Czytaj więcej:
Lego Star Wars. Kroniki Yody okładka

Średnia Ocena:Lego Star Wars. Kroniki Yody

Odkryj wszystko, co warto wiedzieć o legendarnym Yodzie. Dowiedz się, jak ktoś tak mały może być tak potężny. Bądź świadkiem tego, jak Yoda unosi statek kosmiczny X-wing. Poznaj wymagania, którym muszą sprostać uczniowie Yody. Zwiedzaj skromne progi chaty Mistrza. Spotkaj jego przyjaciół, uczniów i wrogów! Podróżuj po galaktyce "Lego® Star Wars™" i poznaj prawdę o mądrym, zielonym Mistrzu Jedi. W książce pdf odnajdziesz również wyjątkową minifigurkę dowódcy sił specjalnych!

Szczegóły
Tytuł Lego Star Wars. Kroniki Yody
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ameet
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Lego Star Wars. Kroniki Yody pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Lego Star Wars. Kroniki Yody Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Lego Star Wars. Kroniki Yody PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agnieszka Daciuk

  5 latek jest bardzo zadowolony. następna ksiazka do zbiorow 😁

 • Szymon Kiser

  Zapraszam do przeczytania recenzji:http://swiatstarwars.blogspot.com/2016/07/recenzja-lego-star-wars-kroniki-yody.html

 • Izabela Zatorska

  Książka ebook bardzo fajna, chrześniak sie ucieszył. Zamówienie zostało dynamicznie zrealizowane. Zalecam zamawiać produkty przez empik.com.

 • mirokosmos

  Nie tak dawno temu, w pobliskiej galaktyce, gdy sposobem szeptaną dowiedziałem się, że mój chrześniak na upominek urodzinowy chciałby dostać tę książkę, byłem pełen optymizmu - oto młody padawan chce iść tropem mistrza. Cudownie! Niestety, mój entuzjazm został wystawiony na próbę niczym Luke Skywalker podczas treningu u Mistrza Yody. Grubość książki wskazująca na epopeję, niestety, połowa to pusta w środku ochrona dołączonej figurki, której wielkość zakłada zmieszczenie jej w całości w młodocianej kieszeni (obok miecza świetlnego oczywiście ;-)). Reszta to kilkanaście kartek, owszem bogato zilustrowanych, lecz czy wszystko razem powinno tyle kosztować?Na szczęście moje obawy zostały rozwiane, gdy młody padawan rozpakował prezent, a następnie utonął w galaktycznym świecie i na nic zdały się próby ożywienia go najbardziej wykwintnymi łakociami, podsuwanymi pod nos. Spoglądając na zatopionego w lekturze chrześniaka, przypomniałem sobie słowa Mistrza Yody: nie po wielkości książki sądźmy... czy jakoś tak.Niech Moc będzie z Wami!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!