Czytaj więcej:
Księżniczka okładka

Średnia Ocena:Księżniczka

Prawdziwa historia życia księżniczki Sułtany z królewskiego rodu Sa`udów - władców współczesnej Arabii Saudyjskiej. Pozbawiona prawa wyborczego, kontroli ponad swóim życiem, z twarzą ukrytą za długim, czarnym welonem, Sułtana jest więźniem własnego ojca, męża i brata, własnego kraju. Kraju, w którym seks, pieniądze i tradycja dominują ponad wszystkim.

Szczegóły
Tytuł Księżniczka
Autor: Sasson Jean
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Księżniczka pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Księżniczka Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Księżniczka PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Magdalena Lemańczyk

  Nie czytałam jeszcze tej książki, więc nie wiem czy ją polecić czy jednak nie.

 • ewa kucharczyk

  Idealna książka ebook o prawdziwym życiu, prawdziwej księżniczki. Opowiada o prawach dziewczyn w tak ortodyksyjnym państwie jak Arabia Saudyjska. Książka ebook lekka w czytaniu i dosłownie. Warto przeczytać. Zalecam

 • IZABELA RZYMSKA

  Książka ebook warta przeczytania i gorąco wszyetkim polecam.

 • ania_wisnia_123

  Książka ebook bardzo prawdziwie omawia sytuację, w jakiej postawione są dziewczyny w Arabii Saudyjskiej, przy czym okazuje się również, iż pochodzenie nie ma w tej kwestii żadnego znaczenia. Autorka opowieści (nie mylić w autorką książki) jest księżniczką, co stale nie daje jej właściwie żadnych praw decydowania o sobie. Omawia też historie kolegów kobiet, które spotkał też straszny, czasami nawet o dużo gorszy los. Książka ebook zdecydowanie godna polecenia, przeczytałam ją w niecałe 24 godziny i długo nie mogłam się po niej pozbierać.

 • ewa5522

  zalecam , ksiazka naprawde autentyk.Czytajac zatracalam sie wcielajac w postac i otoczenie.Ksiazka nieslychanie poruszajaca do glebi umyslu, po łatwy chce sie wiecej wiedzy i wiecej . Zalecam ponieważ na prawde warto.

 • MAGDALENA SOBOTA

  Od zawsze interesowała i fascynowała mnie kultura Bliskiego Wschodu i dlatego moja biblioteka jest już znacznych rozmiarów. Ta książka ebook jest napisana w taki sposób, że czytając ma się wrażenie że się mieszka w jednym z tych pałaców. Jest to szczera i bardzo szczegółowa opowiadanie autentycznej księżniczki o swoim państwie z wszelkimi jego plusami i wadami. Szczerze zalecam całą serię.

 • Małgorzata Lubiejewska

  Lista top 10, bestsellery w empik.com są moim natchnieniem przy wyborze upominków i ebooków dla mnie i moich najbliższych. Tak również było z "Księżniczką" zalecam lekturę ciekawym innych kultur.

 • Renata

  Książkę oceniam na pięć gwiazdek:1- czyta się ją jednym tchem, 2- wciągająca,3- dokładnie obrazuje sytuację dziewczyn w Arabii Saudyjskiej,4- wywiera dużo emocji,5- plus za streszczenie na końcu książki historii Arabii Saudyjskiej.

 • marta maurek

  Bardzo interesująca biografia,którą czytałam i chciałam więcej i więcej.Jeszcze żadna książka ebook nie wciągnęła mnie na tyle,żeby pochłaniać ją.Napewno zamówię kolejne części.Polecam z czystym sumieniem :)

 • Edyta

  Wyjątkowo szczera relacja przerażającego losu dziewczyn w Arabii Saudyjskiej...czyta się jednym tchem i dłuuugo o niej pamięta...poleciłam ją wszystkim moim koleżankom i tak jak ja są pod dużym wrażeniem...polecam też kolejne części!

 • Natalitt

  Czasami bardzo ciężki jest los księżniczki...Opisywana tutaj historia księżniczki Sułtany jest gorzka i wstrząsająca zarazem, to niewiarygodnie smutne, jak ciężki los staje się udziałem dziewczyn w niesprawiedliwym świecie kultury arabskiej. Pocieszające jest to, że coraz więcej się na ten temat mówi, ale prawdą jest również to, że wieloletnie zasady obyczajowości w świecie arabskim mają twarde fundamenty. Szczerze polecam!

 • Gica

  Kilka lat temu zaczęłam interesować się tematyką, kulturą arabską i w związku z tym chętnie sięgam po książki pozwalające przybliżyć mi obraz tego świata. Tytułowa księżniczka szczerze opowiada o miejscu, w którym żyje i funkcjonuje, o zasadach jakie tam panują i o tym, że dziewczyna nie ma w arabskim świecie żadnych praw. Jej niesamowicie prawdziwa narracja sprawia, że czujemy się jak byśmy rozmawiali z bardzo bliską nam osobą. Warto przeczytać!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!