Czytaj więcej:
Miłość, pies i czekolada okładka

Średnia Ocena:Miłość, pies i czekolada

O ile bez czekolady (czasem) można sobie poradzić, o tyle bez prawdziwej miłości życie traci cały smak! Pewnego dnia trzydziestopięcioletnia Beata po prostu musi wejść do sklepu po olbrzymią tabliczkę ulubionej czekolady. Nie zważa nawet na kpiące spojrzenia innych ludzi, którzy zdają się sądzić, że dla osób z nadwagą takie przyjemności są wręcz zakazane. Beata jednak nie ma nic do stracenia, ponieważ właśnie utraciła wszystko, co miała – ulubioną pracę w bibliotece. Zrezygnowana wraca do domu, gdzie na szczęście czekają na nią kochający rodzice i zupełnie świeży lokator – pies, dzięki któremu już niebawem jej przewidywalne do tej pory życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Małgorzata Lis w własnej kolejnej powieści zaskakuje czytelników zupełnie nową odsłoną własnego literackiego talentu. Do słynnej już im wrażliwości na to, co ukryte w zakamarkach ludzkich serc, dokłada sporą dawkę poczucia humoru. O tematach kluczowych i trudnych, takich jak nieumiejętność zaakceptowania siebie, samotność czy niepełnosprawność, pisze z wyczuciem, lecz i z zachwycającą lekkością, sprawiając, że zagmatwane i niełatwe dzieje głównych bohaterów po prostu chce się poznać. Jak zwykle autorka serwuje nam bogaty zbiór czytelniczych wrażeń, tym razem złożony z dwóch równoległych opowieści o miłości dwojga dojrzałych ludzi, których drogi Bóg skrzyżował w najmniej oczekiwanym momencie ich życia. "Polubiłam Beatę. Mam wrażenie, że skądś ją znam. Inteligentna, ambitna, trochę zakompleksiona, zajadająca własny smutek słodkościami. Beata jest po trzydziestce i coraz bardziej nerwowo szuka szczęścia. Doskonała bohaterka romansu z happy endem. Lecz Małgorzata Lis opowiada znacznie ciekawszą historię. Owszem będzie romantycznie, będzie przystojny, zagadkowy nieznajomy i będą spacery z psami brzegiem morza. A kiedy już tak się zaczytamy, że rano trudno będzie wstać, wówczas można się pocieszyć, że książka, która miała być odskocznią od codziennego biegu, dużo nas nauczyła – o emocjach, oczekiwaniach, o męskim i kobiecym spojrzeniu na świat, a także o pomaganiu innym i zaufaniu do Boga." Dominika Szczawińska-Ziemba, reporterka Radia eM i Polsat RODZINA "Małgorzata Lis stworzyła opowiadanie niezwykłą. O rzeczach bolesnych mówi tak wciągająco, że ciężko oderwać się od lektury. Zdziera z bohaterów ból, kłamstwo i zranienia. Czytelnika nie tylko częstuje czekoladą i zabiera w urokliwe miejsca na spacer z psem, lecz karmi również dużą dawką radości w potyczce codzienności. Pokazuje, jak ożywcze mogą być miłość i troska. Bez względu na to, z której strony i jak bardzo nagle przychodzą…" Magdalena Urbańska, autorka bloga "Niezawodna Nadzieja"

Szczegóły
Tytuł Miłość, pies i czekolada
Autor: Lis Małgorzata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo eSPe
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Miłość, pies i czekolada pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Miłość, pies i czekolada Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Miłość, pies i czekolada PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!