Czytaj więcej:
Między nami gwiazdy okładka

Średnia Ocena:Między nami gwiazdy

Poznaj historię, która rozgrzeje Twoje serce! Jagoda z pomocą rodziny wychowuje kilkuletnią córkę. Za dnia otacza się przechodzącymi przez jej dłonie listami, choć dawniej zupełnie inaczej wyobrażała sobie własne życie. Wiktor mieszka razem z Łucją, najmłodszą siostrą, którą nierzadko pociesza słodkimi wypiekami. Gotowanie jest jego pasją, a pracę w restauracji traktuje jako początek drogi do marzeń. Przypadkowe spotkania Jagody i Wiktora na poznańskich ulicach zbliżają ich do siebie. Oboje odkrywają, że razem mogą uleczyć własne życiowe blizny. Jednak z czasem zauważają, że łączy ich więcej, niż mogliby się spodziewać. Jak niewyjaśnione sprawy wpłyną na przyszłość Jagody, Wiktora i Łucji? I czy odnajdą szczęście, by nareszcie spoglądać w te same gwiazdy?

Szczegóły
Tytuł Między nami gwiazdy
Autor: Adrianna Klara Kłosińska
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Rok wydania: 2023

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Między nami gwiazdy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Między nami gwiazdy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Między nami gwiazdy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • EwelinaStorek

    𝑲𝒂𝒛𝒅𝒂  𝒃𝒍𝒊𝒛𝒏𝒂 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝒘𝒚𝒋𝒂𝒕𝒌𝒐𝒘𝒂- 𝒎𝒐𝒘𝒊𝒍 𝒍𝒂𝒈𝒐𝒅𝒏𝒊𝒆 𝒑𝒐𝒄𝒉𝒚𝒍𝒂𝒋𝒂𝒄 𝒔𝒊𝒆 𝒏𝒂𝒅 𝒏𝒊𝒂. 𝑲𝒂𝒛𝒅𝒂 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒛𝒆𝒔𝒄𝒊𝒂 𝒄𝒊𝒆𝒃𝒊𝒆. 𝑲𝒂𝒛𝒅𝒂 𝒄𝒊𝒆 𝒅𝒆𝒇𝒊𝒏𝒊𝒖𝒋𝒆 𝒊 𝒐𝒛𝒅𝒂𝒃𝒊𝒂 𝒏𝒂 𝒔𝒘𝒐𝒋 𝒔𝒑𝒐𝒔𝒐𝒃. Poznajcie historię, która ogrzeje Wasze serca, lecz i doda otuchy w gorsze dni pokazując, że choćby wisiały ponad nami czarne chmury, to w końcu one znikną i wzejdzie słońce, a miłość.. , miłość przychodzi kiedy najmniej się jej spodziewamy. Jagoda żyje z dnia na dzień, poświęcając się pracy a także opiece ponad córką. Dawniej miała dużo planów i marzeń, jednak życie miało juz dla niej zaplanowany własny swój scenariusz. W najmniej oczekiwanym momencie jej ścieżki przecinają się z drogą Wiktora - mężczyzny, którego pasją jest gotowanie, a poza pracą dzieli własny czas z najmłodszą siostrą - Łucją, która razem z nim mieszka. Do czego doprowadzić może przypadkowe spotkanie dwojga ludzi, którzy noszą własne blizny? Ludzi, którzy pragną miłości, a jednocześnie czują, że za rogiem nic na nich nie czeka? "Między nami gwiazdy" to historia dwojga dorosłych ludzi, którzy pragneli miłości, drugiej osoby która wniesie radość i miłość w ich życie. Niestety rany, jakie noszą w sercu są ciągle świeże i sprawiają, że jest im trudno zaufać, odważyć się a także zawalczyć o swoje szczęście. Zarówno Jagoda, jak i Wiktor bardzo ostrożnie wchodzą w relacje, z mała iskierką gdzieś głęboko tlącej się nadziei. Krok po kroku otwierają się na siebie, robią kroki na przód, a za chwilę ponownie cofają się do tyłu. W końcu serce, które raz zostało skrzywdzone trudniej otwiera się na nową relacje. Wiktor pragnie pokazać ukochanej, że nie tylko może mu zaufać, lecz i że dzięki niemu będzie potrafiła znowu kochać, tyle że jest pewna tajemnica, rana zadana w przeszłości, która może namieszać w ich życiu. Ciekawą postacią, która też przewija się w książce pdf jest Łucja, czyli siostra Wiktora. Niektóre epizody pisane są z jej perspektywy, dzięki czemu czytelnik ma wgląd na jej rozterki. Brak pewności siebie, wspomnienia związane z prześladowaniem wśród rówieśników osłabiły jej pewność siebie, wiarę we swoje możliwości. Autorka bardzo nieźle pokazała nie tylko wrażliwość dziewczyny, lecz przede wszystkim jej poczucie samotności i niską samoocenę. Na początku książki miałam trochę kłopot , żeby wbić się w historię, jednak z czasem skradła moje serce, a ja zaczęłam kibicować Jagodzie i Wiktorowi. Adrianna Kłosińska stworzyła bardzo autentyczną, wielowymiarową, nieco melancholijna lecz przede wszystkim życiową opowieść. Pełną bólu, rozczarowania, lecz i nadziei. To historia o szukaniu swojego szczęścia, miłości a także o  przebaczeniu i dawaniu drugiej szansy. Pokazująca, że czasem w najmniej spodziewanym momencie pojawiają się w życiu osoby, które pragną stać się naszym bezpiecznym portem. Życie wciąż brnie do przodu, to co złe mija, zza chmur wychodzi słońce... i to właśnie taka ciepła, dająca otuchy historia - doskonała na wieczorny seans z książką.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!