Czytaj więcej:
Mamo tato co ty na to? 2 + DVD okładka

Średnia Ocena:Mamo tato co ty na to? 2 + DVD

Świeża bogato ilustrowana książka ebook Pawła Zawitkowskiego z nad 3 godzinnym filmem na DVD dedykowana dla rodziców dzieci od 3 do 11 roku życia. Opowiada jak w prosty, interesujący i fascynujący sposób zaaranżować czas zabaw, czas wolny i czas pracy dla tych mniejszych i tych starszych dzieci zarówno w domu jak i poza nim, tak by mogły bawić się ucząc, uczyć się bawiąc i na dodatek nie nudzić się. Tysiące podpowiedzi jak zaaranżować miejsce do zabawy i pracy w domu, jak wspomagać i zadbać o rozwój naszych najmilszych. Jak  zmienić pokój dzidziusia w małpi gaj, jakie sporty i zabawy organizować mu poza domem, jak w końcu razem ciekawie i aktywnie spędzać czas ze własnymi pociechami. Ta książka ebook to promocja zdrowia dzieci, która w najprostszy i interesujący sposób opowiada jak zapobiegać rozwojowi zaburzeń wieku dziecięcego, by nie trzeba było ich leczyć.

Szczegóły
Tytuł Mamo tato co ty na to? 2 + DVD
Autor: Zawitkowski Paweł
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: zawitkowski.pl
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mamo tato co ty na to? 2 + DVD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mamo tato co ty na to? 2 + DVD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mamo tato co ty na to? 2 + DVD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Olga Stachowicz

  Ja jako mama i fizjoterapeutka z zawodu, gorąco zalecam rodzicom jak i kumplom po fachu. Są w niej fajne pomysły na zabawę dla dzieciaków.

 • Angelika Kozak

  "Mamo, tato, co Ty na to?" to bardzo fajna książka ebook - poradnik, napisana językiem, który naprawdę przemawia do rodzica. Twórca nie moralizuje, a daje wskazówki, podpowiada. Niektóre proponowane przez autora rozwiązania nie były dla mnie nowością, lecz znalazłam tam również takie, które wdrożyłam w życie. Do książki dołączona jest płyta DVD. Z całą pewnością warto zajrzeć do tej książki.

 • marta6000

  Z pewnością warto zakupić książkę, żeby pogłębić własną wiedzę dotyczącą rozwoju dziecka, lecz tnie tylko. Książka ebook zawiera dużo praktycznych porad dla rodziców,np. jak zachęcić dzidziuś do ruchu i aktywności fizycznej. Zaczerpnęliśmy z niej dużo pomysłów na zabawy, które są idealnym urozmaiceniem codziennej rutyny.

 • Kinio1977

  Po przeczytaniu pierwszej części Mamo Tato byłam bardzo mile zaskoczona i poprosiłam męża o drugą część. Mąż nie był zachwycony wydatkiem kolejnych 50 zł, lecz kiedy usiedliśmy razem przy filmie Pana Pawła obydwoje stwierdziliśmy, że ta książka ebook i film są warte o dużo więcej. Dzięki pomysłom Pana Zawitkowskiego to my staliśmy się bardziej kreatywni w codziennych relacjach z naszymi dziećmi. Już po paru tygodniach zauważyliśmy, że nasze życie rodzinne nabrało kolorów. Ta książka ebook pomaga w rozwoju dzieciaków, lecz również wyrywa z marazmu życia codziennego. Zalecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się lepiej obcować ze własnymi dziećmi!

 • Agnieszka

  Propozycje dla dzieciaków, które znaleźliśmy w Mamo Tato co Ty na to 2, wydają się proste, lecz dopiero, kiedy ktoś w tak fajny, zabawny i łatwy sposób je nam pokazał. Wynik przerósł nasze oczekiwania. Montaż "wyszalni" stał się zabawą nawet dla nas. Dzieciaki są ciągle aktywne, buźki im się śmieją, lekcje robią w mig, tylko po to by móc poszaleć we swóim domu. Nareszcie żadnych kłopotów z powrotem z basenu, podwórka i placu zabaw, ponieważ wiedzą, że tak samo interesujące rzeczy czekają na nie w domu. No i wiem, że dzięki tak prostym sposobom dbam o zdrowie własnego dziecka. Jedyne czego brakuje to pomysłów na podobną zabawę dla rodziców. Polecam.

 • Regina

  Dziękuję za informację, że moje dzidziuś powinno jeździć na rowerze. Bardzo odkrywcze rzeczy. Można się uśmiać.

 • misia

  Gorąco polecam. Fachowa, lecz napisana przystępnym językiem. Bez bufonady specjalisty co wszystkie rozumy pozjadał - raczej w tonie proponuję/polecam. Lecz również bez okrągłych opowiastek nie wiadomo o czym - jak instruktaż to konkretnie, jak rozmowa to na temat, jak opowiadanie to aż wciąga.Podoba mi się również wciągnięcie ekspertów z różnorakich dziedzin.Świetnie wydana - kolory, fotografie (dużo zdjęć) - bardzo miło się czyta.Do tego film - 3 godziny podzielone na kilka rozdziałów.Warto kupić choćby dla samego filmu.Czekam na kolejną trzecią część.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!