Czytaj więcej:
Mali zwycięzcy. Przygody dzieci na pustyni Szamo okładka

Średnia Ocena:Mali zwycięzcy. Przygody dzieci na pustyni Szamo

"Mali zwycięzcy" to zapierająca dech w piersiach historia trojga rodzeństwa, które los rzucił na urzekającą nieziemskim pięknem, lecz pełną niebezpieczeństw pustynię Szamo w Azji.Henryka, Romka i Irenkę czeka największe w życiu wyzwanie – muszą samotnie stawić czoła dzikiej przyrodzie, zdobyć jedzenie i wodę a także zbudować schronienie. W trakcie kolejnych miesięcy poznają dzikie zwierzątka i rośliny, nauczą się sztuki przetrwania w niełatwych warunkach, zgłębią tajniki myślistwa i przeżyją zaskakujące spotkania, a niepokorna natura zgotuje im dużo niespodzianek. Przede wszystkim jednak bohaterowie odkryją moc przyjaźni, dobra, wzajemnego wsparcia i bezinteresownej pomocy.Najlepsza opowieść przygodowa dla wszystkich dzieci interesujących świata, które marzą o wielkiej przygodzie!Antoni Ferdynand Ossendowski to drugi po Henryku Sienkiewiczu najbardziej słynny polski pisarz na świecie, czego dowodem są 142 przekłady jego ebooków na języki obce.

Szczegóły
Tytuł Mali zwycięzcy. Przygody dzieci na pustyni Szamo
Autor: Ossendowski Antoni Ferdynand
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Mali zwycięzcy. Przygody dzieci na pustyni Szamo pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Mali zwycięzcy. Przygody dzieci na pustyni Szamo Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Mali zwycięzcy. Przygody dzieci na pustyni Szamo PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • andriej777

    Idealna opowiadanie dla dzieci i młodzieży. Książka ebook przygodowa którą czytałem mojemu dziecku. Bardzo mu się podobała. Mnie również, dlatego przeczytałem ją mojemu dzidziusiowi w rekordowym okresie paru wieczorów. Zachęcam do przeczytania, gdyż niewiele jest tego typu ebooków dla dzieci, do tego idealnie wydanych. Dzięki tej książce pdf mój syn sam teraz czyta do poduszki książki przygodowe. Zalecam ponieważ warto!

  • Renia

    Świetna.Bardzo zainteresowała mojego ośmiolatka. Mnóstwo interesujących przygód młodych ludzi zdanych na trudne warunki panujące na azjatyckich terenach pustynno-stepowych.W okresie czytania nie obyło się bez 100 pytań do..., zmuszających nas do wspólnego odnajdywania odpowiedzi w zasobach internetowych;)Bardzo nieźle spędzony czas przy idealnej lekturze.Jestem pozytywnie zaskoczona nie znałam twórczości tego autora.Gorąco polecam.Renata

  • Marta mama Nikusia

    Gruba twarda oprawa i bardzo dobrej jakości papier to nie wszystko. Książka ebook ta jest szyta, a do tego przepiękne ilustracje autorstwa Przemysława Liputa zdobią każdą ze stron nadając tej lekturze wyjątkowy klimat. Muszę przyznać, że na mnie wydanie tej książki zrobiło ogromne wrażenie. Lubię, gdy do lektury zaglądam z przyjemnością nie tylko dlatego, że jestem interesująca jej treści. Tę książkę mogłabym przeglądać bez końca. Brawa dla wydawcy!książka jest naprawdę ciekawa. Dzieci przeżywają liczne przygody, a to jak sobie radzą w nietypowych sytuacjach może nauczyć nasze dzieci wielu bardzo interesujących rzeczy. Przeczytałam tę lekturę jednym tchem. Treść lektury jest naprawdę wciągająca. Książkę czyta się dynamicznie i z olbrzymią przyjemnością. Jestem pewna, że dzieciaczki podzielą moją opinię. Jak dla mnie super!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!