Czytaj więcej:
Kto zabrał mój ser? Opowieści dla młodzieży okładka

Średnia Ocena:Kto zabrał mój ser? Opowieści dla młodzieży

W nowej odsłony „serowej opowieści” przeznaczonej dla młodzieży Spencer Johnson zachęca, by poważnie podchodząc do zmian, spojrzeć jednak na siebie z boku  i śmiać się z swoich lęków. Ludzie na całym świecie nierzadko wyrażają żal, że nie zapoznali się z opowieścią o serze, gdy byli nastolatkami. Są przekonani, że gdyby przeczytali ją wówczas, uczyniłoby to ich życie łatwiejszym.

Szczegóły
Tytuł Kto zabrał mój ser? Opowieści dla młodzieży
Autor: Spencer Johnson M.D.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kto zabrał mój ser? Opowieści dla młodzieży pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kto zabrał mój ser? Opowieści dla młodzieży Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kto zabrał mój ser? Opowieści dla młodzieży PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Katarzyna Berchiet-Żuk

  super, na jedno kolano do przeczytania, na 5 minut wolne.. lecz warto pomyśleć o tym, co się przeczytam. Zalecam do rozważań ponad swoją codziennoscią

 • Natalia Kłobuch-Zięcik

  Córka 10 lat pochłoneła ją w jeden wieczór.Zbiór fajnych opowiadań, recenzja córki to jedno zdanie: szkoda ze tak mało :))

 • Magdalena Deptuła

  Książkę warto podrzucić swoim nastoletnim dzieciom. W prosty sposób pomaga zrozumieć schematy działania w jakie się wplątujemy.

 • Layla

  Zmusza do myślenia o tym, ze nie wartotkwic w utartych ścierkach jesli nie przynoszą one korzyści. Odsłona dla młodzieży lecz przekaz uniwersalny. Zachęca do podejmowaniaryzyka i poszukiwać tego co nas cieszy i daje szczęście.

 • kassou

  "Kto zabrał mój ser" to krótka przypowieść o tym, co w życiu jest naprawde kluczowe - o dokonywaniu zmian. Bohaterami są dwie myszy (Nos i Pędziwiatr) a także dwoje miniaturowych ludzi (Bojek i Zastałek) - odzwierciedlenie części ludzkich osobowości. Żyją w labiryncie poszukując sera. Ten smaczny kąsek jest symbolem tego, czego pragniemy, niezależnie czy to majątek, zdrowie, miłość czy sukcesy zawodowe.Niezależnie od tego, która cecha u nas dominuje, łączy nas potrzeba odnalezienia swojej drogi w obliczu ciągłych zmian. Zalecam każdemu, zwłaszcza tym, którzy stanęli w naprzeciw nieznanemu i szukają odrobiny motywacji do odnalezienia swojego Sera. To krótki, łatwy ale magiczny przekaz.

 • Evi

  Książka ebook „Kto zabrał mój ser” to idealnie napisana przypowieść, którą można przeczytać w godzinę - krótka, prosta, lecz naprawdę bardzo mądra. W formie opowieści o dwóch myszach i dwóch malutkich ludziach, dająca czytelnikowi szereg wskazówek, jak zachować się w sytuacji dokonujących się w naszym życiu zmian. Dzięki tej książce pdf można sobie uświadomić, że bardzo nierzadko uparcie trwamy przy swoim, zamiast iść naprzód. Można spojrzeć na siebie, własne życie, otoczenie i dokonujące się w nim zmiany w inny sposób niż dotychczas, w sposób świadomy odnaleźć się wśród nich i za nimi podążyć. Od paru tygodni ta książka ebook stoi na mojej półce. Gotowa do polecenia każdemu, kto boi się zmian i potrzebuje się wśród nich odnaleźć.

 • Dominisia

  "Kto zabrał mój ser" to jedna z niewielu książek, którą polecałam, zalecam i będę zalecać każdemu, z kim wejdę na temat książek. Bardzo króciutka, lecz niosąca bardzo duży przekaz opowiadanie o dokonywaniu osobistych zmian, o odwadze, pokonywaniu wszelkich przeszkód, jakie stają na naszej drodze. Książka ebook magiczna, refleksyjna i przede wszystkim motywująca.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!