Czytaj więcej:
Lekcje Rysowania. Piraci, Wikingowie i Starożytne Cywilizacje okładka

Średnia Ocena:Lekcje Rysowania. Piraci, Wikingowie i Starożytne Cywilizacje

Szczegółowe instrukcje jak rysować postacie z przeszłości, mitycznych bohaterów, zagadkowe potwor y… Budzący postrach piraci i wikingowie, egzotyczne bestie, stwory i fascynujący bohaterowie starożytnych cywilizacji – w tej książce pdf odnajdziesz niezliczone historie, intrygi i przygody! Dzieci z zachwytem poznają legendy i mity, pogłębią własną wiedzę, ucząc się rysowania fantastycznych i historycznych postaci, zwierząt epoki lodowej, łodzi wikingów, średniowiecznych zamków. A po drodze odnajdą ciekawostki, ciekawe anegdoty i pomocne porady dotyczące rysowania, które sprawią, że będzie to niezwykle angażujące i twórcze doświadczenie. Ta książka ebook wypełniona łatwymi do zastosowania instrukcjami, cudownymi ilustracjami i licznymi projektami doskonale nadaje się dla każdego zainteresowanego rysowaniem dziecka.

Szczegóły
Tytuł Lekcje Rysowania. Piraci, Wikingowie i Starożytne Cywilizacje
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Arkady
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Lekcje Rysowania. Piraci, Wikingowie i Starożytne Cywilizacje pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Lekcje Rysowania. Piraci, Wikingowie i Starożytne Cywilizacje Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Lekcje Rysowania. Piraci, Wikingowie i Starożytne Cywilizacje PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Triskel

    "Lekcje Rysowania. Piraci, Wikingowie i Starożytne Cywilizacje" jest idealnym poradnikiem dla początkujących, w zakresie rysowania i malowania. W szczególności dla fanów starożytnych cywilizacji i fantastycznych wojowników. Książka ebook zawiera ciekawie wydane lekcje rysunku, które pozwolą nie jednemu początkującemu rysownikowi zacząć przygodę z tworzeniem własnych, fantastycznych prac. Autorzy odwalili kawał dobrej roboty i oddali w ręce czytelników książkę porządnie przemyślaną i wydaną. Pozwalając zacząć tworzyć swoje potwory, księżniczki czy mitycznych bohaterów.Lekcje rysunku skupiają się na rysowaniu postaci z przeszłości, jak choćby: wikingów, piratów czy mitologicznych potworów. Ilustracje w książce pdf zostały porządnie wykonane i wypadają na prawdę realistycznie. Lekcje zostały ułożone od najprostszych do najtrudniejszych. Opisując wykaz narzędzi, których będziemy potrzebować do rozpoczęcia przygody z rysowaniem. W książce pdf nie zabraknie licznych mitów i legend, z którymi będziemy mogli się zapoznać podczas przechodzenia przez kolejne etapy lekcji rysunku. Średniowieczne zamki, łodzie wikingów czy fantastyczne zwierzątka nie będą miały od teraz przed nami tajemnic. Interesujące historie i anegdoty potrafią rozbudzić w czytelniku żądzę wiedzy i chęć głębszego zgłębienia tematu. Książka ebook przeznaczona jest raczej dla dzieci, choć i dorośli powinni się przy niej idealnie bawić.Pozycja ta zawiera liczne pomoce i rady przy przystąpieniu do wykonywania swoich prac. Proste do wykonania instrukcje przy udziale cudownych ilustracji to prawdziwa frajda dla fana fantastyki. Dzięki temu poradnikowi będziemy mogli wykonać dużo porywających projektów i zadziwić niejednego znajomego albo członka rodziny. Dla dzieci jest to też idealna okazja do zaczęcia własnej przygody z rysowaniem. Dostajemy wykaz niezbędnych narzędzi a także ćwiczeń, które będziemy musieli wykonać. Wraz z kolejnymi zadaniami trudność rośnie, a przedstawione figury geometryczne stają się coraz bardziej skomplikowane. Z książką rysowanie a także malowanie staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Wykonywanie ćwiczeń daje sporą satysfakcję w szczególności jeżeli uda nam się wykonać pracę z zamierzonym rezultatem."Lekcje Rysowania. Piraci, Wikingowie i Starożytne Cywilizacje" to porządny poradnik, dzięki któremu z pewnością uda nam się ukończyć nie jedną spektakularną pracę. Według mnie pozycja ta zasługuje na uwagę, w szczególności dla dzieci a także osób zaczynających własne pierwsze prace. Ilustracje wykonane są porządnie i starannie, a całość posegregowana jest wobec trudności wykonywanych lekcji. Dzięki tej książce pdf nauczymy się podstaw rysunku i może nie od razu, ale małymi krokami stworzymy własną pierwszą fantastyczną pracę. Jak najbardziej polecam.

  • JOLA

    Lekcje Rysowania. Piraci, Wikingowie i Starożytne Cywilizacje to idealny podręcznik rysowania i malowania od podstaw.Warto sięgnąć po tę pozycję, ponieważ poza długimi godzinami idealnej zabawy podczas prac plastycznych można wzbogacić wiedzę o liczne ciekawostki, np. co to jest LEWIATAN? - Jeżeli odpowiedzią na to zapytanie jest tylko słynna sieć sklepów, to warto przeczytać tę książkę i poszerzyć własną wiedzę! Polecam! Książka ebook cudownie wydana i warta własnej ceny!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!