Czytaj więcej:
Marzycielka z Ostendy okładka

Średnia Ocena:Marzycielka z Ostendy

Ona pamięta wszystko. Jego smak, zapach, miękki dotyk jego dłoni. Takiej miłości i namiętności nie przeżyła ani nigdy wcześniej ani nigdy później. I nie było ważne, że był księciem. Prawdziwym. Wystarczyło, że pozostawał władcą jej serca.Ich więź nigdy nie została przerwana, mimo że niedane było im być razem.Czy ta historia to wymysł schorowanej dziewczyny czy może najcenniejsze ze wspomnień, stale powracające ze zdwojoną siłą? W Marzycielce z Ostendy Eric-Emmanuel Schmitt bada kruchą naturę marzeń - wspomnień, impresji, wyobraźni. Rzeczy, których waga nierzadko nam umyka, a które przecież decydują o naszym życiu.

Szczegóły
Tytuł Marzycielka z Ostendy
Autor: Schmitt Eric-Emmanuel
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Marzycielka z Ostendy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Marzycielka z Ostendy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Marzycielka z Ostendy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: 276658ed4f670d2a24be23415e80990146 4.pdf - Rozmiar: 132 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ola Skałecka

    Młodzieńcza wyobraźnia czy może miłość do grobowej deski? Kochają tylko młodzi, starsi zaś żyją w przyzwyczajeniu. Czy żeby na pewno?"Marzycielka z Ostendy" to doskonała opowieść, zderzająca ze sobą dwa pokolenia- młodego, zranionego mężczyznę szukającego ucieczki od sercowych kłopotów i starszą, doświadczoną, zagadkową kobietę. Jak się okazuje, staruszka ma za sobą piękną miłość, niestety, bez happy endu. Miłość tak piękną, że aż ciężko uwierzyć w jej prawdziwość. Czy historia bohaterki faktycznie miała odzwierciedlenie w rzeczywistości, czy może jest jedynie bajką, mającą na celu zabawienie przybywających do Ostendy turystów? Twórca trzyma nas w niepewności aż do ostatniej chwili. Z ręką na sercu mogę przyznać, że to jedna z moich najukochańszych książek, do której co raz wracam, odnajdując tę samą przyjemność, co za pierwszym razem. Duże uznanie dla Schmitta, zdecydowanie urzekł mnie tą powieścią!

 

 

Marzycielka z Ostendy PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 POMOC DOMOWA OCH TEATR CODE: 528507852 NEW: 0411 1726 5198 0146 Wybrane miejsca: Czwartek , 2020-02-13 2 x 160.00 Normalny 320.00 PLN Opłata serwisowa 13 PLN DUŻA SCENA, 2/9 Godzina: 19:30 DUŻA SCENA, 2/8 RAZEM 333 PLN OCH TEATR Grójecka 65 02-094,Warszawa NIE POKAZUJ BILETU OSOBOM POSTRONNYM, gdyż kody zawarte na bilecie są ważne tylko przy pierwszym skanowaniu, jakiekolwiek kopiowanie i udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje unieważnienie biletu i będzie traktowane jako próba oszustwa. Bilet należy wydrukować w formacie A4 i okazać bileterowi w punkcie kontroli/wymiany biletów. Posiadacz biletu akceptuje Regulamin organizatora wydarzenia oraz Regulamin serwisu Bilety24. Bilet uprawnia do jednorazowego wejścia wskazanej na bilecie liczbie osób. Bilety na wydarzenia artystyczne, zakupione drogą elektroniczną nie podlegają zwrotowi ani dalszej odsprzedaży! Dziękujemy za dokonanie zakupu. Dodatkowe informacje: SPÓŹNIENI WIDZOWIE Informujemy, że osoby spóźnione mogą wejść na salę dopiero w przerwie spektaklu. Jeśli spektakl nie ma przerwy, niestety wejście na widownię nie będzie możliwe. Przepraszamy. Ważne informacje: 1. NIE POKAZUJ BILETU OSOBOM POSTRONNYM, gdyż kody zawarte na bilecie są ważne tylko przy pierwszym skanowaniu. 2. W przypadku biletu wieloosobowego, obowiązuje stawiennictwo i jednorazowe wejście całej grupy osób. 3. Serwis nie bierze odpowiedzialności za treści wpisane w pole edytowalne dla biletów okazjonalnych. 4. Bilet nieczytelny, zniszczony lub uszkodzony może zostać uznany za nieważny. 5. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy wstępu na wydarzenie wszystkim posiadaczom biletów o tych samych kodach. 6. Biuro Obsługi Klienta serwisu Bilety24 czynne w dniach poniedziałek – niedziela, w godzinach 8-24, tel: 61 642 92 36 wew 1, e-mail: [email protected] Wygenerowane w systemie Bilety24 1/1 13-02-2020 18:52:34

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!