Czytaj więcej:
Mikrobiom. Najmniejsze organizmy, które rządzą światem okładka

Średnia Ocena:Mikrobiom. Najmniejsze organizmy, które rządzą światem

Poznaj ogromne znacznie mikroskopijnych organizmów!Oto zupełnie nowe spojrzenie na życie na Ziemi! Mikrobiom, najstarsze i najmniejsze organizmy na świecie, długo postrzegano tylko jako niebezpieczne bakterie. Gdy niedawno ukazał się naukowcom w całej swej złożonej istocie, natychmiastowo stał się jednym z najistotniejszych tematów współczesnych badań.Ed Yong w pełen humoru i barwnych porównań sposób pozwala nam zajrzeć do niesamowitego świata mikrobiomu i udowadnia, jak duże jest jego znaczenie. Mikroorganizmy trawią nasze jedzenie, uczą nasze układy odpornościowe, jak walczyć z infekcjami, a nawet potrafią kierować naszym zachowaniem! Dzięki tej pasjonującej książce pdf nie będziecie spoglądać na ludzi i zwierzątka jak na osobne organizmy, ale jak na współzależne miliony mikroskopijnych bytów. Dlaczego pewien gatunek kałamarnicy nie rzuca cienia? Jaki jest związek pomiędzy mikrobiomem w przewodzie pokarmowym a chorobami psychicznymi? W jaki sposób bakteria może przemienić płeć niektórych owadów? "W książce pdf »Mikrobiom. Najmniejsze organizmy, które rządzą światem« Yong dokonuje syntezy setek publikacji naukowych, lecz nigdy nie przytłacza czytelnika nauką. Po prostu przekazuje jedno zaskakujące i fascynujące spostrzeżenie za drugim. Mikrobiom to dziennikarstwo naukowe w najlepszym wydaniu". Bill Gates"Dobra narracja, ścisłość w podawaniu faktów i płynność stylu sprawiają, że »Mikrobiom. Najmniejsze organizmy, które rządzą światem« jest jedną z najistotniejszych ebooków poświęconych nauce tego roku. Poczucie humoru Yonga i śliczna niezdolność do przepuszczenia okazji do gry słownej to zaledwie kilka z licznych miłych niespodzianek, które sprawiają, że dodatkowo miło się ją czyta". Philly Voice "Od czasów typowych Łowców mikrobów de Kruifa ten niewidoczny świat nie był tak barwnie przedstawiany… Ciekawość i poczucie humoru Yonga sprawiło, że uśmiechałam się, a nawet śmiałam na głos, ku dużemu zdumieniu mojego męża. Pod koniec książki poczucie zachwytu ponad mikroorganizmami było, cóż, zaraźliwe". Boston Globe

Szczegóły
Tytuł Mikrobiom. Najmniejsze organizmy, które rządzą światem
Autor: Yong Ed
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mikrobiom. Najmniejsze organizmy, które rządzą światem pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mikrobiom. Najmniejsze organizmy, które rządzą światem Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mikrobiom. Najmniejsze organizmy, które rządzą światem PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: label.pdf - Rozmiar: 49.6 kB
Głosy: -2
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Mikrobiom. Najmniejsze organizmy, które rządzą światem PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Rejon kurierski 2020-12-02 Stacja doręczająca Mikrorejon V04 E GDA Numer przesyłki Ubezpieczenie [email protected] Pobranie ODBIORCA 501675818 602677166080171014830190 X Nadanie w Paczkomacie GDA26A Data wygenerowania etykiety: 04.12.2020 A tel: 883901088 Cygańska Góra 3F Termin ważności 2021-01-03 NADAWCA etykiety: 16:44 80-171 Gdańsk BLA02N Paczkomat Prusa 6 Nadawczy NAJBLIŻSZE PACZKOMATY GDA01M Gdańsk, Kartuska 214 1.68 km Za budynkiem, w którym znajduje się ochrona 58-260 Bielawa Znaleźliśmy Paczkomaty, Gdańsk, Schuberta 102A do których również możesz GDA20B Przy markecie Carrefour 1.70 km zamawiać przesyłki. Gdańsk, Kartuska 224 cea82708-9485-4158-8dda- GDA42M na parkingu Lidla 1.78 km Kod referencyjny: 5bf28af1c6e1 Administratorem danych osobowych jest InPost Sp. z o.o. z siedzibą ul. Wielicka 28 30-552 Kraków. Uwaga, nie zaginaj etykiety Więcej informacji na inpost.pl

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!