Czytaj więcej:
Mamo, nie krzycz okładka

Średnia Ocena:Mamo, nie krzycz

Każdy rodzic wie, że krzyk wpływa destrukcyjnie na dzieci. Lecz również na krzyczących rodziców. Jednak w sytuacji wielkiego stresu czy zmęczenia emocje niejednokrotnie biorą górę ponad rozsądkiem. Jeannine Mik i Sandra Teml-Jetter, autorki „Mamo, nie krzycz”, podpowiadają, jak nie wpaść w pułapkę szkodliwych schematów postępowania. Dzięki tej książce pdf każdy rodzic zdoła wzmocnić własną relację z dzieckiem i poprawić sposoby wychowawcze, nauczy się także właściwie reagować w niełatwych sytuacjach. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Mamo, nie krzycz
Autor: Mik Jeannine , Teml-Jetter Sandra
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mamo, nie krzycz pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mamo, nie krzycz Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mamo, nie krzycz PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    mamakawaiksiazki.blogspot.com "Mamo,nie krzycz" to tutorial dla rodziców i osób spodziewających się potomstwa. Autorki radzą jak spróbować zerwać z niszczącymi schematami i wyjść z zasadzki frustracji i zmęczenia powtarzającymi się wybuchami złości a także swóim zachowaniem. Punktem wyjścia do zmiany postępowania w stosunku do dzidziusia jesteśmy my sami. Dopóki nie rozprawimy się ze własnymi demonami,zapalnikami,przeszłością i wszystkim co nam szkodzi,nie ruszymy dalej. Rodzic i jego kłopoty są tutaj w centrum- kluczowe by nie obciążać tym wszystkim dziecka. Bardzo podoba mi się podejście autorek do tematu krzyku i złości- przede wszystkim na pierwszym miejscu proponują pomoc specjalisty,jeśli takie sytuacje nas przerastają i czujemy,że to może byc coś poważniejszego. Jeśli nie potrafimy poradzić sobie ze własnymi kłopotami konieczna jest wizyta u specjalisty. Jest to podkreślone kilka razy. Koniec kropka. Za to olbrzymi plus. Nie znajdziecie tu obietnic,że ta książka ebook odmieni wasze życie- jak pisze Jeannine i Sandra- weźcie z tego poradnika to,co chcecie,co uważacie za dobre dla was. Dużo tu przykładów na konkretnych rodzinach,dużo rubryk do wypełnienia samemu,mnóstwo pytań dotyczących nas samych i naszego otoczenia. Zainteresowało mnie też przedstawienie nie tylko relacji rodzic-dziecko,ale także dziecko-rodzina/otoczenie,rodzic-członkowie rodziny. Myślę,że można szczególnie w tym aspekcie dużo wyciągnąć dla siebie. Momentami,szczególnie początek,wydał mi się trochę zbyt górnolotny, lecz potem było już bardziej merytorycznie i konkretnie. Wnioski: by pokochać własne dzidziuś takim,jakie jest,najpierw musimy pokochać siebie. By zaakceptować zachowania dzieci, musimy akceptować nasze reakcje i wiedzieć co się losy z nami. I najważniejsze: złość jest zwyczajna i naturalna. Kluczowe jak ją okazujemy. Ps.na kolejnych zdjęciach macie interesujące myśli z "Mamo,nie krzycz",które bardzo mi się spodobały. Współpraca z wydawnictwem Muza❤

  • Małgorzata Piotrowicz

    Nikt nie lubi krzyku, a tym bardziej dziecko, lecz jak to w życiu bywa, rodzic nieraz nie wytrzyma i krzyknie i tutaj przyjść z pomocą może choć odrobinę ta książka, która poradzi, jak pozbyć się tej chęci krzyczenia, ponieważ to nie jest dla nikogo dobre ani miłe ... Książka ebook napisana przejrzyście, przystępnie, w każdym rozdziale dzieli się z czytelnikiem wartościowym materiałem, z którego warto skorzystać. Krzyk nigdy nie jest dobry, ponieważ może i za chwilę przeminie, lecz pozostawi ślad w psychice i nierzadko później takie dziecko, już jako dorosły, powiela schematy rodziców i zawsze mimo wszystko może poczuć się słabsze, gorsze i pragnąć właśnie przez krzyk "rządzić" ... Zestresowany rodzic i zestresowane dzidziuś - z tego nigdy nic dobrego nie wyniknie... Przykłady, ćwiczenia i już za chwilę mamy inny punkt na sytuację spojrzenia, kluczowe by skorzystać i naprawdę coś przemienić w swoim postępowaniu. "Mamo, nie krzycz" to pomocnik, który uczuli na to, jak nie ulegać złości w relacjach z dzieckiem i choć ktoś zaraz powie, że łatwiej powiedzieć niż zrobić, to "ćwiczenie czyni mistrza", co w tym przypadku sprzyja kształtowaniu charakteru i relacjom pomiędzy rodzicem i dzieckiem a także w relacjach pomiędzy dorosłymi dzieciakami i rodzicami ... Polecam, warto mieć w zasięgu reki te 224 strony z poradami, a nóż się przydadzą, pomogą, uspokoją, wyprostują pewne ścieżki ...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!