Czytaj więcej:
Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do języka angielskiego + CD okładka

Średnia Ocena:Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do języka angielskiego + CD

Matura 2015. Repetytorium to nieoceniona pomoc w przygotowaniach do nowej matury. Niezwykłe połączenie treningu do matury podstawowej i rozszerzonej pozwala w trakcie jednej lekcji przygotować uczniów do dwóch poziomów matury. Repetytorium w przemyślany sposób uczy słownictwa, które rozwijane jest w każdej sekcji, a także systematycznie rozwija umiejętności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych. Przygotowanie do egzaminu ułatwiają pożyteczne banki zwrotów, modelowe wypowiedzi a także zestawienie reguł gramatycznych.Od wydawcy:Dwa poziomy matury w jednym podręczniku: wyjątkowe połączenie treningu egzaminacyjnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, stanowi idealne rozwiązanie dla nauczycieli, którzy w ramach jednej lekcji pracują z uczniami przygotowującymi się do różnorakich poziomów matury, program rozwoju słownictwa, słownictwo maturalne (w tym kolokacje, związki frazeologiczne, idiomy a także czasowniki złożone) jest utrwalane i rozwijane w obszernym dziale leksykalnym Słownictwo a także dodatkowo w sekcjach Czytanie i Słuchanie (Fish forwords), słownik tematyczny wraz z wymową i nagraniami MP3 po każdym rozdziale, Mówienie i pisanie krok po kroku: przydatne zestawienia zwrotów (Knowyourphrases) a także przykłady ich zastosowania w zadaniach na tłumaczenie [Activate) i zadaniach egzaminacyjnych [Exam Task) umożliwiają stopniowe rozwijanie umiejętności tworzenia wypowiedzi ustnych i pisemnych, 14 zestawów z zadaniami na mówienie, odpowiadających tematyce rozdziałów, Kultura: inspirujące lekcje poświęcone kulturze krajów anglojęzycznych wraz z quizami sprawdzającymi zdobytą wiedzę, Gramatyka w pigułce: zbiór wszystkich ważnych dla maturzysty zagadnień gramatycznych wraz z ćwiczeniami, Modele i przydatne zwroty: wskazówki, wzory wypowiedzi pisemnych i ustnych, a także listy ważnych zwrotów w Speaking Bank i Writing Bank.

Szczegóły
Tytuł Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do języka angielskiego + CD
Autor: Edwards Lynda, Rosińska Marta
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Macmillan
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do języka angielskiego + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do języka angielskiego + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Matura 2015. Repetytorium. Poziom podstawowy i rozszerzony. Podręcznik do języka angielskiego + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Zalecam zakup książki w empiku. Dynamicznie można zamówić i odebrać wybraną książkę. Naprawdę polecam.

 • jacek ambroży

  usługa pełna profesjonalizmu, szczerze zalecam nie zdecydowanym

 • Natalia Lisiecka

  Produkt zgodny ze zdjęciem, dynamiczna dostawa

 • marlena.raszewska

  Bardzo super książka ebook można z niej się wiele nauczyć .

 • Daniel Farasiewicz

  Podręcznik jak to podręcznik jeśli pragniesz się nauczyć gramatyki to pewnie się przyda lecz jeśli pragniesz umieć mówić po angielsku to nie przyda się w żadnym stopniu.

 • Angelika Dzieńkowska

  Książka ebook zgodna z opisem :)szybki czas wysyłki, zalecam :)

 • luminis

  Realizacja zamówienia przeszła pomyślnie. Zalecam Książka ebook skonstruowana z myślą o tych słabszych i lepszych w angielskim

 • patrykoloord

  Zalecam jak najbardziej , realizacja przebiegła pomyślnie

 • Dominika Szymańska

  W szkole zwykła książka ebook została zastąpiona repetytorium, które idealnie pomaga w przygotowaniu do zbliżającej się matury. Zawiera wszystko co jest do tego niezbędne.

 • cmonisia

  Zawsze zamawiam podręczniki w sklepie internetowym Empik i jak zawsze szybko, sprawnie i bez najmniejszych problemów.Polecam

 • ewka

  Wyraźnie zaznaczone zagadnienia do matury rozszerzonej, przyjemna dla oka szata graficzna zachęca do sięgnięcia po repetytorium. Działy wyraźnie podzielone na czytanie,pisanie,mówienie, słuchanie pozwalają starannie powtórzyć najistotniejsze i najbardziej problematyczne kwestie.

 • CarnersV2

  Idealnie napisana, 100% zgodna, nagrania mp3 bardzo pomagają w zrozumieniu tekstów, niezła cena. Bardzo zalecam !

 • agnie27

  nieźle napisana prostym językiem, pomocna w nauce,dobra cena

 • piteros009

  przerabiam powoli książkę, bardzo nieźle zorganizowany słowniczek(działami)

 • Kamila Miezio

  Książka ebook przyszła w bardzo dobrym okresie a także jakości! Nie było najmniejszego problemu z zamówieniem czy odebraniem produktu. Nie było sklejonych, czy również źle wydrukowanych stron. Zakup tej książki na stronie empiku, sądzę za bardzo udany! :)

 • Mierzej

  Ocena jak najbardziej pozytywna lecz w sumie innej dla podręczników raczej nie da się wystawić, ponieważ jak ktoś chce się nauczyć to i bez podręcznika da radę.

 • Patrycja Knop

  Książka ebook dotarła w całości, bez zagiętych rogów, nieźle zapakowana

 • paylina

  książki przyszły błyskawicznie mam nadzieję, że będzie się również z nich nieźle korzystać :)

 • kasia

  Zamiast podręcznika. Moje dzieci przerabiają w 3 klasie liceum. Bardzo niezła pozycja.

 • Agnieszka Osowska

  bardzo czytelna, przejrzysta i idealna do powtórki angielskiego. Zalecam :]

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!