Czytaj więcej:
Lew-Starowicz o kobiecie / o mężczyźnie okładka

Średnia Ocena:Lew-Starowicz o kobiecie / o mężczyźnie

Dwa bestsellery w jednej książce! O dziewczynie i o facetowi to kompendium wiedzy o naszych wzajemnych relacjach. Profesor Zbigniew Lew-Starowicz odkrywa, kim naprawdę jest dzisiaj polska kobieta, czego oczekuje od mężczyzny. A może w ogóle go nie potrzebuje, ponieważ nadchodzi era niezależnych kobiet? I co na to mężczyźni? Skąd biorą się ich lęki przed emancypacją, jakie mają problemy z męskością? Profesor Lew Starowicz od kilkudziesięciu lat w swoim gabinecie leczy popękane związki i na podstawie własnych doświadczeń radzi, jakich błędów unikać we wzajemnych relacjach. Jeśli pragniesz poznać wszystkie skrywane sekrety dziewczyny i mężczyzny, to lektura obowiązkowa.

Szczegóły
Tytuł Lew-Starowicz o kobiecie / o mężczyźnie
Autor: Lew-Starowicz Zbigniew
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czerwone i Czarne
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Lew-Starowicz o kobiecie / o mężczyźnie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Lew-Starowicz o kobiecie / o mężczyźnie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Lew-Starowicz o kobiecie / o mężczyźnie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Dorota Grz

  Każdy powinien przeczytać :)

 • Kinga Wiśniewska

  Książka ebook mnie nie zachwyciła. Czytałam wcześniej super opinie natomiast sama książka ebook mnie nie porwała ani nie śmieszy.

 • Grzegorz Kozłowski

  Nie tak niezła jak "O miłości" lecz warto przeczytać

 • anonymous

  Niesamowita książka. Niby wydaje Ci się że juz wszysko było, że to już wiesz...a tu niespodzianka. Interesująca i zabawna oferta

 • Igor Sikorski

  Dzięki tej lekturze świat dziewczyn i facetów staną przede mną otworem. Ksiażka jest napisana z dużym polotem, mądrością i poczuciem humoru. Czyta się ją bardzo miło i szybko. Ja osobiście byłem zachwycony i śmiało mogę polecić książkę wszystkim parom, które mają kłopoty w związku.

 • Maja Włodarczyk

  Zdecydowanie mogę polecić tę książkę, znalazłam w niej wszystkie odpowiedzi na moje zapytania dotyczące relacji damsko- męskich. Co więcej sama wiem również wiele więcej o sobie i swoim zachowaniu, zalecam książkę wszystkim osobom, które mają kłopoty w relacjach damsko- męskich, naprawdę warto

 • Kinga Szulc

  Dwa tomy w jednym. Idealna książka, która bardzo dogłębnie wyjasnia nasze zachowania a także zawiłe relacje damsko- męskie. Dzięki tej książce pdf mi udało się uzdrowić moje małżeństwo jak też zupełnie inaczej spojrzeć na świat męźczyzn. Polecam, ponieważ naprawdę warto przeczytać tę książkę.

 • Natalia Wyszkowska

  Jak zwykle Lew-Starowicz nie zawodzi. Doświadczenia zawodowe seksuologa, okrojone z niepoprawnego romantyzmu porady przeplatają się z błyskotliwym i dyskretnym humorem właściwym autorowi. Książka ebook stanowi opis natury dziewczyn i facetów w pigułce - a natura ta obdarowała obie płcie zupełnie różnorakimi atrybutami, i nie chodzi tu jedynie o to, co kryjemy pod ubraniem. Starowicz z charakterystyczną dla siebie wnikliwością zgłębia psychikę a także seksualność dziewczyn i mężczyzn, a także objaśnia prawa, które nimi rządzą, a z których nierzadko nie zdajemy sobie sprawy. Twórca odpowiada na pytania, czego dziewczyny pod żadnym pozorem nie powinny robić w łóżku (a co często im się zdarza) a także dlaczego mężczyźni postrzegają kobietę jako "człowieka" dopiero u kresu własnej aktywności seksualnej. To wszystko bez owijania w bawełnę - Starowicz potrafi być naprawdę bezlitosny w własnych przekonaniach. Jednak czytelnik nie czuje się przez to urażony, a raczej przepełniony pozytywną energią i nową świadomością napędzającą do zmian w otoczeniu, które jest mu najbliższe - swojej sypialni. Lektura dużo wnosząca w życie, zachęciła mnie do sięgnięcia po kolejne pozycje autora.

 • Iwo

  No cóż, liczyłam na kieszonkowe wydanie "dużej książki" i się zawiodłam. Jest to streszczenie - w opisie nie ma o tym słowa. Skrócono o połowę jedną i drugą książkę. Tak czy siak, stale warto przeczytać.

 • ann23

  Książka ebook składa się z dwóch części. W "O kobiecie" a także w "O mężczyźnie" znajdziemy odpowiedzi na szereg pytań dotyczących nie tylko kobiet, lecz także facetów a także osób z najbliższego otoczenia, czyli dzieci, a nawet teściowych. Profesor Lew-Starowicz mierzy się z nimi we właściwym sobie stylu - spokojnym i przede wszystkim nienachalnym. Dzięki temu możemy odnieść się do swojej refleksji, na temat opisanych sytuacji z życia codziennego dwojga ludzi. Nie znajdziemy więc emocjonalnych oskarżeń, prób ośmieszenia osób albo zjawisk, a rzetelny obraz relacji damsko-męskich, macierzyńskich, ojcowskich, albo ogólnospołecznych. Dużo zjawisk popartych jest długoletnimi badaniami, obserwacjami i kontaktami z pacjentami, dzięki czemu książka ebook otrzymuje dodatkową wartość poznawczą.Po lekturze uważam, że książka ebook wniesie dużo cennych i być może zupełnie świeżych spostrzeżeń, zarówno w życie kobiet, jak i mężczyzn.Zachęcam do zapoznania się z tą książką. Polecam!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!