Czytaj więcej:
Kubuś Puchatek. Był sobie miś okładka

Średnia Ocena:Kubuś Puchatek. Był sobie miś

Niespodziewanie rozległo się burczenie w brzuszku. To mógł być tylko Kubuś Puchatek. Choć wówczas miś tak się nie nazywał. Nie znał jeszcze Krzysia i był tylko jednym z wielu pluszaków na wystawie w sklepie. Odkryj, jak zaczęła się przyjaźń Krzysia i Puchatka. Czemu ponad Kłapouchym zawsze krążą deszczowe chmury, a opowiadanie o Prosiaczku jest taka krótka? Duże historie mają zawsze duży początek. Oficjalna opowiadanie o tym, jak miś o małym rozumku trafił do serca Krzysia, a później – do Stumilowego Lasu. Napisana w duchu opowiadań A. A. Milne’a, w idealnym tłumaczeniu Michała Rusinka i z cudownymi ilustracjami w stylu E. H. Sheparda. Świat Kubusia Puchatka ze wszystkimi jego mieszkańcami: Misiem o bardzo małym rozumku, Kłapouchym ponad którym ciągle kłębią się chmury i Tygryskiem, który myśli tylko o brykaniu. Wielka frajda dla wszystkich kochających Kubusia Puchatka. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Kubuś Puchatek. Był sobie miś
Autor: Riordan Jane
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Znak Emotikon
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kubuś Puchatek. Był sobie miś pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kubuś Puchatek. Był sobie miś Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kubuś Puchatek. Był sobie miś PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kamila Pluta

  Był to dla mnie powrót do dzieciństwa gdzie Kubuś Puchatek był obecny w moich najmłodszych latach i czuje nostalgie wspominając bajkę, która była dla mnie jedną z lepszych. Książka ebook opowiada o tym co było przedtem i jak Kubuś Puchatek poznał Krzysia gdzie samotnie siedział na wystawie w sklepie i jego burczenie w brzuszku wszystko zapoczątkowało. Nostalgia to jedno z określeń tej książki. Czułam się lekka czytając jak Kubuś poznał się z Krzysiem i jakie przygody im w tym towarzyszyły, a wszystko okraszone zostało cudownymi ilustracjami. Jeśli w waszym dzieciństwie był obecny Żółty mały miś z pulchnym brzuszkiem uwielbiającym miodek to lektura jest doskonała dla was. Trafiłam w podróż do czasów Puchatka, którego jako małe dzidziuś uwielbiałam. Do dzisiaj pamiętam, że miałam wielkiego misia wyglądającego jak Puchatek. Były to dla mnie cudowne czasy. Przyjemnie było wrócić do tego jak to się zaczęło i poznać od świeża Kubusia Puchatka.

 • daisybooks.bujo

  „Był sobie miś” jest powrotem do dzieciństwa. To urocza, ciepła i otulająca opowiadanie o tym, co tak naprawdę zdarzyło się przedtem-jak miś o małym rozumku trafił do serca Krzysia, a później do Stumilowego Lasu. Dowiecie się czemu ponad Kłapołuchym zawsze krążą deszczowe chmury, a opowiadanie o Prosiaczku jest taka krótka? Ja jestem książką bardzo zauroczona, pięknie było jeszcze raz spotkać się z Kubusiem Puchatkiem i z grupą jego przyjaciół. W czytaniu umilały czas przepiękne grafiki i piękne mruczanki Puchatka. Książka ebook doskonała dla każdego mniejszego czytelnika, lecz jak widać po mnie- nie tylko. Ja też przyjemnie spędziłam przy niej czas. Czytajcie dla własnych pociech i spędźcie razem przyjemny wieczór. Powróćcie wspomnieniami do Stumilowego Lasu!

 • czytac.lubie

  "Był sobie miś" to prześlicznie wydana historia Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Powinna się znaleźć w biblioteczce malucha. Ta książka ebook jest dla każdego, nie tylko dla młodszych czytelników. Jest to wydanie w twardej okładce. To genialna lektura o przyjaźni. Wiadomo, że Kubuś Puchatek to prawdopodobnie jeden z najbardziej słynnych bohaterów wśród dzieci. Jego przygody z przyjaciółmi na zawsze pozostają w pamięci. Ponieważ jak nie polubić uroczego Misia o małym rozumku? Z każdą przewracaną stroną znajdziemy cudowne, kolorowe ilustracje. Zachęcam do lektury! Taka książka ebook to też idealny prezent! Obdarowany z pewnością będzie zachwycony!

 • Monika

  Przepiękna, poprawiająca humor książka ebook w bardzo puchatkowym stylu! Już wiem jak miś, który jeszcze wtedy nie miał imienia trafił do Krzysia, skąd się wziął Prosiaczek i Kłapouchy. Tej idealnej książki nie może zabraknąć na półce żadnego miłośnika i miłośniczki Kubusia Puchata. Niezależnie od tego czy mają 5 czy 55 lat :) No ponieważ czy jest ktoś, kto nie miłuje misia o bardzo małym rozumku?

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!