Lokomotywy. Polskie konstrukcje okładka

Średnia Ocena:


Lokomotywy. Polskie konstrukcje

Książka ebook pokazuje nad pięćdziesiąt lokomotyw polskiej produkcji: parowozy, spalinowozy i elektrowozy. Element z nich to już tylko obiekty muzealne uruchamiane podczas parad i innych uroczystości. Większość jednak stale porusza się po polskich torach i służy tak nieźle jak w pierwszych latach produkcji. Archiwalne a także współczesne zdjęcia zostały dobre tak, by pokazać, jak zmieniły się te maszyny na przestrzeni lat.

Szczegóły
Tytuł Lokomotywy. Polskie konstrukcje
Autor: Irteński Tadeusz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: SBM Renata Gmitrzak
Rok wydania: 2013
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Lokomotywy. Polskie konstrukcje w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Lokomotywy. Polskie konstrukcje PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • Wojmar

    Tego szukałem. Cudowny album z zdjęciami nie tylko parowozów lecz też nowości z polskich lokomotywowni..

  • Joanna Ostrowska

    Książka ebook ta jest urozmaiceniem domowej biblioteczki wielbicieli kolei. Posiada cudowne fotografie i przydatne opisy poszczególnych modeli lokomotyw.

  • stefan

    Książka ebook to klasyczny album dla amatorów, pobieżnie opisywane kilkanaście typów lokomotyw, w tym rodzina bazująca na angielskiej EU06 (nie bedącej polską konstrukcją). Fotografie różne, dużo ściągniętych z internetu z "pikselozą" Na wstępie do rozdziału "spalinowozy" (swoja drogą nikt taiego nazewnictwa na kolei nie używa) fotografia lok. SU45 z usuniętym nr, inwentarzowym i literami "PKP" - po co? Idiotyzm? Nieznajomość tematu? Dodatkowo kilka mniejszych błędów, przejęzyczeń, książka ebook dla gimnazjalistów i amatorów.

  • Tymoteusz Miller

    Prześliczny album o lokomotywach. Wiele ciekawych faktów - słynnych dla większości a także dla koneserów tematu. Fotografie a także malunki - pierwszorzędne!