Czytaj więcej:
Microsoft Office Excel 2010: Egzamin 77-882 Microsoft Official Academic Course okładka

Średnia Ocena:Microsoft Office Excel 2010: Egzamin 77-882 Microsoft Official Academic Course

Microsoft® Excel® 2010Poznaj najlepsze narzędzie do przetwarzania, analizy i wizualizacji danych numerycznych i biznesowych!Kompletne przygotowanie do egzaminu MOS 77-882, z uwzględnieniem:• zmian w interfejsie programu,• nowych funkcji, narzędzi i technik,wraz z setkami praktycznych ćwiczeń i przykładów, dzięki którym można dynamicznie opanować technikę pracy z programem Microsoft Excel 2010 – zarówno na potrzeby egzaminu, jak i codziennej pracy.Bądź lepszy już na starcie. Zaimponuj pracodawcy własnymi umiejętnościami.Bądź szanowany za własną wiedzę.Program Microsoft Official Academic Course został stworzony dlastudentów w celu wyposażenia ich w niezbędne w obecnym świecieIT umiejętności biznesowe. Jest to oficjalny program Microsoft ITAcademy, wykorzystywany w tysiącach szkół na całym świecie. Opanujwiedzę do egzaminu Microsoft Office Specialist i wpisz w własny życiorysglobalnie rozpoznawaną markę Microsoft Office 2010.

Szczegóły
Tytuł Microsoft Office Excel 2010: Egzamin 77-882 Microsoft Official Academic Course
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: John Wiley & Sons
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Microsoft Office Excel 2010: Egzamin 77-882 Microsoft Official Academic Course pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Microsoft Office Excel 2010: Egzamin 77-882 Microsoft Official Academic Course Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Microsoft Office Excel 2010: Egzamin 77-882 Microsoft Official Academic Course PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Jacek Słabik

    Książka, to niecałe 400 stron przygotowania do certyfikacji z programu Excel na poziomie "Specialist". Odnajdziesz w niej przykłady zadań, które należy zrealizować podczas prawdziwego egzaminu, wraz z opisem (krok po kroku) wszystkich potrzebnych czynności do poprawnego wykonania polecenia. Są zdjęcia, podpowiedzi, komentarze, a więc wszystko, by być przygotowanym na 100%. Dodatkowym plusem jest fakt, iż poprzez nabycie książki uzyskujemy dostęp do wstępnie przygotowanych plików, na których możemy ćwiczyć. Zdecydowane "must have" każdego, kto myśli o certyfikacji MS Excel!

  • Ruth

    Nieźle się zapowiadało jako książka ebook kursowa.Wyszło kiepsko.To że do przykładów ścieżka dostępu jest strasznie długa i to że są one w języku angielskim to nie jest wielki problem (dla mnie), lecz to że ze względu na reedycję odsłony amerykańskiej link przestał funkcjonować to już problem.Większym kłopotem jest to że w książce pdf nazwy funkcji, ilustracje, nazwy argumentów są w języku angielskim (polskie nazwy w nawiasach).Tak samo jest ze znakami - wszystko w odsłony anglosaskiej - kropki zamiast przecinków, zamiast średników przecinki itp.Dla osoby która pracuje w Excelu to może nie być problem, choć komplikuje zrozumienie, lecz książka ebook jest pomyślana jako podręcznik do kursu niemal podstawowego Excela.Czyli wychodzi na to że to bardzo leniwe i niechlujne tłumaczenie.Co do zawartości merytorycznej.Nie jestem przekonana. Szukałam podręcznika dla moich studentów. Lecz nie przepadam za ebookami które podają instrukcję typu Naciśnij, Wybierz, Wpisz bez większego uzasadnienia po co. Nie jest źle d

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!