Czytaj więcej:
Lewa ręka Boga. Tom 2. Anioł śmierci okładka

Średnia Ocena:Lewa ręka Boga. Tom 2. Anioł śmierci

Trzymająca w napięciu opowieść fantasy, kontynuacja idealnej „Lewej Ręki Boga”. Po upadku Memphis Thomas Cale powraca do upiornego Sanktuarium. W ślad za nim podążają jego przyjaciele – Mętny Henri, Klais i Idrys Pukke. Jednak Klais dynamicznie opuszcza kompanię, by spróbować ułożyć sobie na nowo życie wśród kleftów, zbójeckich górali. U boku chłopaka pozostaje tylko Henri. Zakon ma względem Cale’a dalekosiężne plany. Odkupiciel angażuje młodzieńca do realizacji swej wizji – Cale, niegdyś jedyny niepokorny i skłonny do współczucia uczeń zgromadzenia, teraz ma stać się Aniołem Śmierci, wcielonym boskim gniewem, ostatecznym narzędziem zniszczenia. Upadek ludzkości i krwawa łaźnia są konieczne, jak mówi Bosco. Jedynie poprzez zniszczenie możliwe są powtórne urodziny świata, powtórne stworzenie. Cale wydaje się akceptować własny los – przeznaczenie niszczyciela świata. Absolutna potęga jest w zasięgu jego ręki, chłopak ma pod swoim dowództwem potężny oddział przyboczny, dwustu czyśćcowych skazańców. Pierwsze zadanie kończy się spektakularnym sukcesem. Już niebawem Cale stanie na czele największej armii odkupicieli i rozpocznie krwawe dzieło zbawienia. Jednak dusza Cale’a jest bardziej skomplikowana niż mogliby podejrzewać jego mentorzy. Miotany sprzecznymi odczuciami, zrozpaczony, chory z zawiści młodzieniec nie jest narzędziem doskonałym – starczy jeden błąd odkupicieli, by Cale zszedł z przeznaczonej mu ścieżki.

Szczegóły
Tytuł Lewa ręka Boga. Tom 2. Anioł śmierci
Autor: Hoffman Paul
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Lewa ręka Boga. Tom 2. Anioł śmierci pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Lewa ręka Boga. Tom 2. Anioł śmierci Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Lewa ręka Boga. Tom 2. Anioł śmierci PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • franek2510

    Thomas Cale po zdradzie ukochanej, wraca do sanktuarium wraz z Bosco, który wykorzystał sytuację i zajął Memphis. Chłopak nie umie przyjąć do wiadomość dlaczego został zdradzony, przez osobę, którą miłował i ocalił kilka razy przed śmiercią..Jego przyjaciele podążają za nim, z myślą uwolnienia go z niewoli Odkupicieli.Kleist opuścił jednak resztę, żeby znaleźć życie daleko od wojen i zaznać spokoju. Henri jednak pojmany i sprowadzony do Sanktuarium i towarzyszy Thomasowi. Zakon ma nowe plany względem chłopca i mianują go dowódcą wojsk, które sam wyszkolił. Bosco ma plan zniszczenia grzecznego świata i chce wykorzystać chłopca do swych celów. Bohater wydaje się pogodzić z losem jaki go spotkał, ciągle jednak nie potrafi się do niego dostosować, dręczą go myśli związane z ukochaną, która go zdradziła w celach politycznych. Przyjaciele poszukują sposobu, żeby pomóc chłopakowi, tylko jest dużo przeszkód, żeby go uwolnić z rąk fanatyków wiary.Książkę przeczytałem szybciej niż pierwszą część, lecz już pojawiły się schody, twórca przyśpieszył czas o rok czyli bohater według mnie powinien mieć 16-17 lat, lecz dalej ma 15-16. Trochę to dziwne skoro wszystko w okresie mija, a nasz bohater dalej ma tyle samo lat. Interesowało mnie czy pisarz znowu połączy Thomasa z Anabell Materazzi, cóż drogi ich się splotły, lecz jak potoczyły raczej nie zdradzę. W pewnych momentach pisarz pisał w zagadkowy sposób i trudno było domyślić jak zakończy przygoda bohaterów. Czasem irytowało mnie, że rozbił życie ludzi. Na początku nie polubiłem paru bohaterów, lecz z czasem chciałem ich śmierci. Książka ebook nie jest z tych przewidywalnych i za to prawdopodobnie najbardziej cenię, brak głównego wątku miłosnego to również wielki plus. Walka, która toczy się w tym świecie jest ekscytująca, poznajemy strategię wojenną zaczerpniętą z historii naszego świata. Ciekawie potoczyły się dzieje Kleista i bardziej twórca skupił również na Henrim, który okazał się jedynym przyjacielem, czego nic od niego nie pragnął. Jeśli ktoś oczekiwał, że twórca powieści przedstawi więcej faktów z życia bohatera to się przeliczył, ponieważ nic nowego nie dowiadujemy, niż to co dowiedzieliśmy w pierwszej część. O formacie lektury wypowiadałem w poprzedniej część, lecz w tej opowiem o okładce, która nie jest aż tak zachęcająca niż pierwszej część. Niestety osoba odpowiedzialna za nią zmarła (czytałem indeks książki), a szkoda przy pierwszej mam wrażenie, że bardziej się postarał niż przy drugiej. Mimo wszystko najistotniejsza jest zawartość niż okłada prezentująca opowieść literacką.http://apocalypsefallen.blogspot.com/

  • Susik95

    Na stronie długo długo nie było odsłony papierowej (był tylko audiobook) lecz przeglądając nowości z gier konsolowych następnie muzyczne a na książki no i wyhaczyłem to cudo.

  • quelian

    Trylogia zapowiada się coraz lepiej. Drugi tom równie interesujący co pierwszy, spektakularny, pełen rozmachu i wciągającej akcji. Barwni bohaterowie, obrazowe sceny, czyli po prostu fantasy na całkiem dobrym poziomie. Wcześnie myślałem, że pierwsza element była wyjątkowa, lecz druga wcale jej nie ustępuje.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!