Czytaj więcej:
Małe zbrodnie małżeńskie okładka

Średnia Ocena:Małe zbrodnie małżeńskie

Aby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody. Miłować bez przerwy to istne szaleństwo… Podobno zawiść dzieli od miłości tylko jeden krok. Czasem bywa również na odwrót. Eric-Emmanuel Schmitt pokazuje, że miłość ma dużo wspólnego z szaleństwem, a gorące wyznania od zbrodni w afekcie oddziela czasem bardzo cienka linia.  Jednak czy można przekraczać tę granicę wielokrotnie? Czy da się jednocześnie i kochać, i nienawidzić?

Szczegóły
Tytuł Małe zbrodnie małżeńskie
Autor: Schmitt Eric-Emmanuel
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Małe zbrodnie małżeńskie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Małe zbrodnie małżeńskie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Małe zbrodnie małżeńskie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Książka ebook godna polecenia. Krótko i na temat lecz jednocześnie szczegółowo i skrupulatnie. Mega wciągająca i ja się już zaczęło to trzeba było doczytać do końca.

 • radslo

  Przypadkowo wspomniała mi o tej książce pdf Przyjaciółka. Niesamowita, pomysłowa, zaskakująca, jeden z lepszych pomysłów jak spędzić ranek przy kawie przed pójściem do pracy :). Dzięki Krecik za polecenie ponieważ od tego zaczęło sie czytanie Schmitt'a. Wcześniej o Nim nie słyszałem. Teraz czytam wszystko co było w Empiku :).

 • lidka3

  książka ebook warta przeczytania... cała akcja rozgrywa się w ciągu jednego popłudnia, do przeczytania w ciągu jednego wieczoru

 • EksperymentZycie

  Więcej recenzji na www.eksperyment-zycie.blogspot.comLubię eksperymenty literackie, dlatego również postanowiłam sięgnąć po pozycję autora, z którym nigdy wcześniej nie miałam do czynienia, zwłaszcza że odnoszę takie wrażenie, iż staje się on coraz bardziej słynny na naszym krajowym rynku wydawniczym. Jako pierwsze w moje łapki wpadły nietypowe w formie "Małe zbrodnie małżeńskie". Dlaczego piszę, że są one nietypowe, bo spisane zostały w formie dialogu pomiędzy dwoma osobami, dziewczyną i mężczyzną. Z początkowych stron historii dowiadujemy się, iż są oni małżeństwem. Treścią całej książki jest tylko jedna rozmowa, co może na pierwszy rzut oka wydawać się nudnym zabiegiem. Dodatkowo nie ma tu zbyt wielu rozwiniętych opisów. Jednak sposób skonstruowania konwersacji i poszczególnych wypowiedzi powoduje, że książkę czyta się bardzo szybko i z dużym zainteresowanie.No nieźle cały czas piszę, że treścią książki Erica-Emmanuela Schmitta jest rozmowa, lecz o czym ci ludzie tak rozprawiają. Spotykamy ich w momencie, gdy Lisa przywozi ze szpitala do domu własnego męża. Gilles po urazie jaki doznał podczas wypadku w mieszkaniu, utracił pamięć. Kochająca małżonka pomaga mu odzyskać tożsamość a także obraz samego siebie. Czytelnik nie spodziewa się jednak, że facet wcale nie ma amnezji, wypadek nie był wypadkiem, a relacja małżeńska pełna jest zazdrości, namiętności i wzajemnych pretensji. Jakby przyjrzeć się temu wszystkiemu z dystansem to stwierdzam, że Schmitt stworzył dzieło o bardzo dobrej konstrukcji emocjonalnej. Ze strony na stronę napięcie pomiędzy małżonkami rośnie. W tej krótkiej i zarazem niepozornej książce pdf porusza też kluczowy kłopot komunikacji pomiędzy dwoma bliskimi sobie osobami. Warto ją przeczytać, żeby zrozumieć jak ważne jest rozmawianie ze sobą i dzielenie się obawami i uczuciami.Podsumowując, pomimo tego że uwielbiam grube tomiszcza, to ta niespełna stu stronicowa książka ebook skradła moje serce i jeszcze nie raz do nie wrócę.

 • Klaudyna

  *jesli oczywiscie nie zna się historii skad inad :)

 • magda-siwkiewicz

  Ja przystało na Schmitta zwięzle i treściwie. Bardzo trafne podsumowanie podejścia do wspólnego życia dziewczyny i mężczyzny.Bardzo lubię książki tego autora .Szczerze polecam.m.

 • ula

  Niesamowicie krótki czas oczekiwania- zamówiłąm odbiór osobisty w salonie- książka ebook czeakała na mnie juz po 2 dniach roboczych,Sama pozycja dorównuje poziomowi innych ebooków Schmitta, zdecydowanie polecam. Szególnie osobom, które lubią poświęcić czas na refleksję w trakcie i po lekturze.

 • eliannea

  Eric-Emmanuel Schmitt jak dla mnie zawsze rewelacyjny. Drobiazgowy, aż do bólu analityczny i dokładny, rozkładający psychologię i emocje własnych bohaterów na czynniki pierwsze. I po raz następny kiedy go czytam zaznaję czegoś wyjątkowego. Pogłębione uczuciowe studium tego co losy się pomiędzy małżonkami.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!