Czytaj więcej:
Magia rzeczywistości okładka

Średnia Ocena:Magia rzeczywistości

Richard Dawkins, zwany również „księciem ewolucjonizmu” – a czasem „rottweilerem Darwina” – jest jednym z najwybitniejszych współczesnych biologów i jednym z najlepszych popularyzatorów nauki. Jest twórcą paru programów telewizyjnych, autorem setek artykułów i kilkunastu książek, tłumaczonych na dziesiątki języków i czytanych przez miliony ludzi na całym świecie.Do tej pory jednak Dawkins własne książki – nawet te popularnonaukowe – kierował do dorosłych czytelników. Magia rzeczywistości to w jego dorobku coś zupełnie nowego, po raz pierwszy bowiem twórca Samolubnego genu i Boga urojonego zwraca się do młodego czytelnika, którego z całą mocą swego talentu pragnie przekonać do najwspanialszej magii, magii natury, a więc magii rzeczywistości właśnie, a także do najwspanialszego osiągnięcia człowieka, z którym żadne cudy, mitologie i religie nie mogą się równać: do NAUKI i naukowego wyjaśniania świata.W tym ciężkim przedsięwzięciu (młodzi ludzie na całym świecie są najbardziej wymagającymi czytelnikami) profesorowi Dawkinsowi pomaga Dave McKean, jeden z najwyżej cenionych współczesnych grafików, współautor ebooków wydawanych z tak słynnymi pisarzami jak Stephen King, Neil Gaiman czy Ray Bradbury, twórca setek albumów i komiksów, tysięcy okładek, paru swoich filmów, a także autor postaci do dwóch filmów o Harrym Potterze.Współpraca tej dwójki nie mogła się nie powieść. Sukces angielskiego i amerykańskiego wydania Magii rzeczywistości (wiele tygodni na liście bestsellerów Amazona) to tylko jeden z dowodów. Tłumaczenia na kilkanaście języków przygotowywane na ten rok to dowód kolejny.

Szczegóły
Tytuł Magia rzeczywistości
Autor: Dawkins Richard, McKean Dave
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo CiS
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Magia rzeczywistości pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Magia rzeczywistości Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Magia rzeczywistości PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Natala

  Nie ma co się rozpisywać, kluczowa książka ebook zarówno dla starszych dzieci (myślę że od co najmniej 5 lat) jak i dorosłych od 10 do 108 lat. W wyjątkowo interesujący i pasjonujący sposób omawia zasady działania naszego świata, nauki, percepcji rzeczywistości a wszystko to w bogatej szacie graficznej. Dawkins jak zwykle nie zawodzi w własnej kampanii upowszechniania naukowego i racjonalnego podejścia do życia. Jednocześnie opisane przez niego zjawiska i świat są tak niezwykłe, że zakrawają na magię. Oby więcej takich książek!

 • Anonim

  wspaniala ksiazka, swietnie sie czyta *************************************************************************

 • Asia Kowalewska

  Kupujemy rózne ksiażki w celu wyjaśniania dziecku, odpowiadania na tzw,,trudne pytania''- dlaczego więć nie sięgnąc po taką publikację!?!?!Wszystko zalezy od wieku i stopnia ciekawości Twojego dziecka.A dopóki co, zawsze samemu możesz przejrzeć kilka stronic....- na perwno nie zaszkodzi:)

 • Nola

  Moja jedenastoletnia córka pasjonuje się ciekawostkami i światem nauki. Postanowiłam kupić tę książkę jak upominek gwiazdkowy. Od paru dni przegląda ją sobie wieczorami i jestem coraz bardziej zachwycona metodą w jaki twórca postrzega i tłumaczy dzieciakom i młodzieży świat mechanizmów zachodzących w świecie. Ta książka ebook przeznaczona jest dla wszystkich dzieci, nie tylko pasjonatów nauki. Córka na pewno się ucieszy!

 • Wera

  Znałam Davkinsa z Boga urojonego, lecz Magia rzeczywistości przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Ta książka ebook jest po prostu magiczna - i dosłownie i w przenośni! Obowiązkowa lektura dla każdego bez względu na wiek i płeć! Książka ebook o tym, że nie zawsze, to co wydaje się magiczne, nie może stać się rzeczywistością. Brak słów. Rewelacja!

 • roobio

  Rzeczywistość może być "magiczna". Idealnie napisana i wydana pozycja dla wielkich i małych, młodych i starych. Drodzy rodzice, zanim podarujecie tę cudownie wydaną książkę swoim dzieciom, przeczytajcie ją sami. Przekonacie się jak mało jeszcze wiecie o świecie. Drodzy nauczyciele, dla was jest to lektura obowiązkowa.Co można byłoby udoskonalić? Słownictwo. Czasami zbyt trudne, by zrozumiał je 10 latek. Ta książka ebook powinna mieć co najmniej 800 stron :). Czekam na kolejne tomy.Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!