Czytaj więcej:
Maximum Ride. Tom 2. Żegnaj, szkoło na zawsze okładka

Średnia Ocena:Maximum Ride. Tom 2. Żegnaj, szkoło na zawsze

Maximum Ride to historia nastolatki Max, która potrafi latać, i piątki jej wyjątkowych przyjaciół, którzy po wielu eksperymentach uciekli z laboratorium i próbują poznać historię własnego istnienia. Żegnaj, szkoło – na zawsze to druga element przygód tej wyjątkowej szóstki. Podczas szukania śladów własnego pochodzenia trafiają na agentów FBI. Jedna z nich, agentka Anne, oferuje im schronienie w dużym domu. Skuszeni domową atmosferą i codziennym posiłkiem, ulegają agentce. Zaraz po zamieszkaniu w luksusowej posiadłości z prywatnym stawem, okazuje się, że Anne zapisała ich do szkoły... Jak się niedługo okaże, nawet tu nie jest bezpiecznie, ponieważ ciągle są obserwowani...

Szczegóły
Tytuł Maximum Ride. Tom 2. Żegnaj, szkoło na zawsze
Autor: Patterson James
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Hachette Polska Sp. z o.o.
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Maximum Ride. Tom 2. Żegnaj, szkoło na zawsze pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Maximum Ride. Tom 2. Żegnaj, szkoło na zawsze Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Maximum Ride. Tom 2. Żegnaj, szkoło na zawsze PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • guitar-love-world

    To już trzecia i przedostatnia element sagi:"Maximum Ride". Książka ebook wciągnęła mnie już od pierwszego zdania. Bez wahania sięgnęłam po kolejne dwie części i się nie zawiodłam! Cała książka ebook powoduje, że czuję się jakbym to ja wszystko przeżywała. Płakałam z tą powieścią, lecz także się śmiałam, teraz pozostaje tylko przeczytać czwartą element :) Idealna książka, polecam!

  • MyBooks - Nasze recenzje

    Bo bardzo lubię książki James'a Pattersona postanowiłam sięgnąć po jego serię młodzieżową. Wcześniej miałam styczność jedynie z 2 tomem, jednak teraz mam okazję przeczytać wszystkie części wydane jak na razie w Polsce. Przyznam, że na monitorze okładki drugiego wydania wyglądały obiecująco, jednak gdy wzięłam je do ręki mina mi lekko zrzedła. Na szczęście okładka to nie książka ebook i później już nie ma powodów do narzekań ;) Zacznę od bohaterów, jakimi są stado, likwidatorzy i fartuchy. Twórca dokładnie omówił ich cechy, jednak nie wygląd. Wiemy jakiego koloru mają skrzydła, jednak już z kolorem włosów jest problem.

  • emik84

    Tom drugi z serii „Maximum Ride” Jamesa Pattersona nosi tytuł „Żegnaj, szkoło – na zawsze”. Książka ebook jest kontynuacją przygód szóstki mutantów. Tym razem dzieci wpadają w ręce FBA. Losy się tak bo w wyniku kolejnej potyczki z Likwidatorami Kieł zostaje poważnie ranny i trafia do szpitala. Tam wychodzi na jaw ich skrywany przed światem tajemnica posiadania skrzydeł. Sprawą interesuje się rząd. Dzieci trafiają do domu Anne. Dziewczyna jest dla nich serdeczna i ciepła. Pragnie im pomóc a także proponuje w miarę bezpieczne i zwyczajne życie. Jest w posiadaniu zaledwie strzępów informacji dotyczących mutantów. Dzieci ponadto mówią o sobie bardzo niechętnie. Są w posiadaniu zaszyfrowanych dokumentów będących kluczem do ich pochodzenia. Na poznaniu swojej przeszłości skupiają całą własną energię. Na co dzień jednak, na prośbę Anne, normalnie chodzą do szkoły i starają zachowywać się jak zwyczajne dzieci w ich wieku. Nie wychodzi im to jednak najlepiej. Ponadto Ari idealnie wie gdzie są i skrupulatni

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!