Czytaj więcej:
Meine Welttour 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła ponadgimnazjalna okładka

Średnia Ocena:


Meine Welttour 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła ponadgimnazjalna

Meine Welttour to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego w szkołach ponadgimnazjalnych. Stworzony dla uczniów i nauczycieli z pasją poznawania świata, świeżych kultur i interesujących ludzi. Materiały oparte na autentycznych tekstach zachęcają uczniów do uczestniczenia w niezwykłej podróży z mową niemieckim. Zeszyt ćwiczeń umożliwia efektywną pracę dzięki nowatorskiej budowie każdego rozdziału.

Szczegóły
Tytuł Meine Welttour 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła ponadgimnazjalna
Autor: Mróz-Dwornikowska Sylwia, Szachowska Katarzyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania: 2015
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Meine Welttour 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła ponadgimnazjalna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Meine Welttour 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła ponadgimnazjalna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Meine Welttour 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła ponadgimnazjalna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: welttour 1 cwiczenia odpowiedzi.pdf - Rozmiar: 7.81 kB
Głosy: -3
Pobierz
Nazwa pliku: 20201209015652-75.pdf - Rozmiar: 65.3 kB
Głosy: -19
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Dynamiczna dostawa, fachowa pomoc, kontakt, wielki wybór

 • Anonim

  podręcznik jak najbardziej niezbędny do szkoły. w księgarniach odległe terminy a w empiku wystarczyły 3 dni i można już korzystać z książki. zalecam

 • mpawel

  treść książki jest ok, lecz mogłaby być lepsza jakość okładki

 • joagor7

  Super jakość. Zalecam zdecydowanie . Dynamiczna dostawa

 • agnieszka730119

  Meine Welttour" to kurs do nauki języka niemieckiego w szkołach ponadgimnazjalnych. Materiały zawarte w podręczniku zachęcają uczniów do uczestniczenia w niezwykłej podróży z mową niemieckim. Przystępna cena, dynamiczna finalizacja transakcji.

 • Jacek Czerwiński

  Zeszyt ćwiczeń pomocny, ale bardzo wymagający. Niektóre zadania ciężkie do zrozumienia, poza tym bardzo niezły układ działów

 • Weronika Krupska

  Nowe,przydatne ćwiczenia do języka niemieckiego.W zamówieniu przez internet przesyłka doszła w doskonałym stanie .

 • Bożena Święćkowska

  Ćwiczenia zgodne z zakresem nauczania w szkole ponadgimnazjalnej. Otrzymałam je bardzo dynamicznie w promocyjnej cenie (miejscowa księgarnia proponowała podręcznik w cenie o dużo wyższej) dodatkowo czas realizacji był bardzo dynamiczny na czym mi bardzo zależało a także co kluczowe przesyłka była bardzo starannie zapakowana i książka ebook dotarła do mnie w nienaruszonym stanie. Bardzo zalecam korzystanie z zakupów w sklepie internetowym empik.com.

 • Ryszard Kwiatkowski

  Jestem zadowolony z dotychczasowej realizacji moich zamówień. Pozdrawiam Ryszard

 • Wiktor Brzózka

  Idealnie załatwione, tanio dynamicznie i bez kłopotów ;) zalecam

 • Aneta Czyż

  Bardzo zalecam tę pozycję. Bardzo przydatne do nauki w szkole łatwo i przystępnie

 

Meine Welttour 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła ponadgimnazjalna PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 welttour 1 cwiczenia odpowiedzi ( welttour_1_cwiczenia_odpowiedzi.zip ) Jezeli powyzszy link nie dziala - przepisz lacze do przegladarki: welttour 1 cwiczenia odpowiedzi


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!