dziecinnie łatwe.Wiele ciekawostek, kluczowych informacji albo rad jest wyróżnionych w tekście za pomocą wytłuszczonego tekstu albo umieszczone są w tabelkach albo ramkach. To znacznie ułatwia znalezienie niezbędnych nam informacji i jednocześnie skraca czas pracy. Prócz tego dużo porad jest nie tylko dokładnie opisana, lecz także zobrazowana krok po kroku. Nie muszę prawdopodobnie powtarzać jak prosta staje się praca z taką książka, prawda?

 • K-K Bello

  Są takie dni, kiedy w domu nie ma męskiego ramienia i musisz oprzeć się tylko i wyłącznie na swóim doświadczeniu. Kłopot pojawia się wtedy, gdy nie masz absolutnie żadnej wprawy w dziedzinie drobnych napraw i pozostaje ci wyłącznie zdanie się na kobiecą intuicję. Mówią, że kobieca intuicja jest niezawodna, lecz ja wolę nie ryzykować i nie kłaść palców pomiędzy drzwi.. Kiedy zobaczyłam książkę „Mistrzyni majsterkowania” poczułam dziwną chęć sprawdzenia się w tej roli. Zaczęłam przeglądać strona po stronie i zagłębiać się w sens rad i interesujących pomysłów. Zauważyłam, że autorka nie odrywa dziewczyny od rzeczywistości, kładąc w dłoń pędzel ze słowami: „ Weź maluj, to proste!”. Zaczynamy krok po kroku od podstawowych rzeczy do fabuły wątku. Dla dziewczyn każdy szczegół ma ogromne znaczenie. Każda myśl autorki jest gruntownie badana przez wnikliwe umysły. A. Meyer znając kobiety, ich wrażliwość i dokładność objaśnia w doskonały sposób zastosowanie rad pod kątem słownym i graficznym.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!