Czytaj więcej:
Minecraft. Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród okładka

Średnia Ocena:Minecraft. Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród

"Minecraft. Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród" to pełen wskazówek, planów i schematów przewodnik po średniowiecznej architekturze w świecie Minecraft. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań konstrukcyjnych i szczegółowym instrukcjom możesz stworzyć setki niepowtarzalnych fortyfikacji, dokładnie zaprojektować i wznieść własną niezdobytą twierdzę. Zbuduj budowle otoczone grubymi murami, których będą strzegły strzeliste wieże obronne. Projektuj majestatyczne sale tronowe i ciemne wilgotne lochy. Zostań panem na swoim średniowiecznym zamku.

Szczegóły
Tytuł Minecraft. Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród
Autor: Mojang
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Minecraft. Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Minecraft. Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Minecraft. Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Sabina

  Polecam, książka ebook super, przejrzysta, 9 letnie dzidziuś zachwycone

 • Agata

  Inspirująca lektura dla wielbicieli Minecrafta. Mój 10-letni syn poleca!

 • Agnieszka Jasicka

  Cudownie wydane , synek 7 lat podziwiał i oglądał wszystkie konstrukcje

 • emik84

  Z tą książką jak wskazuje tytuł zbudujecie nie tylko zwykłą bazę lecz najprawdziwszy i jedyny w swoim rodzaju gród, którego nikt nie odważy się sforsować...Kierując się poradami autora zbudujecie gród i rozmieścicie własne budowle tak żeby jak najlepiej pełniły własne funkcje. Zbudujecie więc zamek, który składał się będzie z baszty, grubych murów obronnych, opuszczanej kraty, ciemnych lochów, sali tronowej godnej największego władcy czy koszar. Tuż obok zamku warto zbudować również osadę w której znajdować się będą chaty wiejskie, plac targowy, gospoda czy katedra. Taki gród warto również zaopatrzyć w sprytne zasadzki gwarantujące nam bezpieczeństwo i umożliwiające obronę w razie wrogiego ataku...Książka jest przystępna i zrozumiała dla czytelnika nawet stykającego się z Minecraftem po raz pierwszy. Skrywa dużo cennych informacji wyjątkowo przydatnych w wirtualnym świecie. Czeka tam wszak na nas dużo zagrożeń a potyczka o przetrwanie zdaje się nie mieć końca. Swój gród oparty na solidnych fundamentach, nieźle pomyślany i rozplanowany może uratować nam życie i ułatwić diametralnie obronę. Dla zapalonych graczy taki gotowy plan jest natomiast olbrzymią gratką, zawsze jest bowiem coś czego się nie wie, co warto udoskonalić i dopracować nawet gdy sami zbudowaliśmy już własną swoją twierdzę.Warto również w tym miejscu wspomnieć o samym wydaniu publikacji. Książka ebook jest duża, bardzo solidna i wzbogacona o liczne kolorowe ilustracje obrazujące graczom poszczególne budowle. Na jej kartach prócz klasycznych porad odnoszących się do wznoszenia budowli znajdują się również pomocne w pracy informacje. Jeśli więc interesuje Was temat Minecrafta, chcecie zdobyć bądź doskonalić własne umiejętności i wiedzę w budowie bezpiecznego schronienia, marzy wam się posiadanie średniowiecznego zamku ten tutorial po prostu musi trafić w Wasze ręce. Książka ebook będzie również idealnym pomysłem na upominek dla wielbicieli gry i z pewnością okaże się nieocenioną pomocą dla świeżo upieczonych graczy ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!