Czytaj więcej:
Małżeństwo doskonałe okładka

Średnia Ocena:Małżeństwo doskonałe

„Każda opowieść Julii Quinn iskrzy się humorem i czaruje romantyzmem”. „Romantic Times” Cóż za szczęśliwy zbieg okoliczności! Elizabeth Hotchkiss natrafia w bibliotece na książkę pod obiecującym tytułem „Jak poślubić markiza”. Napisaną jakby specjalnie dla niej. Ponieważ Elizabeth musi wyjść bogato za mąż. Jako skromna dama do towarzystwa nie zdoła zapewnić przyszłości trójce rodzeństwa. Drugim szczęśliwym trafem jest pojawienie się Jamesa Sidwella, zarządcy majątku chlebodawczyni Elizabeth. Ma on tajne zadanie: zdemaskować podły szantaż. Jego pierwszą podejrzaną staje się… Elizabeth. A równocześnie James jest zaintrygowany piękną dziewczyną. Szarmancko proponuje jej swą pomoc w znalezieniu męża. Proponuje, by praktykowała na nim zaczerpnięte z książki wskazówki. Ale zbyt idealna praktyka niesie zgoła nieoczekiwane niebezpieczeństwa. Zwłaszcza że Elizabeth nie jest tym, kim się Jamesowi wydaje. A on nie jest tym, kim wydaje się jej... „Zabawniejsza odsłona Rozważnej i romantycznej, ze szczyptą dobrego kryminału i olbrzymią miłością w tle. Przecudowna. Napisana lekko, zabawnie, z gracją, pełna humoru i nieobliczalna jak dziewczyna poszukująca męża”. Sandra Kortas-Dorsz, dlaLejdis.pl „Przezabawna, śliczna książka, która przypadnie do gustu wszystkim fankom romantycznych historii ze szczęśliwym zakończeniem”. Iga Wiśniewska, naszksiazkowir.blogspot.com „Romantyczna opowieść o miłości. Dla każdej kobiety”.Weronika Tomala, blog: Kto czyta książki żyje podwójnie.

Szczegóły
Tytuł Małżeństwo doskonałe
Autor: Quinn Julia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Małżeństwo doskonałe pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Małżeństwo doskonałe Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Małżeństwo doskonałe PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Monika Szulc

    Elizabeth miłuje własne rodzeństwo całym sercem i od pięciu lat walczy o przetrwanie, by zapewnić rodzinie godne życie. Młoda dziewczyna jest damą do towarzystwa lady Danbury i to w jej domu znajduję książkę, która bezpowrotnie odmienia jej życie. Każdy nieźle wie, iż najlepsze wyniki osiąga się przez ćwiczenia, więc Elizabeth pieczołowicie stosuję się do porad zawartych w książce pdf „Jak poślubić markiza”. Nieoczekiwanie pomoc i porady otrzymuję też od nowego zarządcy Lady Donbury, który notabene jest markizem, tylko aktualnie wypełnia tajną misję. Tożsamość markiza Riverdale jest słynna od samego początku, dlatego z jeszcze większym zainteresowaniem śledziłam dzieje bohaterów. James to człowiek o silnym i wybuchowym charakterze. Jest lojalny względem bliskich i szalenie podobało mi się jego podejście do etykiety, która dawniej była bardzo istotna. Facet dość swobodnie zwraca się do najbliższych mu osób, co zdradza jego miękkie serce. Elizabeth jest dumna, co nie zawsze jest dobre, ale z drugiej strony nieźle świadczy to o jej osobowości. Młoda, ale zważywszy na okoliczności, musiała dynamicznie dorosnąć, by zająć się trójką rodzeństwa. Niezdara, lecz ostra dziewczyna, która sarkazmem dorównuję lady Donbury, co niewątpliwie jest zaletą. Oboje tworzą parę ognistą i to zderzenie dwóch silnych charakterów jest zjawiskowe. W opowieść zostały opisywane dzieje Jamesa i Elizabeth, jednak lady Donbury, też zasługuję na uwagę. Ze swoim charakterystycznym poczuciem humoru jest legendom na londyńskich salonach. Malcolm jest postacią, która wciąż gdzieś przemyka w tle, a jego zmienny i zazwyczaj wredny charakterek daje o sobie znać w najmniej oczekiwanych momentach, lecz jemu można wybaczać wszystko, ponieważ jest kotem. Idealnie napisana książka, lekka, przyjemna a także osnuta cudownym klimatem. Momentami przewidywalna do bólu, jednak przyjemnie spędziłam czas czytając tę książkę. Akcja jest szybka, dialogi cięte, a za sprawą lady Donbury, humor wkradała się w niemalże każdą rozmowę. Romans historyczny, to gatunek który stale potrafi mnie oczarować i uwielbiam powieści, które własną delikatnością potrafią wywołać rozmarzone westchnienie. Namiętność pomiędzy bohaterami chwilami sięga zenitu, a autorka umiejętnie przedstawiła namiętne sceny. W książce pdf nie znajdziecie szczegółowych opisów pocałunków, jednak są tak ujęte, że czytelnik mocnej je przeżywa, niż gdyby wszystko było podane jak na tacy. Zakończenie to prawdziwy chaos śmiechu, złości, a także namiętności. Pomimo własne prostoty, książka ebook jest przesycona emocjami. Niepowtarzalny klimat, barwni bohaterowi, delikatne uczucia i rozpalająca namiętność! Czego pragnąć więcej? Zalecam 6/10!

  • werka777

    Głównym wątkiem powieści jest oczywiście miłość. Nie bez przyczyny książka ebook wpisuje się w ramy romansu. Warto pamiętać jednak o tym, że akcja rozgrywana jest w XIX wieku. Nie ma więc tutaj miejsca na obsceniczną bezpośredniość, perwersję czy pospieszne namiętności. Te zostały zastąpione nieśmiałymi podejściami, podszytymi dwuznacznością dialogami, które ostatecznie prowadzą do… O tym musicie przekonać się sami. Dodam jeszcze, że autorka nie spoczęła na jednym temacie, wpychając w treść także nieszkodliwe, lecz mające na celu zdemaskowanie pewnego winowajcy śledztwo. W tle zauważamy szlachecką etykietę, mające znaczenie tytuły czy chociażby podróżujące po ulicach powozy. Opowieść została nakreślona delikatnym rysem przeszłości, choć autorka raczej nie skupia się na opisach, pozwalając klimat dawnych lat wyczuć bardziej w postępowaniu bohaterów, aniżeli w otaczającym ich środowisku. „Małżeństwo doskonałe” to nie jest wielce zaskakująca historia. Raczej przewidywalna, zdecydowanie pozytywna, książka, do której warto podejść z przymrużeniem oka nie oczekując dużych emocji, zaś spodziewając się zdecydowanej poprawy nastroju. Skropione humorem dialogi, popełniane przez bohaterkę gafy – przypadną do gustu zwłaszcza teraz, w obliczu nadchodzącej jesieni, kiedy depresyjnego nastroju nie warto pogłębiać ciężką lekturą. To nie jest taka książka, którą zapamięta się na długo, lecz taka, która może okazać się lekarstwem na chandrę każdej kobiety.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!