Czytaj więcej:
Kurs pozytywnego myślenia. Jestem bogiem podświadomości okładka

Średnia Ocena:Kurs pozytywnego myślenia. Jestem bogiem podświadomości

Bóg to siła mądrości i prawdy. Przynależysz do niej w taki sam sposób jak gwiazdy, planety i światło. Jesteś jej częścią. Ona mieszka w tobie jako nauczyciel. Kiedy nauczysz się słyszeć jego głos, poczujesz w sobie jego moc. Wówczas odkryjesz, że wszystko ma sens i odnajdziesz właściwą drogę.Bo Bóg jest dobrem i prawdą w najczystszej postaci.Chodzi tylko o to, aby znaleźć go w sobie.

Szczegóły
Tytuł Kurs pozytywnego myślenia. Jestem bogiem podświadomości
Autor: Pawlikowska Beata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kurs pozytywnego myślenia. Jestem bogiem podświadomości pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kurs pozytywnego myślenia. Jestem bogiem podświadomości Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kurs pozytywnego myślenia. Jestem bogiem podświadomości PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Beata Kuberska

  Książka ebook bardzo optymistyczna, pozytywnie stawia na nogi i pozwala pozytywnie spojrzeć na drobne i większe problemy. Zalecana każdemu.

 • ELŻBIETA BIL

  bardzo niezła

 • Rykoszet

  Co mogę więcej powiedzieć na temat tej książki- cała Beata Pawlikowska!

 • Monika Nowakowska

  Cała seria i a także ta element jest godna przeczytania i polecenia. Wciągająca i bardzo pomocna. Zalecam

 • MARZENA BEMBEL

  Ku pokrzepienie serc i znalezieniu motywacji. Ładne żółte karteczki.

 • Katarzyna Okoń

  Jak wszystkie książki Beaty Pawlikowskiej bardzo dobra. Polecam.

 • AGNIESZKA TULOSZ

  Książka ebook spełniła wszystkie moje oczekiwania. Lekka i przyjemna lektura. Jest zestawem poszczególnych codziennych tematów które otaczają nas każdego dnia. Bardzo optymistyczna, pozytywnie stawia na nogi i pozwala pozytywnie spojrzeć na drobne i większe problemy. Zalecana każdemu. Książka ebook zawiera hasła, motywatory i słowa klucze. Ocena 5+

 • Patrycja Jaromirska

  Styl życia i pisania Beaty Pawlikowskiej na tyle mnie przekonuje, że to już następna jej książka ebook którą przeczytałam. Następna która pomaga inaczej spojrzeć na siebie i własne życie. Ostatnio rozmawiałam o tej książce pdf z koleżanką, której także Jestem bogiem podświadomości bardzo się spodobała. Dużo tu kluczowych myśli.

 • Agnieszka Mostowska

  Następna niezła według mnie książka ebook autorstwa Beaty Pawlikowskiej. Może to osobowość autorki, a może jej styl pisania, niemniej ta pozycja bardzo mnie do siebie przekonała. Podziwiam u Beaty Pawlikowskiej to że jest osobą świadomą siebie i własnego życia, wie, jak czerpać ze własnych przeżyć, doświadczeń i to wszystko przekazuje w tej książce.

 • Katarzyna Moskal

  Idealna książka,serdecznie zalecam osobą którę interesują się poprawą własnego życia a także przede wszystkim wnętrza

 • marzena

  uczy jak panowac ponad swoja podswiadomoscia zalecam

 • bozenar

  my decydujemy o tym jakimi jesteśmy ludźmi, my decydujemy o tym co zrobimy z doświadczeniem którym obdarza nas życie i lub będziemy szczęśliwi mimo wszystko, lub nie zauważymy szczęścia, które spotyka nas na co dzień. Autorka zaraża nas optymizmem ciekawością życia i prezentuje jak to wszystko znaleźć w sobie. Zalecam

 • kasiaka_znz

  Ta książka ebook sprawiła, że stałam się mądrzejszym człowiekiem i skłoniła mnie do podjęcia kluczowych życiowych decyzji, dzięki którym mogę być szczęśliwym człowiekiem.

 • shitar

  To moje pierwsze spotkanie z ebookami Beaty Pawlikowskiej. Jestem jednak pozytywnie zaskoczony. Książka ebook napisana jest lekkim i składnym mową więc czyta się ją dynamicznie i przyjemnie. W kwestii porad to uważam, że są sensowne i identyfikuje się z autorką. Z pewnością nie będzie to moje jedyne spotkanie z Pawlikowską.

 • Iriska

  Autorka stworzyła dużo świetnych książek. "Jestem bogiem podświadomości" zalicza się do tych lepszych z ebooków autorki. Od wielu lat obserwuję i podziwiam tę wyjątkowo odważną osobę, która z widoczną radością a także pasją przemierza samotnie najbardziej odległe zakątki świata. Gorąco polecam, bardzo interesująca książką, wciągająca czytelnika.

 • Alwina

  Beata Pawlikowska ma w sobie tyle ciepła, a jednocześnie tyle mądrości życiowej, że po jej kolejną pozycję musiałam oczywiście sięgnąć. "Jestem bogiem.." pozwoliła mi wniknąć w głąb siebie i spróbować odpowiedzieć na niektóre pytania. Znowu uświadomiłam sobie, że Beata Pawlikowska jako duchowa przewodniczka sprawdza się doskonale!

 • Berenga

  Miałam ostatnio w swoim życiu czas dość szczególny i żałuję że nie przeczytałam tej książki wcześniej. Beata Pawlikowska, sama przechodząc przez niełatwe chwile w swoim życiu wie idealnie jak dawać nadzieję i jak budować poczucie własnej swojej wartości. Wiele genialnych zdań znalazłam w jej książce, niektóre bardzo mi pomogły.

 • Alina 43

  Mam wszystkie poprzednie części serii "W dżungli podświadomości" i po tę też sięgnęłam z wielką chęcią, gdy tylko się ukazała. Element piąta to doskonałe zwieńczenie całego cyklu, wierni czytelnicy Beaty Pawlikowskiej mają kolejną okazję do niesamowitej podróży w głąb siebie, zalecam całym sercem.

 • Martinella

  Beata Pawlikowska to prawdziwa dziewczyna renesansu :) nie wiem kiedy ona ma czas na tyle aktywności - ponieważ i podróże, i radio, i telewizja, i książki. A jej przewodniki a także poradniki są naprawdę świetne. Ostatnio uczyłam się z nią podstaw włoskiego, teraz z olbrzymią chęcią sięgnęłam po "Jestem bogiem podświadomości..." i choć jestem dopiero na początku lektury...już mi się bardzo podoba!

 • Jola

  Po kilkunastu stronach miałam mieszane uczucia co do kolejnej książki Pawlikowskiej. Nie należę jednak do osób, które odkładają książki na półkę. Mniej więcej w połowie przekonałam się, że Bóg, o którym mówi Pawlikowska niekoniecznie musi być tym Bogiem. Niekoniecznie trzeba skupiać się na jego postaci, by odkryć w sobie to "coś" - prawdę, siłę, motywację.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!