Czytaj więcej:
Magiczna iskra. Twoja droga do kreatywnego życia okładka

Średnia Ocena:Magiczna iskra. Twoja droga do kreatywnego życia

Pierwszy tom bestsellerowej serii "Trylogia Serca" o kreowaniu szczęśliwego życia wypełnionego radością, spokojem i miłością. Czy znasz to uczucie, gdy masz wrażenie, że wszyscy naokoło mają w życiu pasję, a ty stale starasz się znaleźć własny cel? Wydaje ci się, że bezgraniczna kreatywność jest cechą, która jest zarezerwowana wyłącznie dla nielicznych artystycznych dusz? Odłóż stertę oklepanych poradników duchowych na bok i zajrzyj do „Magicznej iskry” – przełomowego przewodnika dla wszystkich nieśmiałków, którzy chcą wyciągnąć ręce po więcej. Kajsa Ingemarsson tłumaczy, jak przełamać monotonię a także brak wiary w siebie i otworzyć się na wszelkie inspiracje. W książce znajdziesz krótkie, z życia wzięte historie a także cudowne ilustracje, dzięki którym odnajdziesz w sobie kreatywność a także obudzisz nowe myśli, które poprowadzą cię dalej w głąb tajemnicy, jaką w sobie kryjesz. Właśnie nadszedł czas na realizację twoich marzeń. Ten przewodnik nie tylko pomoże ci uświadomić sobie, że masz w sobie magiczną iskrę energii, lecz także nauczy, jak ją wykorzystywać na co dzień!

Szczegóły
Tytuł Magiczna iskra. Twoja droga do kreatywnego życia
Autor: Ingemarsson Kajsa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Rok wydania: 2018

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Magiczna iskra. Twoja droga do kreatywnego życia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Magiczna iskra. Twoja droga do kreatywnego życia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Magiczna iskra. Twoja droga do kreatywnego życia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Królewskie Recenzje

  Uwielbiam kreatywne myślenie. Od zawsze sądzę siebie za osobę kreatywną. I jest to moja cecha, z której szczególnie jestem dumna. Nie raz dzięki niej wybrnęłam z różnorakich opresji czy kłopotliwych sytuacji. Kreatywność to nie jest wyjątkowy dar, który posiadają wyłącznie artyści, lecz to także to nasze codzienne kombinowanie... Książka ebook składa się z paru rozdziałów, gdzie każdy z nich dzieli się na podrozdziały. Zawierają one motywujące przemyślenia. Autorka wzbogaciła je przykładami i historiami z życia, dzięki czemu są łatwiejsze w obiorze i łatwiej je można zobrazować. Książka ebook zawiera także fotografie i motywujące cytaty. Książka ebook została wydana w bardzo przejrzysty sposób. Wszystko jest poukładane i harmonizuje ze sobą. Jest to bardzo kluczowe w tego typu poradnikach. A jest to bardzo nietypowy poradnik, ponieważ nie ma tu miejsca na ćwiczenia czy zapiski. Tutaj musimy to wszystko układać w głowie i już włączać własną kreatywność. Ja dzięki Magicznej Iskrze przypomniałam sobie, że przecież ja ją mam w sobie. Przypomniałam sobie o własnych talentach i umiejętnościach i zaczęłam z nich na nowo korzystać.

 • Anonim

  Publikacja okazała się dla mnie czymś w rodzaju przewodnika dla ludzi, którzy w codziennym, jakże nierzadko zabieganym życiu, zapomnieli o własnych potrzebach, marzeniach, wątpią w siebie i swoje umiejętności. W książce pdf autorka daje nam do zrozumienia, że kreatywność to wynik pozwalania sobie na autentyczność, bycia sobą i naturalności. Przekonuje czytelników do tego, iż każdy z nas posiada tę kreatywność gdzieś wewnątrz siebie tylko trzeba ją umieć odkryć i uwolnić. Jest to taki duchowy poradnik, zestaw refleksji, w którym brakuje jednak konkretnych wskazówek, ćwiczeń. Napisany jest natomiast na tyle łatwo i przystępnie, że czyta się go lekko i nie ciężko odnaleźć w nim odniesienia do swojego życia, szczególnie gdy na jego horyzoncie pojawiają się jakieś zmiany, rozpoczynamy jakiś świeży etap i normalnie boimy się tego co będzie jutro. Gdy bowiem uwierzymy w siebie i swoje możliwości nasze życie jak zapewnia pisarka będzie ciekawsze i pełniejsze. Lecz czy ta książka ebook potrafi każdego poprowadzić tą drogą? Nie wiem. Każdy z nas musi sam odpowiedzieć sobie na to pytanie. Ogólnie więc książka ebook ta będzie ciekawym pomysłem na upominek dla kobiet, które potrzebują bodźca, który dodałby im pewności siebie bądź młodych ludzi szukających celu w życiu. Pewnie nie każdemu przypadnie do gustu, lecz również wierzę że znajdzie liczne grono sympatyków. Zachęcam do lektury.

 • Natalia Zdziebłowska

  "Kiedy się rozwijamy, przesuwamy się do granic tego, co jest nam znane." Spontanicznie sięgnęłam po tę lekturę. Chciałam przeczytać jakiś poradnik, coś podnoszącego na duchu. Lektura trudzi się na temat kreatywności, motywuje do działań własnych. Podzielona jest na 7 rozdziałów, w których umieszczone są podrozdziały pomocnicze dla czytelnika. Skupiamy się w obrębie naszych plusów i wad. Lektura podpowiada nam co nieco na temat rozwijania własnych kompetencji a także poddaje nam pomysły na ich kreatywne wykorzystywanie. "W baśniach na całym świecie używa się magii do tworzenia, lecz baśnie i postaci są właściwie jedynie obrazem naszej magicznej zdolności." Podoba mi się styl pisany powieści. Czyta się ją łatwo, jest przejrzysta. Dodatkowym plusem jest fantastyczna szata graficzna. Cudowne fotografie pobudzają naszą wyobraźnię. Dodatkowo, litery w powieści są dostosowane do wygodnego czytania. Nie przeszkadzała mi ich niewielka wielkość, mam więc nadzieję, że Wam też nie sprawią one kłopotu. Jak dla mnie lektura jest wrażliwa a także wartościowa. Ma w sobie pozytywne nastawienie, a to lubię! Kreatywność jest cechą bardzo ważną w życiu człowieka. Bez niej, człowiek jest nijaki. Jeśli chcecie się nieco więcej dowiedzieć o tym jak ją u siebie rozwijać, koniecznie poznajcie tę lekturę.

 • AgaZaczytana

  Mój wzrok zatrzymał się na okładce. Nie do końca wiedziałam, że wnętrze kryje poradnik, jednak starałam się nie nastawiać negatywnie i dać mu szansę. Miałam nadzieję, że mi się spodoba i wniesie coś wartościowego do mojego życia. Czy faktycznie tak się stało? 'Słowo 'kreatywność' przywodzi na myśl dużo pozytywnych skojarzeń. Jego znaczenie ociera się o nasze odczucie zdolności tworzenia i pragnienie pozostawienia po sobie trwałego śladu.' Kajsa Ingemarsson jest autorką wielu powieści, chociaż ja osobiście spotkałam się z jej nazwiskiem dopiero w przypadku tej książki. 'Magiczna iskra' jest poradnikiem motywującym z naciskiem na kreatywność i odkrycie jej w sobie. Autorka chciała uświadomić czytelnika, że każdy w mniejszym albo większym stopniu jest człowiekiem kreatywnym i należy ją w sobie odnaleźć, żeby życie i podejmowane decyzje były łatwiejsze i przyjemniejsze. 'Ślad każdego człowieka jest unikatowy i ma znaczenie. Stanowi nieodzowną element całości wzoru, który jest wspólnym śladem całej ludzkości. Odgrywasz ważną rolę w znacznej całości.' Książka ebook składa się z siedmiu rozdziałów, z czego każdy z nich posiada dużo krótkich podrozdziałów. Są one motywującymi przemyśleniami autorki wraz z anegdotami i historiami z życia, które w prosty sposób pozwolą zobrazować czytelnikowi omawiane kwestie. Szczerze mówiąc, tylko te elementy sprawiły, że przebrnęłam przez tę książkę. Przemyślenia autorki w ogóle do mnie nie trafiały, wręcz mnie nudziły i nie wniosły niestety nic wartościowego. 'Żyć kreatywnie oznacza rozwój. Aby było to możliwe, ludzie wyposażeni są w dwa skrojone na miarę potrzeb narzędzia: ciało i umysł.' Książka ebook wydana jest w bardzo ładny i estetyczny sposób. Między epizodami znajdują się fotografie z wybranymi cytatami. Zdjęcia przyciągają wzrok i są naprawdę ładne. Lecz to wszystko, co mogę powiedzieć na plus dla tej pozycji. Książkę czytało mi się trudno i miałam wrażenie, że cała treść co jakiś czas jest powtarzana, lecz przedstawiona innymi słowami. Nie czuję się zainspirowana i szczerze mówiąc, niewiele wyniosłam z przeczytanej treści. 'Ludzie tęsknią za inspiracją. Ona sprawia, że czujemy, iż żyjemy, i jesteśmy aktywni.' Jeśli macie chęć dowiedzieć się jak zbudować swoją drogę od inspiracji przez kreatywność do sukcesu to polecam. Ja nie znalazłam w sobie tej drogi dzięki autorce i nie jestem zadowolona i usatysfakcjonowana lekturą, niestety. 'Dopóki rolą twoich marzeń jest zatrzymywanie cię w miejscu, nigdy nie postawisz tych pierwszych małych kroków prowadzących do zmiany. Będziesz dalej marzył, otoczony komfortowymi wymówkami, dlaczego nigdy nie ruszasz z miejsca. Kreatywne życie polega na czymś odwrotnym, na tworzeniu naprawdę.'

 • books_holic

  Zestaw przesłań, mających na celu zmotywowanie czytelnika do zmian na lepsze. „Magiczna iskra” zawiera inspiracje i krótkie opowieści, a każdy epizod jest kolejną lekcją o okrywaniu w sobie tytułowej magicznej iskry. To książka, która ma nam pomóc stawić czoła swóim ograniczeniom. Nie jestem wielbicielką poradników i raczej sceptycznie jestem nastawiona do tego, że mogą wpłynąć jakoś na mojego życie i przemienić postrzeganie świata. Prawdę powiedziawszy, „Magiczna iskra” to pierwsza książka ebook tego gatunku, jaką przeczytałam i miała być moim małym eksperymentem. To właśnie ona miała mi pokazać czy strony zapełnione przesłaniami mogą wpłynąć na moje spojrzenie na świat. „Magiczna iskra” nie była dla mnie lekturą na raz, lecz może tak już jest z poradnikami – jak mówiłam, to mój pierwszy raz. I choć książka ebook nie liczy sobie nawet 300 stron, czytało mi się ją bardzo powoli. Może byłaby to lepsza lektura dla mnie do podczytywania, lecz nie potrafię czytać paru ebooków jednocześnie, więc musiałam poświęcić więcej czasu tej pozycji i uzbroić się w cierpliwość. Ta książka ebook nie odmieniła mojego życia o sto osiemdziesiąt stopni i stale nie uważam by jakikolwiek tutorial tego mógł dokonać, lecz jestem w stanie ją polecić, ponieważ zawiera kwestie, przy których warto się zatrzymać i zastanowić, które mogą nam otworzyć szerzej oczy. Podpowiada, w którym miejscu możemy robić błąd lub co moglibyśmy poprawić w naszym życiu. Przyznam, że mi „Magiczna iskra” pomogła zrozumieć i poukładać pewną kwestię, która dręczyła mnie od jakiegoś czasu, więc cieszę się, że mogłam ją przeczytać. Zmusiła mnie momentami do refleksji i sprawiła, że myślałam „Kurcze, ona rzeczywiście ma rację”. Więc czy polecam? Tak, choć nie sprawiła, że stałam się wielbicielką poradników. Warto jednak sięgnąć po tę książkę i zapoznać się z poradami w niej zawartymi, ponieważ komuś mogą rzeczywiście pomóc. Sądzę, że warto zachować ją u siebie na półce, ponieważ czasami możemy czuć potrzebę ponownego przeczytania któregoś z przesłań.

 • rudablondynkarecenzuje

  "Magiczna iskra" to książka, a raczej tutorial o życiowym budowaniu kreatywności. Autorka skupiła się na tym jak krok po kroku powinniśmy dążyć do wewnętrznej harmonii a także budowania sobie celów. Według tej książki, każdy z nas, czytelników, znajdzie własną drogę, którą powinnien się kierować by zachować wewnętrzny spokój. Jak dla mnie przekaz w tym poradniku nie jest jasny i nie każdy go zrozumie. Dużo osób będzie widzieć siebie w paru perspektywach, a co za tym idzie? - paru kreatywnych osobowościach. Podsumowując tutorial ten pewnie zainspiruje nie jedną osobę, lecz jednak nie mnie. Był dla mnie trudnym zawierowaniem drogowym. Moja ocena: 4/10

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!