Czytaj więcej:
Masa o kilerach polskiej mafii okładka

Średnia Ocena:Masa o kilerach polskiej mafii

Kim byli zabójcy, którzy wykonywali wyroki śmierci na zlecenie bossów polskiego świata przestępczego? Czy rzeczywiście byli zimnymi profesjonalistami, dla których ludzkie życie nie miało żadnej wartości? Czy wywodzili się z radzieckich służb specjalnych i własny chrzest bojowy przechodzili na frontach wojny w Afganistanie? Czy za własne usługi pobierali bajeczne honoraria, a może raczej strzelali za darmo, ponieważ nie mieli innego wyboru? Jakimi sposobami wykonywali własną robotę? I czy każdego z nich dosięgnął wymiar sprawiedliwości?

Szczegóły
Tytuł Masa o kilerach polskiej mafii
Autor: Górski Artur
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Masa o kilerach polskiej mafii pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Masa o kilerach polskiej mafii Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Masa o kilerach polskiej mafii PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • tomasz kubasa

  Następna element - lecz dalej fajnie się czyta.

 • Daria Wojtaś

  Bardzo interesująca . Zalecam

 • superpiciu2

  Książka ebook podobna do pozostałych z serii, daje pogląd na pewne sprawy, ale kto jak to odbiera, to już indywidualna sprawa.

 • Wioleta

  Książka ebook bardzo fajnie wydana. Na pewno skusze się na kolejne części

 • pieciapogo

  DOBRA PROPOZYCJA.

 • Edyta Raszewska

  Fajna lektura. Polecam.

 • Anonim

  Masa jak zwykle obnaża tajemnice Polskiej mafii jeśli przeczytaliście poprzednie części warto zainwestować w kolejną część.

 • Anonim

  Książkę czyta się jednym tchem. Naprawdę dobra. Polecam.

 • Anonim

  jestem młodym człowiekiem i nie wyobrażałem sobie ze takie rzeczy działy się u nas w kraju. Jak dla mnie książka ebook bardzo niezła i wciągająca jestem w trakcie kolejnej części i też mnie wciągnęła.

 • mariusz.rowgalo

  spodziewałem się czegoś lepszego po tej książce. Może i opowiada, lecz mało i nic konkretnego

 • Alicja

  Następny trafiony upominek z cyklu MASA. Zalecam tak jak kazde poprzednie. Czekam na wiecej.

 • ANDROID_USER

  Książka ebook dotarła w doskonałym stanie. Sama jest bardzo wciągająca, zalecam każdemu doskonała na zimowe wieczory.

 • anna szulda

  Polecam! Bardzo interesująca jest ta seria ebooków :) Nie tylko dla facetów

 • Justyna Zabielska

  Przeczytałam wszystkie książki z serii " Masa o...". Ta zrobiła na mnie najmniej pozytywne wrażenie. Po raz następny te same nazwiska, historie... bardzo znaczna powtarzalność... Przeczytałam, lecz mnie nie powaliła.

 • Magdalena Mazur

  Masa, czyli znany pruszkowski gangster w własnej najwieższej książce pdf opowiada o mafijnych killerach. Jak działali, w jaki sposób wykonywali własne zadania, jakimi byli ludźmi. Masa krok po kroku odkrywa kulisy przestępczego światka, gdzie liczyły się przede wszystkim interesy i ogromne pieniądze, a nie życie ludzkie czy jakiekolwiek sentymenty. W niektórych elementach ta książka ebook rzeczywiście wstrząsa i dotyka własną prawdziwością, ponieważ podobnie jak i w przypadku poprzednich części, Jarosław Sokołowski jest szczery i o wszystkim opowiada z najdrobniejszymi szczegółami. Interesująca książka, praktycznie wciąż trzymająca w napięciu.

 • Tomasz Danił

  Można powiedzieć że następna książka ebook z cyklu Masa o... to powielenie rzeczy z poprzednich pozycji. Chcąc nie chcąc wiedząc że Masa powtórzy kilka historii z poprzednich części cyklu pozycja może nie obowiązkowa w biblioteczce obok innych pozycji o gangsterskim świecie lecz można przeczytać

 • hary5

  KSIAZKA KTORA SIE CZYTA NA JEDEN RAZ. KTORAS Z KOLEI SUPER INTERESUJACA POZYCJA Z CYKLU MASA OPOWIADA O MAFI POLECAM KAZDEMU CALA SERIE DO KUPIENIA W EMPIKU

 • Przy kawie z ksiazka

  "Masa" czyli Jarosław Sokołowski i Artur Górski są duetem, których cykl ebooków "Masa o ... " przedstawia czytelnikom tajemnice polskiej mafii."Masa" skruszony gangster, od 2000 roku jest świadkiem koronnym, który wcześniej należał do gangu pruszkowskiego, przyczynił się w wielkim stopniu do jego rozbicia. Ta książka ebook jest o ludziach, którzy na zlecenie mafii wykonywali wyroki śmierci."Masa o kilerach polskiej mafii" jest książką, która napisana jest na podstawie rozmowy nie tylko z Masą, lecz także z innymi gangsterami: Generałem, Caro. Wbrew pierwszemu skojarzeniu nie spotkamy tutaj opisów egzekucji dokonywanych przez zabójców, ale poznamy ich portrety, które kreślą w/w gangsterzy. "Masa" jako jedyny na początku stara się odpowiedzieć na pytanie, co mogło się dziać w głowie osoby, która zdecydowała się zostać zabójcą na zlecenie. Kreśli poniekąd jej profil psychologiczny. Opowiada także o tym, jak "starzy" czyli bossowie mafii wybierali killerów, którzy mieli współpracować z mafią.Książka Artura Górskiego została podzielona na 21 rozdziałów, gdzie gangsterzy odsłaniają kulisy tych najgłośniejszych egzekucji a także tych, które nie były aż tak spektakularnie opisane przez media. W większości przypadków gangsterzy, z którymi rozmawia Artur Górski znali killera, dlatego opowiadają o nim coś więcej. Kilerami okazywali się być ludzie, którzy wyglądali jak typy spod ciemnej gwiazdy, a także tak, jakby nie byli w stanie skrzywdzić muchy. Nie dało się jednoznacznie stwierdzić po wyglądzie, że ten akurat gość jest killerem - przesympatyczni w towarzystwie, uprzejmi, a jednocześnie zdolni bez wahania pociągnąć za spust i zabić.Warto także dodać, że "Masa" odnosi się także do książki "Mój agent Masa" a także "Czego nie powie Masa o polskiej mafii". Jest to jego interesujący wywód, ukazujący w jakim stopniu cała seria ebooków "Masa o..." zyskała sława wśród czytelników. W książce pdf nie zabrakło także nawiązań do poprzednich pozycji serii z powodu tematyki, m.in. "Masa o porachunkach polskiej mafii" z którą to książką jest najwięcej powiązań.Książka rozjaśnia czytelnikom wyobrażenie na temat kilerów polskiej mafii. Nie jest ona wulgarna, ani także za nadto wciągająca, jednak da się ją czytać. To opowiadanie o kilerach działających na zlecenie mafii w czasach jej największej świetności.

 • Franciszek Michalik

  Po przeczytaniu poprzednich ebooków Masy raczej nie spodziewałem się niczego nowego, raczej powielania tematów. Książkę kupiłem raczej z ciekawości, czy miałem rację. I cóż, Masa potrafi jednak zaskoczyć. Co prawda pojawiają się tematy z poprzednich książek, lecz 80% książki to tematy do tej pory nieporuszane, uzupełnienie poprzednich ebooków o informacje dotyczące największych killerów mafii. Co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło to to, że nie jest to następny wywiad z samym Masą. To również wywiady z innymi osobami. Jakimi? Musicie sami się dowiedzieć :) Książkę zalecam i mam nadzieję, że Masa jeszcze nie skończył ujawniać sekretów mrocznego światka.

 • Natalia Grajewska

  Następna pozycja z tej tematyki. Twórca nie zawodzi czytelnika monotonią, przewidywalnością.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!