Czytaj więcej:
Last Minute. Postępowanie Cywilne. Styczeń 2021 okładka

Średnia Ocena:Last Minute. Postępowanie Cywilne. Styczeń 2021

Szukasz materiałów do szybkiej powtórki z Kodeksu postępowania cywilnego? Niedługo egzamin, a ty pragniesz przypomnieć sobie najistotniejsze zagadnienia z KPC i uporządkować swą wiedzę? Jesteś wzrokowcem i szybciej się uczysz, gdy info są podane w bardziej graficzny sposób? Last Minute. Postępowanie cywilne to twoja deska ratunku. (Tylko nie przestrasz się objętości).Wybierając książkę z serii Last Minute, zyskujesz: niezbędne info przedstawione w przejrzystej formie; możliwość efektywniejszej powtórki dzięki wykorzystaniu fragmentów graficznych, takich jak tabele i diagramy; wiele przykładów pism, uchwał, postanowień i wyroków, dzięki którym poszerzysz wiedzę i przekonasz się, jak przepisy prawa są stosowane w praktyce; zestaw pytań kontrolnych podsumowujących wiadomości z każdego działu. A wszystko to z uwzględnieniem najnowszego stanu prawnego – na dzień 1 stycznia 2021 r. Schemat opisu każdego zagadnienia jest łatwy i przejrzysty. Tematy omówiono w takiej kolejności, w jakiej występują w KPC – zrobisz powtórkę od deski do deski. Język jest przystępny i prosty do zrozumienia – zgrabnie przebrniesz przez gąszcz przepisów i wszystko będzie dla ciebie jasne. Numery artykułów regulujących dane kwestie umieszczono w nawiasach kwadratowych – szybciej odnajdziesz ciekawe cię zagadnienia. Zastosowano dużo diagramów – podczas powtórki zaangażujesz obie półkule mózgowe, co przełoży się na bardziej efektywną naukę. Problemy, na które musisz zwrócić szczególną uwagę, odnajdziesz w ramkach „Uwaga” – na pewno ich nie przegapisz. Przykłady z życia i wzory pism pokażą ci, jak kodeksowe przepisy stosuje się do konkretnych problemów. Swą wiedzę sprawdzisz dzięki serii pytań kontrolnych (a na końcu książki odnajdziesz odpowiedzi wraz z podstawą prawną). Dzięki książce pdf dowiesz się m.in.: które sprawy są rozpatrywane w ramach procesu, a które w postępowaniu nieprocesowym; kto może wziąć udział w postępowaniu cywilnym; jakie fragmenty formalne są obowiązkowe w przypadku pism procesowych; w jakich sytuacjach obowiązuje przymus adwokacko-radcowski; kto jest zobowiązany do pokrycia kosztów sądowych; jakie czynności może wykonywać referendarz sądowy; jakie sprawy rozpatruje Sąd Okręgowy w Warszawie – Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów; jak przebiega postępowanie w sprawie o ubezwłasnowolnienie i o zniesienie współwłasności; w jakiej sytuacji można zwrócić depozyt dłużnikowi. Skuteczna powtórka przed egzaminem Zapadające w pamięć przykłady i rozwiązania graficzne Kompleksowy opis zagadnień uregulowanych w Kodeksie postępowania cywilnego, z uwzględnieniem najwieższych zmian prawnych Odwołanie do innych ustaw, rozporządzeń i zarządzeń wiążących się z prezentowanymi kwestiami

Szczegóły
Tytuł Last Minute. Postępowanie Cywilne. Styczeń 2021
Autor: Gąszcz Bogusław , Talaga Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: E-bookowo
Rok wydania: 2021

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Last Minute. Postępowanie Cywilne. Styczeń 2021 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Last Minute. Postępowanie Cywilne. Styczeń 2021 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Last Minute. Postępowanie Cywilne. Styczeń 2021 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!