Czytaj więcej:
Kupa. Przyrodnicza wycieczka na stronę okładka

Średnia Ocena:Kupa. Przyrodnicza wycieczka na stronę

Ta mała książeczka to przełom i rewolucja. Możecie kupować swoim dzieciakom różnorakie kolorowe atlasy i przyrodnicze encyklopedie, a i tak zapewniam was, że nie dowiedzą się z nich tyle na temat zwierząt, co z tego uroczego dziełka. Żadne ślady i tropy nie powiedzą tyle o zwierzęcym życiu, ile właśnie najbardziej przemilczana cząstka natury, czyli kupa. Ja sam po wielu latach spędzonych w lesie, wśród różnorakich egzotycznych stworzeń, wiem jedno na pewno: pokażcie mi kupę, a powiem wam, jak żyje to, co ją zrobiło.Adam Wajrak

Szczegóły
Tytuł Kupa. Przyrodnicza wycieczka na stronę
Autor: Davies Nicola
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dwie Siostry
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kupa. Przyrodnicza wycieczka na stronę pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kupa. Przyrodnicza wycieczka na stronę Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kupa. Przyrodnicza wycieczka na stronę PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • marta

  mój 4 latek zachwycony. Fajna książka ebook opatrzona fajnymi rysunkami, zalecam

 • Sylwia Smoter

  Kupiona dla 2,5 latki lecz to zdecydowanie za szybko, opisy juz typowo dla starszaków. Schowana i pewnie przyda sie za jakiś czas.....

 • Kamila Brożek

  Bardzo niezła rzeczowa książka. Dzidziuś zainteresowane i zaciekawione treścią. Bardzo dynamiczna dostawa.

 • lkovalos

  super transakacja.BArdzo fajna ksiazka i ekspresowa przesylka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Małgorzata Lubiejewska

  Nic dodać nic ująć, które dzidziuś na myśl o tytule nie zechce sięgnąć po tę książeczke , każde ;) a po przeczytaniu nie jeden raz do niej powróci i zaciekawi go niejedno zwierzątko . Zalecam każdej mamie i tacie także .

 • Elżbieta Serniak

  Syn (4 lata) jest na etapie nazywania tak wszystkiego, zamiast tłumaczeń i próśb książka ebook okazała się wybawieniem. Super wydanie, fajne malunki i dorosły też może się dużo z niej nauczyć. Opisy jak to robią zwierzaki są ciekawsze niż planowanie morderstwa przez Babę-Jagę i przecież KUPA była, jest i będzie :)

 • Anna Sztrajt-Uspieńska

  Bardzo interesująca książka, nie tylko dla najmłodszych. Przekazuje wiedzę naukową w sposób przystępny i zabawny. Sposób na dzieci które niechętnie sięgają po książki. Ta stanie się jedną z ulubionych. Zapewniam :)

 • karoza

  Wbrew pozorom książka ebook zaciekawi również starsze dzieci - zawiera dużo konkretnych informacji geograficzno-biologicznych, na temat zwyczajów, miejsc życia i upodobań różnorakich gatunków zwierząt.Przez tytuł przekona również dzieci, które nie interesują się przyrodą, a do tego pozwoli bezkarnie gadać o kupie (jest taki etap rozwoju dziecka, kiedy pierdzenie, bąki, kupy i pupy są numerem jeden:-)

 • Angelika Szefer

  Książka ebook uratowała w naszym domu sytuację, gdy dzieci zainteresowały się tematem i w każdym miejscu po każdym słowie używały wyrazu "kupa", postanowiliśmy nie zamiatać sprawy pod dywan tylko "wejść" w temat głębiej i przeczytaliśmy tę książeczkę. Wyjątkowo edukacyjna. Nasze dzieci porzuciły temat....ciekawość została zaspokojona.

 • wojczako

  No cóż na pewno jest to książeczka dość specyficzna. Temat nie jest zbyt nierzadko opisywany. Ja jestem jednak autorowi za tą książeczkę wdzięczny. Moja mała córka jest w takim wieku, że o wszystko pyta i wszystko ją interesuję. Temat kupy również był, lecz dopiero ta książeczka wytłumaczyła jej pewne kwestie.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!