Czytaj więcej:
Miłość w prezencie okładka

Średnia Ocena:Miłość w prezencie

Falkowska Małgorzata, Grabowska Katarzyna,  Jax Joanna, Jarząbek Magdalena, Nawara Ewelina, Nowicz Roma, Walker Kennedy, Witkiewicz Magdalena, Zakrzewska  Agnieszka Dziewięć niezwykłych opowiadań wspaniałych polskich autorek, dzięki którym zapomnicie o całym świecie.Kolacja we dwoje? Weekend w malowniczym zakątku? A może wieczór przy kominku? Miłość czuć w powietrzu nie tylko w walentynki, a gesty i pełne czułości spojrzenia każdego dnia dają pewność, że dwa serca biją wspólnym rytmem. Lecz to także przypadkowe spotkania, namiętny taniec splecionych ciał, pożądanie i uczucie, które może wrócić po latach, by w monotonię życia wnieść nadzieję na spełnienie.  Miłość nie pyta o metrykę, ona przychodzi niepostrzeżenie albo spada jak grom z jasnego nieba w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Miłość w prezencie
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Miłość w prezencie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Miłość w prezencie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Miłość w prezencie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • FascynacjaKsiazkami

    W antologii czytamy dziewięć miłosnych opowiadań,które pokazuje,ze miłość w życiu jest najistotniejsza ♥️ Oto przedstawiam autorki,które dostarczyły mi wielu emocji z historiami znajdujących w antologii: ♥️ Małgorzata Falkowska „Na ratunek „Venus”-Jane/Tabithal zdobywa co noc innego mężczyznę.Gdzie ukryty jest „haczyk”? ❤️Katarzyna Grabowska „Ścieżki przeznaczenia”-Jacek po trzech latach rozwodu nie może pogodzić się z ta sytuacja.Bal w szkole u córki zmieni jego myślenie ❤️Małgorzata Jarząbek „Ścieżka amora” Wyjazd Ewy z przyjaciółkami do Zakopanego przyniesie jej ogrom wrażeń. ❤️ Joanna JAX „Upadły Anioł” Córka człowieka SS-Astrid,która pokocha mimo przeciwności losu.Czy odnajdzie własną miłość? ❤️ Ewelina Nawara „Untouchable”Księżniczka chicagowskiej mafii Aria i egzekutor Mateo to gorący duet ❤️ Roma Nowicz „Zabójczy szef” Czy sierżant Marta uda się usidlić tajemniczego mężczyznę Roberta? ❤️ Kennedy Walker „Gorące zlecenie” Najlepsza zabójczyni i przyszły prezydent.Kto okaże się bystrzejszy? ❤️ Magdalena Witkiewicz „Mostek miłości”Miłość,która mimo upływu lat potrafi przetrwać ❤️ Agnieszka Zakrzewska „Miłość na Rockaway Beach” Wymarzone luksusowe życie nie zawsze może być szczęśliwe.Linda i Janson przekonują się o tym♥️ Mam nadzieje,że dzięki krótkim opisom zachęciłam Was do tego,aby sięgnąć po antologie.Naprawdę warto przeczytać ją. ♥️Tematem przewodnim każdej historii jest miłość,która potrafi czasem ranić,sprawiać ból a nawet przetrwać upływ czasu. Opowiadania są nasycone wieloma emocjami i doświadczeniami bohaterow dzięki temu czytanie sprawia sama przyjemność ♥️Dzięki szybkiej i zwartej akcji w opowiadaniach dowiadujemy się najistotniejszych szczegółów z życia bohaterow.Opisy nie są obszerne i idealnie się czyta każde z historii. Nie mogę wyróżnić żadnego z opowiadań,ponieważ każde jest niezwykłe i niesie ze sobą inne przesłanie ucząc. Gorąco zalecam

  • Karolina

    Piękna miłosna i walentynkowa antologia, w której autorki zafundowały nam dawkę świetnego humoru, czasem zagrożenie i strach lecz w każdej historii była miłość i to ona była najważniejsza. Postaram się trochę wam przybliżyć po kolei opowiadania : 💓 Odważna, intrygująca i wywołującą rumieńce na twarzy. 💓 Historia o bólu i stracie ukochanej , lecz nic nie losy się bez przyczyny. Zobaczcie sami czy bohater obudził się z letargu i otworzył się na miłość. 💓 Wesoła i romantyczna historia singielki. Przeczytajcie koniecznie co wydarzyło się w Zakopanym. 💓 Autorka przeniosła nas w okresie i pokazała, że mimo wojny i wielu przeszkód prawdziwa miłość odnajdzie się po latach. 💓 Niebezpieczna i pociągająca historia, która wywoła wypieki na twarzy i udowodni, że bohaterka jest silną kobietą. 💓 Czy może być lepsze połączenie niż groźny gangster i policjantka ? A może to tylko nieporozumienie i bohater jest biznesmenem szukającym miłości ? Dowiecie się czytając to odpowiednie. 💓 Pragniesz poczuć adrenalinę i przekonać się do czego zdolna jest silna i niebezpieczna kobieta. A może to zwierzyna przechytrzy łowcę ? 💓 Piękna i humorystyczna historia pokazująca, że miłość jest w stanie czekać na siebie całe życie oraz, że można ją znaleźć obok siebie. 💓 Nieoczekiwana i nieprzewidywalna historia, która wywoła uśmiech na twarzy. Kochani zalecam wam antologie i pozwólcie przenieść się w inny i romantyczny świat. Jeśli nie znacie autorek to jest idealna okazja oby zapoznać się z ich piórem

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!