Czytaj więcej:
Madonna. Królowa muzyki pop okładka

Średnia Ocena:Madonna. Królowa muzyki pop

W historii muzyki jest tylko jedna taka gwiazda.Prowokuje, wzbudza kontrowersje, szokuje.Tworzy nowe trendy i zdobywa szczyty list przebojów.Jest zuchwała, bezwstydna i ambitna.Najnowsza biografia Madonny pokazuje, za co była kochana i potępiana. Ujawnia jej relacje z rodziną, partnerami i współpracownikami a także ich wpływ na kształt jej utworów. Pokazuje single, albumy, klipy, filmy i trasy koncertowe Madonny. Omawia jej najśmielsze pomysły, największe porażki i zjawiskowe sukcesy.Madonna. Królowa muzyki pop może być tylko jedna.

Szczegóły
Tytuł Madonna. Królowa muzyki pop
Autor: Easlea Daryl, Fiegel Eddi
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Madonna. Królowa muzyki pop pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Madonna. Królowa muzyki pop Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Madonna. Królowa muzyki pop PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • VLAD TEPES

  Zastanawiam się jak o kobiecie, wulkanie energii, istocie, która po mimo wieku stale potrafi zaskoczyć wielbicieli napisano tak nudną biografię.Kolejne epizody to "przerabianie" dyskografii, punkt po punkcie omówione kolejne utwory danego krążka, coś tam napomknięte w tle o trasach koncertowych i rolach w filmach. Zupełnie bez emocji,jakby twórców niewiele interesowała postać samej wokalistki. Przecież każdy kto zabiera się za pisanie o jakimkolwiek muzyku musi mieć do niego widoczny emocjonalny stosunek. Czasem tego typu książki są pisane z fanatycznym wręcz uwielbieniem do przedstawianej osoby bądź z piętnującą nutą to czy owo w życiu prywatnym albo scenicznym. A tu nic. Jak na lekcjach polskiego, gdy nauczyciel prosi o wyrażenie opinii np o wierszu a my nie czujemy żadnego pokładu emocjonalnego, nic nas z tym nie łączy i jedynie po łebkach możemy zabrać sie za to od strony formalnej. Nawet mądrala dużych można w ten sposób przyćmić.

 • madzia-cuperek

  Ciekawa opowiadanie o Królowej muzyki pop. Warto przeczytać.

 • anonymous

  Każdy wielbiciel Madonny mieć to musi ponieważ inaczej marny z niego wielbiciel :) Idealnie opowiedziane koleje losu życia najjaśniejszej z gwiazd na firmamencie showbiznesu. Lekturę łykasz w oka mgnieniu i żałujesz że to już koniec. Cóż życie toczy się dalej, więc pozostaje czekać na update za jakieś parę lat. Polecam!

 • katarzyna topolewska

  nie jest to biografia a raczej trochę nieudana prasa bulwarowa takie bla ,bla,bla ...pomimo szacunku dla Madonny i jej twórczości

 • marekkopka85

  Cóż pisać? Jeśli pragniesz dowiedzieć się jaka naprawdę jest Madonna, zalecam gorąco tę książkę. Interesująca i wciągająca. Wielbiciele Madonny będą zadowoleni. Zalecam

 • newlagerfeld

  Wszystko bardzo nieźle napisane, super zdjęcia. Polecam!

 • Luukas Luoma

  Jak wspomniane jest w tytule Madonna to prawdziwa królowa i żadna przegrana nie odbierze jej tego co wypracowała przez 32 lata idealnej kariery. Tego co osiągnęła już nikt nie powtórzy. Obecne gwiazdki załamują się po najdrobniejszej porażce albo krytyce a Madonna Ciccone wytrwała największe baty skierowane od samego papieża. To dziewczyna niezniszczalna i udowodni światu jeszcze nie jedno.

 • Klarysa

  Czytałam już dużo biografii, lecz nie zdarzyło mi się czytać o Madonnie. Uważam, że książka ebook autorstwa E. Fiegela a także D. Easlea jest to rzetelna lektura opowiadająca nie tylko o życiu prywatnych Królowej popu, lecz również zawiera szereg informacji na temat piosenek, koncertów, producentów itp. Lektura obowiązkowa dla fanów!

 • orchisss

  Zastanawiałam się komu zarekomendować tę biografię - to, że wielbiciele piosenkarki sięgną po nią, to pewne. Zalecam książkę gorąco osobom piszącym o muzyce tudzież aspirującym do tego - szczególnie takim, które chcą być postrzegane za profesjonalistów. Autorzy dają lekcję fachowego opowiadania o artyście z olbrzymim dorobkiem - dawka wiedzy została odmierzona w odpowiedniej proporcji i zachęca do dalszych poszukiwań. Mnie skłoniła do potyczki kurzu ze starych kompaktów Madonny i odsłuchiwania jej największych hitów - "Like a prayer" nigdy się dla mnie nie zestarzeje.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!