Czytaj więcej:
Marzenia. Fakty, mity, głupoty okładka

Średnia Ocena:Marzenia. Fakty, mity, głupoty

Wyjątkowy zestaw informacji na temat marzeń! Niniejsza książka ebook pomoże znaleźć odpowiedzi na dużo nurtujących pytań związanych z marzeniami, takich jak chociażby: Jakie są rodzaje marzeń? Czy szklanki marzą, a jeśli tak, to o czym? Skąd się biorą marzenia? Jak kartonowe pudła pomagają w marzeniu? O czym marzą domy, wieloryby i pomniki? Do czego mogą się przydać palec wskazujący i mapa? Które pozycje ciała sprzyjają marzeniom? Jakie są wymarzone rośliny i zwierzęta? O czym marzą cyfry i litery? Na szczegółowych ilustracjach obejrzycie marzenia duże i niewielkie, praktyczne i bezsensowne, marzenia kuchenne, a także samozbierające się grzyby, dżdżownicę w tubce czy auto z dwiema kierownicami. Jedno jest pewne: ta książka ebook marzy, byście ją przeczytali! Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Marzenia. Fakty, mity, głupoty
Autor: Szymanowicz Maciej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Marzenia. Fakty, mity, głupoty pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Marzenia. Fakty, mity, głupoty Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Marzenia. Fakty, mity, głupoty PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anna

    Fantastyczna książeczka. Cudowne rysunki, dowcipne, krótkie teksty. To już druga z tej serii, którą kupiłam dla małej dziewczynki. Ona je wielbi

  • Madzik

    Marzenia, bez nich świat byłby szary, a ludzkość chyba stale nie wyszłaby z epoki kamienia łupanego 😉. To właśnie marzenia sprawiają, że sięgamy coraz dalej, podążając za nimi odkrywamy wyjątkowy świat. Czasem bywają zupełnie małe, codzienne i proste do spełnienia, czasem pościg za nimi zajmuje całe lata, a i tak wydają się być nieosiągalne. Jedno jest pewne - Marzenia z najwieższej książki pana Macieja Szymanowicza na pewno nie są nudne! To całokartonowa, kolorowa, fantastycznie zilustrowana pozycja, która zabiera małego czytelnika w wyjątkowy i pełen fantazji świat marzeń. Czy zastanawialiście się kiedyś czym marzenia są? Skąd się biorą i jak zmienia się ich dynamika? Czy pomniki mogą marzyć, albo o czym marzą szklanki? Czy wiedzieliście o czym marzą książki i jakie fantazje skrywają domy? I czy każdy może marzyć. Pełna abstrakcyjnego humoru, dokładnie takiego jaki lubimy. Jest kolorowo i wesoło, a dodatkowym atutem są gra planszowa, dzięki której możecie odbyć podróż marzeń a także wyszukiwanka. Na każdej z rozkładówek ukrył się ślimak - odnalezienie go to idealny sposób na trening spostrzegawczości i jak się okazuje wcale nie takie proste zadanie, my do dzisiaj szukamy go w pramarzeniach 😉. Także przyjmijcie pozycję płasko tylną jak radzi Twórca i oddajcie się chwilę bujaniu w obłokach marzeń - to świetne remedium na szare, deszczowe dni. I tak jak w piosence "żeby coś się zdarzyło, aby mogło się zdarzyć(...)Trzeba marzyć". Polecam!

  • Polecamyzabawki

    Bardzo oryginalne i śmieszne marzenia a także pełne humoru i wyrazistości ilustracje Macieja Szymanowicza sprawią wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Książka ebook jest w całości kartonowa i solidnie wykonana dzięki czemu posłuży Wam przez dłuższy czas.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!