Czytaj więcej:
Lew-Starowicz o mężczyźnie okładka

Średnia Ocena:Lew-Starowicz o mężczyźnie

Kontynuacja bestselleru „Lew Starowicz o kobiecie”. Tym razem profesor rozbiera na czynniki pierwsze polskiego mężczyznę. I co tam znajduje? Niedojrzałość, strach przed dziewczynami i ich emancypacją, problemy z męskością. Lecz również opowiada o błędach, jakie nagminnie robią dziewczyny względem własnego mężczyzny. I radzi, co zrobić, aby nasz związek był szczęśliwy. Jeśli pragniesz poznać wszystkie skrywane sekrety mężczyzny, zrozumieć go, to lektura obowiązkowa.

Szczegóły
Tytuł Lew-Starowicz o mężczyźnie
Autor: Lew-Starowicz Zbigniew, Romanowska Krystyna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czerwone i Czarne
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Lew-Starowicz o mężczyźnie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Lew-Starowicz o mężczyźnie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Lew-Starowicz o mężczyźnie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Izabela Skórka

  Idealna książka, można czytać jednym tchem. Zalecam także "o kobiecie" tego samego autora.

 • Magdalena Niklewicz

  Książka ebook bardzo ciekawa. Każda dziewczyna powinna ją przeczytać. Zalecam

 • dawidsonka

  Zalecam książkę dla dziewczyn i dla facetów napisana w przyjemnej formie nawet dla nie nielubujących czytać , wciągająca ...Polecam inne z tej serii : O zdradzie, O dziewczynie !

 • Julia Urban

  Interesujący przewodnik po męskiej duszy i umyśle. Kupiłam, ponieważ lubię i cenię rady Zbigniewa Lwa-Starowicza, a w tej książce pdf można znaleźć ich bardzo dużo. Przeczytałam kiedyś, że konstrukcja faceta jest bardzo prosta, w okresie czytania książki Lwa-Starowicza przekonałam się że wcale tak nie jest i czasem warto poznać specjalną instrukcję by zrozumieć przystojny świat i ich punkt widzenia :-) Zawsze mi się wydawało, że znam własnego mężczyznę na wylot, a jednak myliłam się, dopiero profesor Lew-Starowicz pomógł mi odnaleźć drogę do zrozumienia mojego faceta. Polecam, ponieważ to świetna, bardzo ciekawa książka.

 • Ewa Tarkowska

  Zalecam wszystkim Paniom a może i Panom dużo stwierdzeń o których nie mamy pojęcia a może po prostu nie zwracamy uwagi tak są codzienne a jednak są różnorakie od naszych oczekiwań . Zalecam .

 • wielkopolska dżaga

  Fantastyczna książka ebook prof. o mężczyznach. Każda kobieta, która pragnie zrozumieć własnego partnera powinna się z nią zapoznać.

 • Nina Kozłowska

  Bardzo ciekawa lektura dla wszystkich kobiet, które zechcą zgłębić naturę mężczyzny. Pod wieloma względami przystojny świat pozostaje dla nas, kobiet, światem nieodgadnionym. W tej książce pdf znajdziemy podpowiedzi jak go zrozumieć. To bardzo cenna lekcja, lecz również i fascynująca. Może dzięki temu trochę lepiej zrozumiem mojego mężczyzny :-)

 • Beata Banasiak-Gomuła

  Czytałam już element poświęconą kobiecie, teraz sięgnęłam po charakterystykę mężczyzny. Dla mnie o tyle interesujące, że analizy tej dokonuje niezrównany autorytet w tej dziedzinie, pan Lew Starowicz. Czytając ten wywiad można lepiej zrozumieć mężczyznę, specyfikę jego myślenia a także działania.

 • dumbol

  Wywiad rzeka poruszający w interesujący sposób problematykę związków damsko-męskich. W sposób przystępny opisywane są niuanse specyficzne dla płci a także typów osobowości. Godna polecenia i warta uwagi lektura dla osób zainteresowanych poznaniem siebie i własnego partnera.

 • magdano

  Zdecydowanie ciekawsze były dla mnie książki: "O kobiecie" i "O miłości", które to skłoniły mnie do zakupu kolejnej pozycji z tej serii. Niestety ta nie przypadła mi do gustu, zagadnienia już wielokrotnie powtarzane, nie wprowadziły nic nowego (lub bardzo niewiele) w poruszanym temacie.

 • anna gardocka-jałowiec

  Treść książki jest "słownym portretem" Faceta przedstawionym przez Niego samego. Ukazuje Jego oblicze poprzez zapytania zadawane przez samą Kobietę. Ciekawy wywiad udzielający odpowiedzi na dużo kwestii, które nurtują samą Kobietę. Dziewczyna żyjąca obok Faceta niejednokrotnie staje w obliczu zaskakujących ją Jego zachowań, postaw.A jak wynika z wywiadu wszystko ma własne źródła - nawet bardzo odległe. Ciekawa, trudna odpowiedź Faceta na zapytania o Nim samym.

 • patunia

  Książka ebook o facetowi lecz mężczyzny; książka ebook o facetowi dla kobiety. Pozycja idealna dla obojga. Mimo iż twórca jest facetem jego punkt widzenia nierzadko jest bezstronny. Dziewczyny mogą spojrzeć inaczej i ze zrozumieniem na pewne zachowania własnego partnera. Zalecam gorąco.

 • Marta Rycak

  idealna & genialnie napisana pozycja

 • Szila

  No tak, bez zwątpienia książka ebook dra Lwa-Starowicza powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich pań, które twierdzą, że mężczyźni są z Marsa. Twórca porusza dużo interesujących tematów wziętych z życia codziennego każdej z nas, nawet tych bardzo intymnych, o których czasami nawet wstydzimy się porozmawiać z najbliższą koleżanką. Dzięki tej książce pdf lepiej rozumiem własnego mężczyznę. A teraz pora, aby on lepiej zrozumiał mnie, więc podsunęłam mu element o kobietach :))) Mam nadzieję, że nasz związek tylko na tym zyska, że zaczniemy się lepiej dogadywać i unikniemy niepotrzebnych porozumień. Zalecam przeczytać, naprawdę warto!

 • Ekspert Empiku

  Profesor Lew-Starowicz w swej książce pdf przeprowadza dogłębną analizę płci męskiej. Dzieli się z czytelnikami (i czytelniczkami) wiedzą nie tylko na temat anatomii i fizjologii panów. Odkrywa także tajniki męskiej duszy. Czyni to jak zwykle rzetelnie, jasno, klarownie, często z wielkim poczuciem humoru. Jako seksuolog z olbrzymim doświadczeniem i długoletnią praktyką, każdą własną teorię potrafi poprzeć wieloma przykładami wziętymi z życia. Lektura obowiązkowa tak naprawdę dla wszystkich. Żadne nurtujące Was zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!Agnieszka Golianek, Empik Olsztyn

 • Theo

  W końcu dowiedziałam się co gra w duszy panów!

 • jusssi

  „O mężczyźnie” jest kontynuacją bestselleru „O kobiecie” Jest to książka ebook skierowana do stricte określonego odbiorcy i z taką intencją została napisana. Kobiety! Podejmijmy rzucone nam wyzwanie! Poznajmy naszych mężczyzn! Ta pozycja ma na celu objaśnienie nam kobietom, jak stworzyć szczęśliwy związek z mężczyzną, którego świat de facto opiera się na innych zasadach.Świat się zmienia, współczesny polski facet niewiele ma wspólnego ze swoim pierwowzorem, więc nie ma sensu walczyć z wiatrakami i przemieniać ich na siłę. Warto jednak pamiętać, że nie każda dziewczyna może tworzyć udany związek z każdym mężczyzną. Zarówno jedna jak i druga strona popełnia szereg błędów, twórca wymienia kilka z nich, żeby uzmysłowić jak dużo zależy od nas samych. Pamiętajmy, że podstawą udanego związku jest rozmowa, miłość i szacunek.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!